.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Hayırlı olsun muhtemelen hamilesin de inşallah hayırlı haberi bir de doktordan sonra buraya yazarsın kutlarız :KK16: inşallah sağlıkla bebeğine kavuşursun canım...........

insAllah cnm mujdeli haberi veririm size :)insAllah cnm herseyin hayirlsi rabbim herkese nasip eylesin insAllah :)

zelalcim benimki 1000 de 1 olan ihtimaldi yanlış pozitif. Çizgim gayet belirgin bir pembeydi ama umutsuzluğa kapılma genelde idrar testi pozitifse kan da pozitif çıkıyor. yurt dışındayım demişsin sanırım orada bu işler biraz zaman alıyor hemen kan testi falan yapmıyorlar herhalde. sen kan testi hemen yaptıramayacaksan yarın bir idrar testi daha dene hem de çizginin rengi koyulaşmış mı ona bakarsın. sonra da kan tahlili yaptırırsın bu da bir yol :) olmaz mı pufpuf ne dersin:)

neyalan soylim kantestinde negativde cikabilir denildiginde heycanim gitti bunu hic dusunmemistim...ama herseyin hayirlisi cnm ya..evet yurtdisinda kaliyorum burada gercekten zor :KK43: dedigim gibi kadin doktoru ileriki haftaya verdi randevuyuvya ben nasil beklerim :) olmaza evdoktoruna gitip bi sorarim kan testi icin...cok sagol cnm :)

canım ev doktoru dediğin aile hekimi gibi bişey mi? o yardımcı olur sanırım haklısın. heyecanını kaybetme lütfen ben ümidini kırmak istemedim:KK43: senin adına çok sevinçliyim canım. her anının tadını çıkar :)

zelalcim benimki 1000 de 1 olan ihtimaldi yanlış pozitif. Çizgim gayet belirgin bir pembeydi ama umutsuzluğa kapılma genelde idrar testi pozitifse kan da pozitif çıkıyor. yurt dışındayım demişsin sanırım orada bu işler biraz zaman alıyor hemen kan testi falan yapmıyorlar herhalde. sen kan testi hemen yaptıramayacaksan yarın bir idrar testi daha dene hem de çizginin rengi koyulaşmış mı ona bakarsın. sonra da kan tahlili yaptırırsın bu da bir yol :) olmaz mı pufpuf ne dersin:)

doğru cnm aynen öyle..kan testi için yapabiliyosa direk gidip kendi yaptırsın,doktoru beklemesin..
ama böyle bi imkan yoksa o zaman başka marka bi test daha alsın..
gerçi yinede bu testlere güvenmiyorum ben yaaaa aynı şey ttmm'de oldu çünkü :44:

tamam şekerim bi aldırtayım benim kocacık yesin bakalım:KK9::KK9::KK9:

ayy süpersin ya..
kız vallah bilmiyorum ya..
adam 1 yıl istemese nerdeyse evet diyecek durumdayım:KK1::KK1::KK1:
ama ben çok acı çekiyorum ondan soğudum ilişkiye galiba:26:
incir,keçiboynuzu,ceviz alayım eve..
kocam o zaman da uçarmış bunları yiyip:KK53::KK53::KK53:

adamı saatli bombaya çevireceksin :) kasıyor musun kendini acaba ondan acıyor olabilir. doktoruna bir danışsaydın onu sen. bir de vücut yeterince hazır olmadığında biliyosun işte öyle oluyor :) benim de dün adetin 12. günüydü çalışmaya başladık hayırlısı bakalım :)

doğru cnm aynen öyle..kan testi için yapabiliyosa direk gidip kendi yaptırsın,doktoru beklemesin..
ama böyle bi imkan yoksa o zaman başka marka bi test daha alsın..
gerçi yinede bu testlere güvenmiyorum ben yaaaa aynı şey ttmm'de oldu çünkü :44:
evet bnm hemde 3 farklı markaydı cnm..bişey oldu gecen ay emınım ama ne oldugunu anlayamadım..3de bozuk olamaz ya ne bılım..ınsallah bu ay tutar :KK70:

canım ev doktoru dediğin aile hekimi gibi bişey mi? o yardımcı olur sanırım haklısın. heyecanını kaybetme lütfen ben ümidini kırmak istemedim:KK43: senin adına çok sevinçliyim canım. her anının tadını çıkar :)

evet cnm aile hekimi oluyor :) yok cnm herseye hazirlikli olmam gerek rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin insAllah cnm..sagol cnm iyiki varsiniz :)

adamı saatli bombaya çevireceksin :) kasıyor musun kendini acaba ondan acıyor olabilir. doktoruna bir danışsaydın onu sen. bir de vücut yeterince hazır olmadığında biliyosun işte öyle oluyor :) benim de dün adetin 12. günüydü çalışmaya başladık hayırlısı bakalım :)

evet ya çok kasıyorum:KK17::KK17::KK17:
dr a söyledim tek söylediği kendini rahat bırak..
tamam ama nasıl rahat bırakılıyo:26::26:
birde ben bu işi göreve dönüştürdüm resmen..
çocuk için olmasa adamın yanına yaklaşacağım yok:KK1::KK1:

evet ya çok kasıyorum:KK17::KK17::KK17:
dr a söyledim tek söylediği kendini rahat bırak..
tamam ama nasıl rahat bırakılıyo:26::26:
birde ben bu işi göreve dönüştürdüm resmen..
çocuk için olmasa adamın yanına yaklaşacağım yok:KK1::KK1:
işte sorunda bu canım bu işe görev olarak bakman..bosver tadını cıkar..sen kassanda kasmasan allah bılır ozamanı.elden bısey gelmz bılıosun ki.oyuzden stresss yokk..buaraaada sen kan pıhtılasmsı ıcın aspirin kullanıon mu..bende hafıf var dıye doktor bana yazdı..kullnıorum hergun..:KK16::KK16:

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn cnmmm:KK16:

eşim dün haberi verince cok saskindi inanamadi :) herhalde bebisin ilk ultrasonda görürsem şokum gecer dedi :) ama sabahdan beri okadar heycanli oldugunu görüyorumki 9 ay nsl beklicez dedi :) insAllah rabbim izniyle bu güzel duygu hep bizimle kalir

işte sorunda bu canım bu işe görev olarak bakman..bosver tadını cıkar..sen kassanda kasmasan allah bılır ozamanı.elden bısey gelmz bılıosun ki.oyuzden stresss yokk..buaraaada sen kan pıhtılasmsı ıcın aspirin kullanıon mu..bende hafıf var dıye doktor bana yazdı..kullnıorum hergun..:KK16::KK16:
bana vermedi canım ya..
multivitamin ve kan yapıcı hap verdi..
bu arada ateş ölçme sitesine göre 25 şubatta yumurtlamışım:KK53::KK53::KK53:
biz ise 1 aydır ilk kez dün çalıma yaptık:KK1::KK1::KK1:
yumurta çatladıktan sonra 24 saat ile 72 saat arasında canlı kalabiliyormuş..
bakarsın tutar..
inş inş
aminnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52:

eşim dün haberi verince cok saskindi inanamadi :) herhalde bebisin ilk ultrasonda görürsem şokum gecer dedi :) ama sabahdan beri okadar heycanli oldugunu görüyorumki 9 ay nsl beklicez dedi :) insAllah rabbim izniyle bu güzel duygu hep bizimle kalir
ayyy ne güzel aynı benim eşim..
hamiş kalınca deli olmuştu mutluluktan..
canın ne istiyor ne getireyim sana diyordu..
aman ayakta fazla kalma yorulma..
yatakta bile yanıma yaklaşmaya korkuyodu,,
aman değersem bebek gider diye:KK1::KK1:
ayy canım benim ya:KK9::KK9::KK9:
ama kendiliğinden gitti bebişim:KK14::KK14:

bana vermedi canım ya..
multivitamin ve kan yapıcı hap verdi..
bu arada ateş ölçme sitesine göre 25 şubatta yumurtlamışım:KK53::KK53::KK53:
biz ise 1 aydır ilk kez dün çalıma yaptık:KK1::KK1::KK1:
yumurta çatladıktan sonra 24 saat ile 72 saat arasında canlı kalabiliyormuş..
bakarsın tutar..
inş inş
aminnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52:

cnm bgnde devam edın 24 48 saat ıcınde olurmus catlama.insallah güzel haberlerini alırız..
ama kendiliğinden gitti bebişim:KK14::KK14:
olsun cnm üzülme elbet vardr allahın bı bıldıgı..cunku o ck buyuk.alıosa daha ıyısını göndercegı ıcındrı.:KK17:

ama kendiliğinden gitti bebişim:KK14::KK14:[/QUOTE]

rabbim insAllah hepimize o guzel duYguyu yasatir cnm...verende o alanda...canimiz sadece emanetdir bize...

evet cnm aile hekimi oluyor :) yok cnm herseye hazirlikli olmam gerek rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin insAllah cnm..sagol cnm iyiki varsiniz :)

zelaaal ne yaptın merak ediyoruz seni durumun kesinleşince hemen haber ver:) walla siz de iyi ki varsınız sabah ilk iş girip bakıyorum hamiş var mı diye moral oluyor:)

zelaaal ne yaptın merak ediyoruz seni durumun kesinleşince hemen haber ver:) walla siz de iyi ki varsınız sabah ilk iş girip bakıyorum hamiş var mı diye moral oluyor:)

hemen haber verecem cnmmmmm :) insAllah guzel bir haberle :) bende ilk isim girip bakiyorum foruma :)

Kizlar birsey sorcam, yumurtlama zamani bir seffaf akinti oluyor ya, o hepinizde varmi ?

Bende öncede cok belirgin olurdu anlardim yani, ozamanlar ne oldugunu bilmiyordum hamilelikle ilgilenmedigim icin.
simdi okudukca fark ettim ki sanki düsük den sonra bende o akinti eksik.

Aranizda düsük yasayan oldu, siz de de varmi bu durum?
Sizce bu akintisiz hamile kalmak daha mi zor acaba yada imkansizmi yoksa ?

O akinti sayesinde spermler rahime dogru tasiniyor diye biliyorum o yüzden önemli bir akinti türü :)
Ama olamsa olmazmi onu bilmiyorum :KK43:

X