.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Kızlaar ne alemdesiniz bakalım??Anladığım kadarıyla stres yapmamaya karar vermişsiniz. En doğru yol bence bu. En yakın arkadaşım 2 çocuğuna da hiç aklında çocuk fikri yokken ve korunurken hamile kaldı. Hatta ilk gebeliğinde hiç bir belirtisi bile yokken arkadaşlarının zoruyla test yapıp öğrendi gebeliğini. Kafada öyle bir düşünce yoksa çok daha kolay oluyor. En az 5 kişiden duydum çocuk olmuyor diye yıllarca uğraşıyorlar tam tüp bebek tedavisine başlayacakken nasılsa olmuyor deyip kendilerini salıyorlar ve normal yolla hamile kalıyorlar :) Annem beni hiç beklemiyormuş hatta ilk 2 ay adet görmüş lekelenme falan değil normal adet çok sonradan farketmişler beni :)Kuzenim 35 yaşındaydı nasılsa bu yaşta çok uğraşmamız gerekir öyle hemen olmaz diye düşünürken hamile kaldı. Hatta öyle salmış ki kendini adet gecikmesini bile umursamamış:) stress yoook :))

Kızlaar ne alemdesiniz bakalım??Anladığım kadarıyla stres yapmamaya karar vermişsiniz. En doğru yol bence bu. En yakın arkadaşım 2 çocuğuna da hiç aklında çocuk fikri yokken ve korunurken hamile kaldı. Hatta ilk gebeliğinde hiç bir belirtisi bile yokken arkadaşlarının zoruyla test yapıp öğrendi gebeliğini. Kafada öyle bir düşünce yoksa çok daha kolay oluyor. En az 5 kişiden duydum çocuk olmuyor diye yıllarca uğraşıyorlar tam tüp bebek tedavisine başlayacakken nasılsa olmuyor deyip kendilerini salıyorlar ve normal yolla hamile kalıyorlar :) Annem beni hiç beklemiyormuş hatta ilk 2 ay adet görmüş lekelenme falan değil normal adet çok sonradan farketmişler beni :)Kuzenim 35 yaşındaydı nasılsa bu yaşta çok uğraşmamız gerekir öyle hemen olmaz diye düşünürken hamile kaldı. Hatta öyle salmış ki kendini adet gecikmesini bile umursamamış:) stress yoook :))

insanın elinde değilki amaa ister istemez stres yapıyosun her belirtiyi acaba hamilemiyim diyosun keşke rahat olabilsek..

insanın elinde değilki amaa ister istemez stres yapıyosun her belirtiyi acaba hamilemiyim diyosun keşke rahat olabilsek..

kesinlikle katılıyorum..
elinde değil ki insanın..ne kadar söylersek söyleyelim,boş malesef :KK50:
her belirtiyi hamileliğe yoruyosun o ayrı bide regl zamanı yaklaştıkça düşüveriyo aklına,acaba diye..
akıldan çıkarmak çok zor,kim ne derse desin...

Hamilelik isteyen suann çalısmalarda olan.doktorun verdiği tavsiyeleri duydugunuz herseyi burda konusalım ki.hepimiz bilgilenelim.kızlar ben bu ay ovulasyon testi aldım bakalım artık hayırlısı.fotolarını atarım uygulayınca.

ovulasyon testi mi nerden alıonuz onu:)

her ay kendimizi kandırıp duracaz..
yiyecez bitirecez ömrümüzü:KK1::KK1:
ben artık takmıcam diyorum.
ama bir bakıyorum nete bebeklerle ilgili şeylere bakmaya başlamışım:KK9::KK9:
olmuyo olmuyo..
ne desek ne yapsak da boşşşş..
o bebiş buraya gelmeden bize rahat huzur yok:KK53::KK53::KK53:
gel len mercimek bizi fazla bekletme artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK51:

evet kesınlıkle sonuna kadar haklısın aslında bu ay rahatım..olursa sevinirim olmzsa yapcak bıseyde yok ama cnm su adey yaklasıo ya ozaman acaba demeden nedense gecemıorum yaa.olursa sevınırım ama olmzsada üzülmücem ve asla test yapma hatasına düşmücem kesın kararlıyım
ovulasyon testi mi nerden alıonuz onu:)
cnm gitti gidiyordan laboquık marka.19.90 20 test vardı ama bn artık almamda kullanmamda
her ay kendimizi kandırıp duracaz..
yiyecez bitirecez ömrümüzü:KK1::KK1:
ben artık takmıcam diyorum.
ama bir bakıyorum nete bebeklerle ilgili şeylere bakmaya başlamışım:KK9::KK9:
olmuyo olmuyo..
ne desek ne yapsak da boşşşş..
o bebiş buraya gelmeden bize rahat huzur yok:KK53::KK53::KK53:
gel len mercimek bizi fazla bekletme artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK51:
yok cnm ya ben bu ay kendıme söz verdım asla test yapmıcam hele idrar asla..adet gecıkcek arkdas.ne gerek var kendımı üzmeye..olursa sevıncem cok ama olmazsada vardr elbet allhın bildiği..nasıl gerı aldysa elbet hayırlı bı sekılde de verecek cıdden bn buna innaıorumve bu ayda hıc bısı yapmıcam.bos ugras sonu üzüntü.o pozıtıf testlerı cöpe attım görmek de ıstemıom :KK52::KK52::KK52:

TTMM ben sana gecen ay bu hüsranı yasayınca demistim .bak senle aynı seyi yasadık bendede pıhtı geldi idrar pozitif çıktı VE 4 GÜN ERKEN HASTALANDIM yatakta 2saati askın ağladım.ve sonra doktora gittim doktor bana "benim kadın doğum okumama herseye bilmeme rağmen 9ay sonra bebeğim oldu"relax ol dedi .bu isler varya taktikle olmuyor benim gün içinde aklıma bile gelmiyor düsünmüyorum yıllık iznim haziran gibi o dönemkullanmak istiyorum o dönem olur belki diyorum Allah ol diyince hemne oluyor zaten .bak 2013 de bebislerimiz olucak içime doğuyor en azından sizden ümitliyim evdesiniz yorgunluğunuz kısmen az siz bari yapın ya =) dua ediyorum hep sizde edin arkadaslar
sağol cnm haklısın takmamk en iyi tabı elımden geldıgı kadar ama bu ay cıdden takmıom napayım olcgı varsa olur.korunrken oldu ınsallah korunmazken de olur..allah o zamnı dedgın gıb bılır.ve asla test yapıp kendımı de üzmem.cok yıptarıcı o testte pozıtıfı görmek bundan snra arıcagım tek belırtı adet gecıkmesı olur onun dısında ne akıntı ne batma umrumda olmaz:KK52::KK16::KK16::KK54:

Arkadasım bak söyle haklısın cünkü benim annem bana hamile kaldığını 3.ayda öğrenmis kadın 3ay adet görmüs 5 gün süren düzenli adetler anannem 9 tane doğurmus ve yarısını nasıl yaptım doğurdum de sor bana hatırlamam der bencede psikolojik tuğçenin korunarak hamile kalması ne mesela denemis olmamıs demek bu isler denemeyle olucak is değil benim içimde suan su var "olursa Allah ol derse doğurur büyütürüm !hevesim kaçmadı ama oluruna bırakmak en sağlıklısı gene düzenli beslenelim gene erken yatalım düzenli olalım ama biraz rahat olalım 42 45 yasındaki insanlar doğuruyor
kesinlikle haklısın valla allah ol desin yeter ki benm karsı komsumun 3 yıl cocgu olmamıs.kadının 3.yılın sonunda oglu dogmus.ve sipral taktrmıs..ve sipralle hamıle kalmıs ve sülalede kız yokken kız bebegı var sımdı 5aylık masllh cokda tatlı..yanı 3 yıl ugras korun hemde sipral %99 garantı bi yöntem cıdden mucıze.bırde üstüne görmüş.oyüzden bılıorum ki allah zamanı gelınce yolluck hedıyesını.her ne sartta olursa.

tuğçe sende üzülme bak strass yapma yasını öne al onla ovun gencim diceksin bakıcaksın oluruna bırakınca rabbim hepimize yasatıcak umudumuzu yitirmeyelim
canım sana cok teşekkür ediyorum hem topıkte korudugun için.hemde bana bukadar cok moral verdıgın için .bütün desteklerin için sonsuz tesekkurler.hasta oldugumda attıgım mesajlarda ayrıyeten sevındırıcı cok saol :KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK17:

Günaydıın :)Hepinize çok hak veriyorum insan adet tarihi yaklaştıkça bi tuhaflaşıyor tabi ne kadar takmıcaz desek de. Bir de ben bu foruma girmeye başlamadan önce gebeliğin bu kadar çok belirtisi olabildiğini hiç bilmezdim, okudukça acaba mı diyoruz. Adet belirtilerimizi gebeliğe yormaya başlıyoruz. Ama içimizi ferah tutmamız lazım gene de. Her şey Rabbimin elinde, o her şeyin hayırlısını ve zamanını en iyi bilendir. O sebeple ben Allah'a bıraktım. Biz çalışmamızı yapalım da olursa çok ekstra olur olmazsa da çalışmaya devam :)Benim de eşimde varikosel problemi var sperm sayısı sınırda, normal yolla olmama ihtimali var. doktor bir süre deneyin olmazsa tedavi olucaksın demişti. Biz daha denemeye yeni başladık ama ümitsiz değilim ne bileyim :) Hepinize hayırlı cumalar öpüldünüzz :)

Günaydıın :)Hepinize çok hak veriyorum insan adet tarihi yaklaştıkça bi tuhaflaşıyor tabi ne kadar takmıcaz desek de. Bir de ben bu foruma girmeye başlamadan önce gebeliğin bu kadar çok belirtisi olabildiğini hiç bilmezdim, okudukça acaba mı diyoruz. Adet belirtilerimizi gebeliğe yormaya başlıyoruz. Ama içimizi ferah tutmamız lazım gene de. Her şey Rabbimin elinde, o her şeyin hayırlısını ve zamanını en iyi bilendir. O sebeple ben Allah'a bıraktım. Biz çalışmamızı yapalım da olursa çok ekstra olur olmazsa da çalışmaya devam :)Benim de eşimde varikosel problemi var sperm sayısı sınırda, normal yolla olmama ihtimali var. doktor bir süre deneyin olmazsa tedavi olucaksın demişti. Biz daha denemeye yeni başladık ama ümitsiz değilim ne bileyim :) Hepinize hayırlı cumalar öpüldünüzz :)
günaydın tatlım hayırlı cumalar..kesınlıkle takmıcazdesekte adet yaklastı mı herseye yoruoz bende hamılelıgın bukadar belirtisi oldugunu cidden bilmiodum.ama adetle de cok benzer yönleri var oyüzden hiç dinlemicem kendımı..sende dediğin gibi çalısmalra devam.varikosel engel değil hiç kafana takma..calısmlara devam dıom ama bnm için kurulan bı cümle degil.kocam yine yokmus bgn..yahu bekrdan farkım yok.bizim de tutarsa herkesın tutar bence. :KK52::KK52:

günaydın hayırlı cumalarr herkese..allah dilediğiniz hayırlı ne varsa gerçeklestrsın ınsallah.:KK16:

evet kesınlıkle sonuna kadar haklısın aslında bu ay rahatım..olursa sevinirim olmzsa yapcak bıseyde yok ama cnm su adey yaklasıo ya ozaman acaba demeden nedense gecemıorum yaa.olursa sevınırım ama olmzsada üzülmücem ve asla test yapma hatasına düşmücem kesın kararlıyım

cnm gitti gidiyordan laboquık marka.19.90 20 test vardı ama bn artık almamda kullanmamda
neden kullanmayacakmışsın ki.eger boş işse bende almaktan vazgececegım..ne işe yarıo nasıl kullanılıyor?

neden kullanmayacakmışsın ki.eger boş işse bende almaktan vazgececegım..ne işe yarıo nasıl kullanılıyor?
cnm bu bnm kararım sen neden vazgecıosun.ben psikoljık olarak etkılenıom..eşim askeri personel ve herzaman evde olmuo.bu testi idrarla yapıosun çift cizgiyi gördüğünde 24 48 saat ıcınde yumurlama oluo.ve o sırada ilişki tabiki.ben bı ıkı aydr kullndım hep o günlerde eşim yoktu..strese girdim..ve eşim olsada ozaman tutcak mantıgına kapılırım.ilişki sırasında bebek mantıgıyla hareket edıom..bn oyuzden bu kararı aldım ama sen deneyebırsın.en azından nezsaman yumurtladgını görürsün al memnun kalırsın yani.hı olur olmaz o allhın takdiri tabıkı.:KK49:

aynen canım hayırlısı rabbimizi bilir en doğrusunu kısmetse dediğin gibi istemeyenin bile oluyor

X