.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

yok cnm aslında sen ıdealsın boy olarak.ben bazen memnun değilim.begendıgım elbıseler tunık gıbı oluo ya ıste ozaman sınır oluom avatrdakı benim işte :KK52::KK52:

Herkes kendinde olmayanı ister ya zaten canım.Ben de uzun boyumla nazlı nazlı dolanayım isterdim hep:KK1::KK1:

selam arkadaşlar.. bu ay bende ovulasyon testi deneyeceğim artık. 5 aylık evliyim. bebek istiyoruz..geçen ay ole hesapladım ama tutturamadık.adet siklusum uzadı baya 31 gün oldu. evlendikten sonra düzene giremedi bir türlü. bu ay testlerle kontrol edicem. umarım tuttururum.31 gün için teste kaçıncı gün başlamalıyım?birde bu ayki adetim aşırı ağrılı odu neden böle oluyo:KK43:

selam arkadaşlar.. bu ay bende ovulasyon testi deneyeceğim artık. 5 aylık evliyim. bebek istiyoruz..geçen ay ole hesapladım ama tutturamadık.adet siklusum uzadı baya 31 gün oldu. evlendikten sonra düzene giremedi bir türlü. bu ay testlerle kontrol edicem. umarım tuttururum.31 gün için teste kaçıncı gün başlamalıyım?birde bu ayki adetim aşırı ağrılı odu neden böle oluyo:KK43:
cnm hosgeldın aramıza.benim öncelikle sana tavsıyelerim olcakk.eger bebek düşünuosanız hemen gidip kontrol olmalısın..kan pıhtılasmsı testını yaptrmalısın..ben kontrl olmstum ama detaylı olamadım yasadıgım sehır nedenıyle.oyüzden tavsiyem cok bilgili ve güvenlir doktra gtmen.önemli olna hamıle kalmk değil çünkü.bende kan pıhtılsması varmıs hafıfde olsa..bebeklerın kalbının durmasndakı en büyük nedendir kalp durması ve benım kaybım var 9haftalıkken kalbı durdu..önceden bılmıodum..dahılıyede olmstum kadın yok demstı ama kadın dogumcu görünce var dedi ve artık aspirin kullanıorum düzenli.bıde ovulasyonun kactane var.bende 17sinden 17sine adet olan biriyim ama bu ay 11günde cıft cızgıyı görmstum..yanı bu degsıbılıo testın coksa erken baslaman daha ıyı tabı

Evliliğin ilk aylarında adet düzensizliği illa ki oluyor canım..Bence yakın zamanda bir kadın doğum uzmanına git.(genel kontrol amaçlı) ayrıca daha yeni evlisiniz,şimdiden kendinizi strese sokmayın bebek konusunda,evliliğin tadını çıkarın :))

Evliliğin ilk aylarında adet düzensizliği illa ki oluyor canım..Bence yakın zamanda bir kadın doğum uzmanına git.(genel kontrol amaçlı) ayrıca daha yeni evlisiniz,şimdiden kendinizi strese sokmayın bebek konusunda,evliliğin tadını çıkarın :))
kesinlikle cnm okadar cok kızıyorum kı yaptıklarıma..strese girmeme fln.evlendık 10 gunluk evlıydım eşim göreve gitti 2 ay zatn 3.ayda kazayla hamıle kaldım..snrasındaa korundum ılk ay 2. ay bu kocam malesef haftada sayılı görüom oyuzden bundan snra olursa sevınırım olmazsada yapck bısey yok.:KK52:

kesinlikle cnm okadar cok kızıyorum kı yaptıklarıma..strese girmeme fln.evlendık 10 gunluk evlıydım eşim göreve gitti 2 ay zatn 3.ayda kazayla hamıle kaldım..snrasındaa korundum ılk ay 2. ay bu kocam malesef haftada sayılı görüom oyuzden bundan snra olursa sevınırım olmazsada yapck bısey yok.:KK52:

bulunduğunuz şehirde eşinin görev süresi kaç yıl canım?

slm kızlar sıze bişey sormak ısdıorum aslında bunu yaptranlar daha iyi bilir yaptıran varsa ltfen cvp versın 26 subat hgs rahım fılmı cektırıcem ama bana 25inde yatıcaksın hasatneye dedıler korkudan nıe dıe soramadım bu durumda olan varsa ldfen cvp versın :S

canım ikizlerburcuyum nick li arkadaşı hatırlıyo musun,benim topikten..?
o yaptırdı kısa bi süre önce..hatta anlattı topikte detayları ama hastaneye fln yatmadı o,randevuyla gitti yaptırdı..hatta korktuğu için o da narkozla yaptırdı,bayılttılar yani..

canım ikizlerburcuyum nick li arkadaşı hatırlıyo musun,benim topikten..?
o yaptırdı kısa bi süre önce..hatta anlattı topikte detayları ama hastaneye fln yatmadı o,randevuyla gitti yaptırdı..hatta korktuğu için o da narkozla yaptırdı,bayılttılar yani..

yhaa pufpufcm bnde anlamdım nıe bana bole soledıler kı 25inde akşamı gelıcen yatış işlemını yapıcaz sabah da 10 gbı operasyonun olucak dedıler bı ıkı saat dınlendırıp gnderıcez dedıler bana

yhaa pufpufcm bnde anlamdım nıe bana bole soledıler kı 25inde akşamı gelıcen yatış işlemını yapıcaz sabah da 10 gbı operasyonun olucak dedıler bı ıkı saat dınlendırıp gnderıcez dedıler bana

öncesinden gerekli testler falan mı yapılıyo acaba,bilmiyorum ki.. :44: yoksa para için mi acaba?yatış işlemi olcak falan ya artı para?yapan yapıyo valla..boş yere..keşke sorsaydın o an yada hatta ara sor..nolcak ki?

öncesinden gerekli testler falan mı yapılıyo acaba,bilmiyorum ki.. :44: yoksa para için mi acaba?yatış işlemi olcak falan ya artı para?yapan yapıyo valla..boş yere..keşke sorsaydın o an yada hatta ara sor..nolcak ki?[/QUOTE

yok cnm bnm ben özelde yaptrmıorum devlette yaptırıcam aksama arayıp bı sorucam bakıyım .

X