.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Arkadaşlar, polenin açıklaması aşağıdaki gibiymiş. Yardımcı olur umarım. Kesatne balı da etkili yazmışlar hem.

Polen kısırlık tedavisinde en önde gelen bitkisel gıdalardan biridir Kısırlık tedavisinin en güç olanı sinirsel kaynaklı hormonal olan şeklidir Kadın ve erkek beyninin ortasında bulunan nohut büyüklüğünde ki hipofiz bezi, belli zamanlarda kadınlarda yumurtalıklara, erkeklerde ise husyelere, omur ilik sinir telleri kanalı ile emir vererek yumurta ve sperm üretmelerini sağlatır Korku, şok, stres, beyin özrü veya hastalıkları gibi nedenlerle hipofiz bezi bu görevini yapamaz ise kadında "ovülasyon yokluğu", erkekte "azosperm" denilen canlı sperm yokluğuile kısırlıkları ortaya çıkarır Dozajlı ve kaliteli bir Polenlebirlikte alınan arısütü, kestane balı ve çörekotu, vücuda hem olağanüstü doğal protein, aminoasit, vitamin, mineral sağlayarak destek vermekte ve beyinde hipofiz bezindeki "Spazm"ı çözerek yumurta ve canlı sperm üretimini sağlamaktadır
canım süpersin yaaa arastrmalarına bayıldım google gibisin..:KK52:hemen her an bilgi teşekkür ederiz paylasmların ıcın.baya faydası varmıs arı sütünün.

Bir bilgi daha :) Eğer kestane balı ve çörekotunu yapacaksanız, çörek otunun öğütülmesi lazımmış ama hazır öğütülmüş alınmamalıymış çünkü bi yağ varmış ve bu uçup gidermiş çok kısa bir sürede. Onun için evde kendiniz öğütüpte yapın bu kürü diyolar.
Bu arada google a hamile kalmak için mucize bitkiler yazın çıkıyo hepsi :)

Selam kızlar adetime 3 gun kala idrar testı yaptım ıkıncı cızgı gözle göruluyordu kanda beta 303.5 cıktı ertesı gun 590 muhtemelen 4 haftalıkmış yalnız bir günde ikiye katlaması normalmı aaba doktor bır problem görmedı bu durumu yaşayanınız varmı?

Bir bilgi daha :) Eğer kestane balı ve çörekotunu yapacaksanız, çörek otunun öğütülmesi lazımmış ama hazır öğütülmüş alınmamalıymış çünkü bi yağ varmış ve bu uçup gidermiş çok kısa bir sürede. Onun için evde kendiniz öğütüpte yapın bu kürü diyolar.
Bu arada google a hamile kalmak için mucize bitkiler yazın çıkıyo hepsi :)
heheh tamam cnm saol ben bıara yaptım bu çörek otu kürünü yalnız 7gun yapabılmstım bnmeşim gelmeynce ümitlerim suya dusuo dıye bırakıorummm hehe bıraz bana göre degıl galıba kürler.adamı göremıom ovulasyon bıle ıse yaramıo bendeee :KK52:

Selam kızlar adetime 3 gun kala idrar testı yaptım ıkıncı cızgı gözle göruluyordu kanda beta 303.5 cıktı ertesı gun 590 muhtemelen 4 haftalıkmış yalnız bir günde ikiye katlaması normalmı aaba doktor bır problem görmedı bu durumu yaşayanınız varmı?

selam arkadaşım. Burdakilerin hepsi o ikinci çizgiyi görmek için uğraşıyor malesef:KK14:
kanda bthcg değerleri ile ilgili topige yazarsan belki cevap bulabilirsin.

hamileliğin hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı başımıza bizede dua et:KK49:

canım öncelıkle hayırlı olsun gayet normal degerın.ben 4 haftalıkken 4900lerdeydı deger..gayet normal korkma..

heheh tamam cnm saol ben bıara yaptım bu çörek otu kürünü yalnız 7gun yapabılmstım bnmeşim gelmeynce ümitlerim suya dusuo dıye bırakıorummm hehe bıraz bana göre degıl galıba kürler.adamı göremıom ovulasyon bıle ıse yaramıo bendeee :KK52:

kocan şöyle bi 1 ay kadar yanında kalsa çocuğu çatlatırsın hemen diyim ben sana:KK52:

SELAMLAR

BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM

SAT 23.01.2013
BAT 23.01.2013

AKINTI TAKİBİ YAPIYORUM ŞU AN YUMURTLAMAYI YAKALAMAK İÇİN KREM GİBİ BEMBEYAZ Bİ AKINTI YAPIŞKAN

BU SÜMÜKSÜ AKINTIDAN ÖNCEMİ OLUR SONRAMI KAÇIRDIMMI YOKSA BUNDAN SONRAMI GELECEK

NE OLUR YARDIM EDİN:KK14:

SELAMLAR

BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM

SAT 23.01.2013
BAT 23.01.2013

AKINTI TAKİBİ YAPIYORUM ŞU AN YUMURTLAMAYI YAKALAMAK İÇİN KREM GİBİ BEMBEYAZ Bİ AKINTI YAPIŞKAN

BU SÜMÜKSÜ AKINTIDAN ÖNCEMİ OLUR SONRAMI KAÇIRDIMMI YOKSA BUNDAN SONRAMI GELECEK

NE OLUR YARDIM EDİN:KK14:
cnm akıntıdan snra olur yanı akıntı yumurtlama olcak anlamına gelıo bos gecırme.gun asırı calıs belının altına yastık koy ınsallah tutar bebısını

Ben bişey sorayım sizlere. Reglin bittiği gün olan birliktelikten hamile kalma riski çok mu düşük. Var mı duyan bilen aranızda.

ınsallah canım da allah bilir artık orasını.bizim öyle bı sansımız yok

nasipte varsa el getirir sel getirir yel getirir. eşin için demiyorum bebeğin yumurtlama döneminde olacak diye bir kural yok adetten hemen sonra hamile kalanlar yumurtlayıpmı kalıyor sanki. üzüntü yooookkkkk pozitif düşünüp mutlu oluyoruz bundan sonra :KK24:

nasipte varsa el getirir sel getirir yel getirir. eşin için demiyorum bebeğin yumurtlama döneminde olacak diye bir kural yok adetten hemen sonra hamile kalanlar yumurtlayıpmı kalıyor sanki. üzüntü yooookkkkk pozitif düşünüp mutlu oluyoruz bundan sonra :KK24:
hı cnm yanlıs anlamısım pardon ..dogru sölüosun nasip olsun yeter ki.insallah bebeişim tutunmstr annesıneeee..bız onu heycanla beklıoruız.

hamile kalırsan haber ver kısa süreliğine istanbula taşınayım :KK52:

arkadaşlar bu ay adet görürsek hemen kürlere başlayalım mart ayında göbek değil bebek sahibi olalım:KK49:

ben soğan kürü yaptım kızlar bakalım nolacak sabırsızlıkla bekliyorum..

canım öncelıkle hayırlı olsun gayet normal degerın.ben 4 haftalıkken 4900lerdeydı deger..gayet normal korkma..
Anladım cnm genelde ıkı gunde ıkı kat dıyorlardı bu durum kafama takılmıstı saolasın
selam arkadaşım. Burdakilerin hepsi o ikinci çizgiyi görmek için uğraşıyor malesef:KK14:
kanda bthcg değerleri ile ilgili topige yazarsan belki cevap bulabilirsin.

hamileliğin hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı başımıza bizede dua et:KK49:

Orayada yazdım cnm cevap gelmedi burdan bır arkadas normal dedi hayırlısı .

RABBİM dileyen herkese versin .

X