.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Hiç yapmadım ama sanatavsiyem adet bitimi bir dene beraberliği birde 12 14 16. Günler testi bilmiyoırum canım

kızlar ovulasyona adetin kaçıncı günü başladınız bu ay bnde aldım.
elinde ne kadar test var cnm.egercoksa erken basla..belki erken yumurtluosndr.kac gunde bı adet oluosun.mesela ben bı ay 13.gün gördum çift çizgiyi bi ayda 11.günde gördüm yanın bazen daha erken yumurtlama olanbılıo

Ovulasyon testi elinizde çoksa ttmm nin dediği gibi adetten hemen sonra başlayın ve bir sonraki adet dönemine kadar bakın derim. ben tesadüfen 14. günde başlayarak denemiştim hep negatif çıkmıştı adetten bir kaç gün önce pozitif verdi sanırım çok geç yumurtluyorum. Bir de ovulasyon testini sabah ilk idrarla yapmayın, fazla sıvı aldığınız zaman da yapmayın. Yanlış negatif veya pozitif çıkabilir. Herkesin yumurtlama günü değişir hatta aydan aya bile değişiyor. Güya siklusun kaç günse 14 çıkarararak bulursun diyorlar ama bence herkes için geçerli değil. Ben salı günü için doktordan randevu aldım genel bi kontrol amaçlı baktırayım diyorum enfeksiyon falan olmasın da. belki yumurta takibi de isterim. Folik asit de yazdırırım iyi olur belki :)

cnm bu bnm kararım sen neden vazgecıosun.ben psikoljık olarak etkılenıom..eşim askeri personel ve herzaman evde olmuo.bu testi idrarla yapıosun çift cizgiyi gördüğünde 24 48 saat ıcınde yumurlama oluo.ve o sırada ilişki tabiki.ben bı ıkı aydr kullndım hep o günlerde eşim yoktu..strese girdim..ve eşim olsada ozaman tutcak mantıgına kapılırım.ilişki sırasında bebek mantıgıyla hareket edıom..bn oyuzden bu kararı aldım ama sen deneyebırsın.en azından nezsaman yumurtladgını görürsün al memnun kalırsın yani.hı olur olmaz o allhın takdiri tabıkı.:KK49:

tamam da cnm eczaneden bulunmazmı ki bu test

tamam da cnm eczaneden bulunmazmı ki bu test
canım bulursun ama pahalı ve az alıo.tavsıyem netten alman .gg da uygun fıyatlarda var hemde fazla.

Ovulasyon testi elinizde çoksa ttmm nin dediği gibi adetten hemen sonra başlayın ve bir sonraki adet dönemine kadar bakın derim. ben tesadüfen 14. günde başlayarak denemiştim hep negatif çıkmıştı adetten bir kaç gün önce pozitif verdi sanırım çok geç yumurtluyorum. Bir de ovulasyon testini sabah ilk idrarla yapmayın, fazla sıvı aldığınız zaman da yapmayın. Yanlış negatif veya pozitif çıkabilir. Herkesin yumurtlama günü değişir hatta aydan aya bile değişiyor. Güya siklusun kaç günse 14 çıkarararak bulursun diyorlar ama bence herkes için geçerli değil. Ben salı günü için doktordan randevu aldım genel bi kontrol amaçlı baktırayım diyorum enfeksiyon falan olmasın da. belki yumurta takibi de isterim. Folik asit de yazdırırım iyi olur belki :)
kesınlıkle cnm mesela bnm bı ay 13.gün bı ay 11.gün oldu 13.gün cıft cızgıyı grunce 14 gun snra adetım geldı ama 11 gun oldugunda 14ü gectı yaa oyuzden dedgn gıbı bellıo olmuo..gt tabı genel kntrl ıyı olur snclarınıda bızle paylas güzel haberlerle gel inş.:KK16::KK16:

iyi akşamlar kızlarrrr 2 gün sonra ankaraya gidecemm ben şuan doğudayım buranın şartları çok kötüü malum:KK43: ankarada olanlar bana ii bi kadın doğum uzmanı tavsiye edebilir mi acaba ? hem kontrol hem tedavi amaçlıııı nütfen

iyi akşamlar kızlarrrr 2 gün sonra ankaraya gidecemm ben şuan doğudayım buranın şartları çok kötüü malum:KK43: ankarada olanlar bana ii bi kadın doğum uzmanı tavsiye edebilir mi acaba ? hem kontrol hem tedavi amaçlıııı nütfen

canım ankarada akay hastanesinde tolga ecemiş var ii doktor bildiğim kadarıla benm iki yengemde ona gitmişdi ikisininde doğumunuda o yaptırmışdı...

bunları Bebek sahibi olamayan çiftlerde, erkek ve kadına ait faktörler tek tek ya da bir arada bulunabilir. siteden buldum fakat hiç bir şey anlamadım bilen var mı? Daha önce uygulayan hasta oldumu?

Sebebi açıklanamayan kısırlığı olan çiftlerin aşılama, tüp bebek gibi yardımcı üreme teknikleri kullanılmadan önce yapması gerekenler;

Varsa sigara ve alkol alışkanlığının bırakılması

Dölleme kapasitesi azalmış erkeğin, doktorunuzun önereceği antioksidanları düzenli olarak kullanması

Dölleme kapasitesi azalmış kadının, doktorunuzun önereceği antioksidanları düzenli olarak kullanması

Sperm sayısını ve motilitesini artıracak doğru davranışların öğretilmesi

Rahim ağzı mukus akışkanlığını düzenleyecek etkinlikteki FDA onaylı lumbrikan maddelerin kullanılması

Kadın üreme sisteminin bozulan pH'sının düzenlenmesi

Rahim ağzı salgılarında var olan antisperm antikorların sperm canlılığını etkilemesini engelleyecek tedavilerin alınması

Spermin antikorlara karşı güçlenmesini sağlayacak ek tedavilerin alınması

Spermde ve rahim ağzı mukusunda bulunan allerjik etkenlerin ortadan kaldırılmasına yönelik tedavilerin alınması

Doktorunuzun önereceği birleşme takvimine uyulması

Birleşmenin olmadığı günler için doktorunuzun önereceği doğru davranış modeline uyulması

uzun zamandır takip ediyorum sizleri.kendimi çok yalnız hissediyorum ve dayanamadım üye oldum.ben 5 buçuk yıllık evliyim. 5 yıldır tüp bebek hariç görmediğimiz tedavi denemediğimiz ilaç kalmadı.Evlenirken bebek sahibi olmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum.Tabi herşey Rabbimin takdiri.11 şubatta 4. aşılamamı oldum.progestan hap kullanıyorum.15. gün kan testi yaptırcam.(kırmızıları görmezsem tabi) hem çok heyecanlıyım hemde korkuyorum.her ay eşekten düşmüş karpuza dönüyorum :KK43: Güzel Rabbim herkese tattırsın annelik babalık duygusunu inşallah..

yazın ilgimi çekti de dogunun neresındesın ..ben de eşimin işinden dolayı hakkarideyim.ankara da gata ya git..cok ilgililer.

uzun zamandır takip ediyorum sizleri.kendimi çok yalnız hissediyorum ve dayanamadım üye oldum.ben 5 buçuk yıllık evliyim. 5 yıldır tüp bebek hariç görmediğimiz tedavi denemediğimiz ilaç kalmadı.Evlenirken bebek sahibi olmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum.Tabi herşey Rabbimin takdiri.11 şubatta 4. aşılamamı oldum.progestan hap kullanıyorum.15. gün kan testi yaptırcam.(kırmızıları görmezsem tabi) hem çok heyecanlıyım hemde korkuyorum.her ay eşekten düşmüş karpuza dönüyorum :KK43: Güzel Rabbim herkese tattırsın annelik babalık duygusunu inşallah..
slm cnm hoşgeldın aramıza.insallah 15.gün müjdeli haberi ögrenırsın bızımlede paylas.dualarım seninle.rabbim insallah saglıklı bı bebek nasip eder..insallah gördüğün son adettir ve 9 ayda görmezsın ve bebegıne kavusursun.

ttmm canım msj kutun dolmuş... cevap yazamıyorummmmm

Evet edemedim dogru o yüzden sordum tüm sayfalari okuyacak zamanim yoktu kusura bakma.
yok kız ben hep griosun sandım sen kusura bakma.doktora anlattım durumumu..parca dustugunu fln..doktr o an gelcektın dedı..testlerı de söledım..ama o an gıtme sansım yoktu zaten.kandan baktı deger 1.20 dedı..saglık olsun ama aklımı bulandrdı bu testler.zaten karar aldım bıda yapmıcam ıdrar ve kan adet gecmesını beklıcem..sen nasılsın naptın gttın mı tekrar doktra

yok kız ben hep griosun sandım sen kusura bakma.doktora anlattım durumumu..parca dustugunu fln..doktr o an gelcektın dedı..testlerı de söledım..ama o an gıtme sansım yoktu zaten.kandan baktı deger 1.20 dedı..saglık olsun ama aklımı bulandrdı bu testler.zaten karar aldım bıda yapmıcam ıdrar ve kan adet gecmesını beklıcem..sen nasılsın naptın gttın mı tekrar doktra

Yok canim bu hafta cok yogundum pek giremedim bir kac girdigimdede burasi ölyüdü birsey görmedim yani, gecmis olsun canim benim.
Yani sence düsük mü yaptin?
O an gitseymiisn ne yapa bilirmis ki?

Evet canim sen cok erken basliyorsun testlere, biliyorum yanlizlikdan yapiyorsun bunlari.
Ama daha cok üzülüyorsun yapma.

Sanirim yasin daha cok müsait anne olmaya o yüzden bence hic acele etme, ayrica sizin göreviniz daha ne kadar sürecek orda ?
Sen eminmisin oranin sartlarinda hamile kalip cocuk dogurmak istedigine ?
O üyzden biraz rahat ol takma kafan örnegin bir dil ögren okadar zamanin varsa belkiilerde lazim olur?
ne bilim iste oyalanmak icin:))))

Yok canim bu hafta cok yogundum pek giremedim bir kac girdigimdede burasi ölyüdü birsey görmedim yani, gecmis olsun canim benim.
Yani sence düsük mü yaptin?
O an gitseymiisn ne yapa bilirmis ki?

Evet canim sen cok erken basliyorsun testlere, biliyorum yanlizlikdan yapiyorsun bunlari.
Ama daha cok üzülüyorsun yapma.

Sanirim yasin daha cok müsait anne olmaya o yüzden bence hic acele etme, ayrica sizin göreviniz daha ne kadar sürecek orda ?
Sen eminmisin oranin sartlarinda hamile kalip cocuk dogurmak istedigine ?
O üyzden biraz rahat ol takma kafan örnegin bir dil ögren okadar zamanin varsa belkiilerde lazim olur?
ne bilim iste oyalanmak icin:))))
bende anlamadım ki zaten ..burdakı doktor da ıste okadar 10 kısı alıo ıcerıye gerısı sen düşün.kadın kalabalıgında derdını anlatıon adam sallıo 10 ksıye 5 dkkda bakıo..zaten karar aldım cnm yapmıcm artık oluruna bıraktım..olcagı varsa olur.bıkere oldu bıdada saglıklı sekılde olur ınsallah..yasım küçük ama burda ne calısıom nede baska bısey oyuzden en azından bebeklığini görmek ısterım ılerde caslıma durumum olursa .17 ayımız var daha cok uzun zaman..istiyorum oyuzden..askerı hastanemız var cocuk bölümü var..zaten hamıle kalsam gıderım cnm annemın evıne ızmıre o sorun olmaz yanı

slm cnm hoşgeldın aramıza.insallah 15.gün müjdeli haberi ögrenırsın bızımlede paylas.dualarım seninle.rabbim insallah saglıklı bı bebek nasip eder..insallah gördüğün son adettir ve 9 ayda görmezsın ve bebegıne kavusursun.

canm çok teşekkür ederim. umut kırıntısı işte.eğer bebiş varsa ilk sizlerle paylaşıcam.inşallah rabbim sizlerinde gönlüne göre verir.Sabırla bekliyorum salı gününü :KK43:

evet kesınlıkle sonuna kadar haklısın aslında bu ay rahatım..olursa sevinirim olmzsa yapcak bıseyde yok ama cnm su adey yaklasıo ya ozaman acaba demeden nedense gecemıorum yaa.olursa sevınırım ama olmzsada üzülmücem ve asla test yapma hatasına düşmücem kesın kararlıyım

cnm gitti gidiyordan laboquık marka.19.90 20 test vardı ama bn artık almamda kullanmamda
neden kullanmayacakmışsın ki.eger boş işse bende almaktan vazgececegım..ne işe yarıo nasıl kullanılıyor?

canım bana gitti gidiyorun sayfasında bulurmusun o testi ve bana link atarmsın bende alııym inş.

X