.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canım folic asit ben kullanmadım ama kardeşim kullanmıştı bir işe yaramadı,ama bir tanıdık kullanmıştı o hamile kaldı..yani kişiden kişiye herşey değişiyoır...

o zaten hamile kalmak için kullanılmıyorki.
hamile kalmak isteyenler 3 ay önceden kullanmaya başlıyor bebeğin gelişimi için önemli. hani hamilelik düşünüyoruzya bu arada folic asit kullanarak gerekli vitaminleride alırız diye düşünüyorum. hoş ben 2 aydır kullanıyorum ama zaten bebeğim bana geldikten sonrada devam etmeyi düşünüyorum

Anladım cnm genelde ıkı gunde ıkı kat dıyorlardı bu durum kafama takılmıstı saolasın

Orayada yazdım cnm cevap gelmedi burdan bır arkadas normal dedi hayırlısı .

RABBİM dileyen herkese versin .
amin cnm allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasşp etsın degerın güzel masallah.hiç aklını bulandrma doktor sana zaten bısey dememıs neden bebısını üzüyorsun annesi.

kızlar esımın görev 1gunluk hava sartları nedenıyle iptal olmus ben yemek yapayım kocısıme gelcekms hepinizi öpüyrum yapayım hemen burdayıımm kendınıze ıyı bakın sık sık girin de merak etmeyelım sızlerı:KK16::KK16:

Benim durum adetten hemen sonra. Hamile kaldıysam demekki illa yumurtlama dönemi olmasına gerek olmuyormuş anlamına gelecek o zaman.

cnm akıntıdan snra olur yanı akıntı yumurtlama olcak anlamına gelıo bos gecırme.gun asırı calıs belının altına yastık koy ınsallah tutar bebısını

çok sevindim ben bitti sanıyodum yani yumurtladım sandım

çok sağol:KK42:

2 bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız.
Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverengi ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir.

Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

Benim durum adetten hemen sonra. Hamile kaldıysam demekki illa yumurtlama dönemi olmasına gerek olmuyormuş anlamına gelecek o zaman.

BEN AKSAM KIRMIZILARI GİYİCEM BİR ORTAM FELAN YARATICAM ESİMİ BAŞTAN ÇIKARTIMMI TAMAMDIR BU AY DÜZENLİ ÇALISICAM:d AKINTI HELEKİ ADETTEN SONRAYSA KATILIYORUM.PEKİ SEN EMİNMİSİN ARKADASIM ADET BİTİMİ OLDUĞUNA?

kızlar esımın görev 1gunluk hava sartları nedenıyle iptal olmus ben yemek yapayım kocısıme gelcekms hepinizi öpüyrum yapayım hemen burdayıımm kendınıze ıyı bakın sık sık girin de merak etmeyelım sızlerı:KK16::KK16:

bunu iyi değerlendir bence =)

BEN AKSAM KIRMIZILARI GİYİCEM BİR ORTAM FELAN YARATICAM ESİMİ BAŞTAN ÇIKARTIMMI TAMAMDIR BU AY DÜZENLİ ÇALISICAM:d AKINTI HELEKİ ADETTEN SONRAYSA KATILIYORUM.PEKİ SEN EMİNMİSİN ARKADASIM ADET BİTİMİ OLDUĞUNA?

Evet. Çünkü ben yeni evli sayılırım 5 aylık henüz erken diye düşünüyoruz ama adetten hemen sonra bişey olmaz diye düşündük korunmadık. Yumurtlama zamanı değil diye yani rahattık. Şuan 4 gün geciktim ama test yapmadım henüz.

sadece bir kez o şekilde oldu. Onun için eğer öyle birşey olursa emin olacağım :)

test alıp yapsanaya ben bile merak ettim,,ya aslında olabiliyor erken çatlama felan...hayırlı olsun buarad upuzun bir ömür geçir esinle

test alıp yapsanaya ben bile merak ettim,,ya aslında olabiliyor erken çatlama felan...hayırlı olsun buarad upuzun bir ömür geçir esinle

benim arkadasımın annesi hastalığı bittiği gece gerdek gecesi olmus 9 ay 7 gün sonra bebeği olmus demekkili oluyor o söyleyince dahada inandıms mümkünmüs yani ,,,,doktorlmar en uygun günler 14 16. Günler diyor diğer günlerdede olma sansı var yani

Bende merak ediyorum ama kendime bile söylemiyorum merak ettiğimi :) Biraz daha beklemek istiyorum. Bi de eğer hamilelik yoksa bu gecikme korkutur beni evhamlanırım.

yemeklerı tatlıları herseyı yaptım eşim aradı o sırada ben bugun gelemıcem hazır kıtayım dedi...ve bı saattr aglıorumm..bıktım artık yalnızlıktan..isyan etmek ıstemıom ama neden hersey kurasagımda kalıo:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

yemeklerı tatlıları herseyı yaptım eşim aradı o sırada ben bugun gelemıcem hazır kıtayım dedi...ve bı saattr aglıorumm..bıktım artık yalnızlıktan..isyan etmek ıstemıom ama neden hersey kurasagımda kalıo:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ağlama canım yaa :KK43:( tam çıkacaktım bir bakayım sayfana dedim,üzüldüm şimdi..Ne yapacaksın tatlım,görev işte.Öyle böyle alışacaksın :KK43:

benim mesai bitti kızlar.Yarın görüşmek üzere.Sen de ağlama Tuğçe'cim tamam.Hayırlı akşamlar dilerim hepinize..

ağlama canım yaa :KK43:( tam çıkacaktım bir bakayım sayfana dedim,üzüldüm şimdi..Ne yapacaksın tatlım,görev işte.Öyle böyle alışacaksın :KK43:
dogru alıscam ama alısana kadar ne kadar aglıcam bılmıom ızmır gıbı kalaabalık yerden gelıp evın en sevılenı olunca yalnız yapamıom.yazarken bıle tutamıyrum kendımı neyse ben cıkıom kızlar grusurz snra:KK43:

X