.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

aferin kız sende bendensin artık
ne o öyle test manyağı ettik kendimizi
bende kocişime dedim zati günüm geçmeyene kadar artık test mest yok bana dedim..
inş dedi.
sonra günün yaklaştıkça test test diye başlamazsın inş dedi
adam iyi tanıyo eşini demekkim
bu ay ateş ölçmeye başladım ben.
onu takip edecem bakalım.
birde ovulasyon testi sipariş ettim bugün yarın gelir artık..
elimden geleni yapcam,ama yok kürmüş yok gebelik testiymiş..
günüm geçmeyene kadar çatlasam da yapmıcam inşallahhh

Son düzenleme:
ben buay ovulasyon ates ölçme yöntemı vs hıcbısey kullanmıcam gereği yok...korunurkne hamıle kaldım vee hıcbısey denemstım bundan snra da öle yapcm.hepsi ayrı stress ayın 10undan snra strese grıom hıc gereği yok oyuzden.

bende bu ara kendimi mevlütlere dini sohbetlere verdim
huzurlu oluyorum dinleyince, bebek konusu da açılmıyor oralarda..
eve gelince net başına geçtiğim gibi direk bebek gelio aklıma
bu arada benim de boy 1.69..
bizim yöreye göre uzun sayılıyorum diye,topuklu giyince kimse yanımda yürümek istemiyo
benim kocişimle aynı oluyoruz topuklu giyince..
o halinden memnun..
benimde hoşuma gidiyo o böyle olunca..
aşkının bitanesidir o..
oyy ölürüm ben ona ya

heheh aska geldin bıan anlasılan sen kocanı özlemişşın ben napayımm peki.bgn yok ve telefnle hıc konusmadım.uff ne gıcık bı durum tele razı oldugum günler oluo.sizler sanslısınız..allah bozmasın..evet haklılar türk kadını standardı 160 165 onu gecınce uzun oluon..ben topuklu gymıom bayaaaa uzun bısı cıkıo ortaya..gymeyınce bıle sen surdan yüürü diolat eheehe ben bazen sevmıorum uzun olmayı.bzen sevıom ıste duruma göree

haklısın valla canım..
üzülüyorum senin durumuna da..
keşke hep kocişin yanında olsa
benimki öğretmen, o yüzden sabah gidip akşama doğru geliyo..
senin gibi olsaydı ne yapardım bilmiyorum..
ben oldum olalı tek kalamam zaten..
eşim şimdi dışarı çıktı iple çekiyorum dönüşünü..
canımdır o benim ya..
ya o anası
deli ediyor beni deli..
oğlunu kıskanıyo benden..
beni çok seviyor kocişim oda kaldıramıyo..

bosver kıskansın cnm koca senın kocan sevcen tabı hıc ama hıc takmaa..ne güzel buraya gelınce aklımdan asla gcmıcek seylere özenıom..ılerde bnm eşimde acaba düzenli gelır mı ki die düşünuorum bızde bgn dısarda yemek yıyeylım dıcez mı acaba..ızınlı oldugu gunler aktıfız ama izinli gün sayılı olunca ehehe..bunada şükür en azından saglıklıyız..bnde hamıle kalıp cocuk dogurabılcem mı acaba ımkansız gıbı gelıo koca göbekli olup bebek sahıbı hıc olamıcm gıbı gelıo veeee ben en cok taa anneme bende oturmaya gıdebılcem mı.eşim benı annemden alabılck mi..ayy hayalı bile güzel.insallah bırgun hayırlısıyla gercek olur.ümit etmek üzücü olsada güzel oluo bee

canım üzülme ya..
anneme oturmaya ben hala gidemiyorum
eve gelene dek ona yemek hazırlıyorum..
o yokken çıkmamı istemiyo..
kıskanç kocam benim
o geldikten sonra yemek vs derken akşam oluyo bazen birlikte anneme gidiyoruz..
öyle istediğim zaman oraya buraya gidemiyorum
nereye gidersek beraber gidiyoruz..
adam utanmasa wc ye bile gelecek benle:9
ama ben rahatsız değilim nedense..
her yere onla gitmekten çok mutluyum..
onsuz birşeyin anlamı yok..
sende üzülme bunların hepsi belki de daha güzelleri olacaktır inşallah..
gönlünün güzelliği gibi kaderinde güzel olsun inşallah

insallah canım yaa o gunlerde gelir.hayırlısı diyorum hep.

merhabaa.....sanırsam en küçüğünüz benim 20 yaşındayım ben vakit buldukça yazdıklarınızı okuyorum ve hepimizin ortak istediği bişey var oda birer sağlıklı çoçuklarımızın olması gerçı ben bazıları gibi okadar uzun yıllardır evlı değilim 5 ay oldu evleneli ve ilk gunden beri yaptık olmadı bende çok pskolojımı bozdum acaba olcakmı olmıycakmı her ay heyecanla adet olmamayı bekledım ama oldum ve bugunden sonrakı kararım oluruna bırakmak unutmayın kı bır seyı ıstemezsen olmuyo çok ustune düşmemeye karar verdım allahın vardır bır bıldıgı diye düşünüyorum ve sizede tavsiye fazla takmayın kafanıza hatta hiç takmayın

Son düzenleme:
bakalım bu ay ki umutlar ne durumda olucak?

TTMM ben sana gecen ay bu hüsranı yasayınca demistim .bak senle aynı seyi yasadık bendede pıhtı geldi idrar pozitif çıktı VE 4 GÜN ERKEN HASTALANDIM yatakta 2saati askın ağladım.ve sonra doktora gittim doktor bana "benim kadın doğum okumama herseye bilmeme rağmen 9ay sonra bebeğim oldu"relax ol dedi .bu isler varya taktikle olmuyor benim gün içinde aklıma bile gelmiyor düsünmüyorum yıllık iznim haziran gibi o dönemkullanmak istiyorum o dönem olur belki diyorum Allah ol diyince hemne oluyor zaten .bak 2013 de bebislerimiz olucak içime doğuyor en azından sizden ümitliyim evdesiniz yorgunluğunuz kısmen az siz bari yapın ya =) dua ediyorum hep sizde edin arkadaslar

millet valla peşpeşe doğuruyor eminim tüm kadın bizim gibi test manyağı olmamıstır.ben ne ovulasyon ne idrar hiçbirını denemedim bu ay olmazsada olmaz "OLMICAKSA DENESENDE OLMAZ" BUKADAR !biraz basır sanırım

aynenn öyle allah ol derse oluyo walla hem eskiden böyle bişeymı varmış acaba merak ediyorum annelerimiz babannelerimiz böyle akıllarınamı takmışlar.hayır.kiminin oluyo 5 tane kimin 8 tane bence herşey psıkolojık.bende senın gıbı düşünüyorum olursa olur olmazsa olmaz.çünkü bu 5 ay da çok yıprandım bugunden sonra takmamaya karar verdim.

Arkadasım bak söyle haklısın cünkü benim annem bana hamile kaldığını 3.ayda öğrenmis kadın 3ay adet görmüs 5 gün süren düzenli adetler anannem 9 tane doğurmus ve yarısını nasıl yaptım doğurdum de sor bana hatırlamam der bencede psikolojik tuğçenin korunarak hamile kalması ne mesela denemis olmamıs demek bu isler denemeyle olucak is değil benim içimde suan su var "olursa Allah ol derse doğurur büyütürüm !hevesim kaçmadı ama oluruna bırakmak en sağlıklısı gene düzenli beslenelim gene erken yatalım düzenli olalım ama biraz rahat olalım 42 45 yasındaki insanlar doğuruyor

enaz sizin kadar istiyorum hepimize dua ediyorum ama sunu düsündüm geçen gün her yolu denediğimi esime belli etmemem lazım gün hesaplama bile cünkü olmadığında o da üzülüyor ilk ay tam 12 14 16. günlerde denedim ama olmadı ..esim de üzüldü sarsıldı biraz sessiz sakin içinde bile olsa çok fazla bu islere hesaplara takılmamak lazım "habersiz hamile kalmak"nasıl oluyor millet tek birlesmede gebe kalıyor düsünün

tuğçe sende üzülme bak strass yapma yasını öne al onla ovun gencim diceksin bakıcaksın oluruna bırakınca rabbim hepimize yasatıcak umudumuzu yitirmeyelim

birde benim büyüklerimin anlattığı kadın deniyor 2 3ay karnı bile sisiyor stressten hastalanmıyor hamileyim diyor 9ayın sonunda doğurucam bile diyor kafayı yiyenler var .biz varya görüceksiniz çatır çatır doğururuz ama kafamıza takmassak benim sözüm söz
1-2013 yılında gebe olursam aralığın 31 i bile dahil size benden yemek =)
2-5 6 tane doğurucam gittiği yere kadar

aynenn katılıyorum sana bende çok dua edıyorum hayırlısı inşşallahh

heheh cnm sen istanbul damıydın bende istiorum yemek..şaka bi yana insaşşah allah gönlündeki senin kılar..büütün isteklerin gerceklsir.bende hele bıtane dograyım üst üstte cocuk yapcm dıo nasıl bı hırssa heheh.hayırlısı artık allahtan..rabbım en hayırlısı ve saglıklsını nasip eder ınsallah hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…