.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

yok canım ya yapmam zaten ben. elimde hiç kalmadı geçen ay 4 tane birden yaptım :KK53:
hem ben hala üşüttüm diye kandırmaya devam ediyorum kendimi. kasık ağrılarım batmalarım artmasına rağmen :44:
benımde kasık agrısı ve batma var9 gun varken yok belırtı olur mu acaba dıorum kendı kendıme.insallah üşütme degıldır ve bebişler yerlesiodur

benımde kasık agrısı ve batma var9 gun varken yok belırtı olur mu acaba dıorum kendı kendıme.insallah üşütme degıldır ve bebişler yerlesiodur

inşallah dediğin gibi bebeklerimiz yerleşiyordur. aslında üşütme olacağınıda sanmıyorum çünkü sürekli ayağımda çorap ve terlik sırtımda şal yada yelekle duruyorum asla soğuk bişey yiyip içmem yazın bile. bu ay adet olursam soğan kürüne başlamayı düşünüyorum tam gününü öğrenip. aslında kist falan yok ama yinede yapmak istiyorum.
karam karışık yaaa çok istiyorum hamile kalmak. belki psikolojik belirtiler yaşıyorumdur:KK49:

inşallah dediğin gibi bebeklerimiz yerleşiyordur. aslında üşütme olacağınıda sanmıyorum çünkü sürekli ayağımda çorap ve terlik sırtımda şal yada yelekle duruyorum asla soğuk bişey yiyip içmem yazın bile. bu ay adet olursam soğan kürüne başlamayı düşünüyorum tam gününü öğrenip. aslında kist falan yok ama yinede yapmak istiyorum.
karam karışık yaaa çok istiyorum hamile kalmak. belki psikolojik belirtiler yaşıyorumdur:KK49:
insallah canım bebeklerımız annelerini üzmez de gelir hemen bu ay..saglıcakla..ınsallah yasadıklarımızda psikljık değildri

insallah ondan dolayı değildir cnm..sen bugun kan ver merakını gider bizede müjdelı haberlerı ver bı ümit ol sevınelım yahu..hadi güzel haberllerle gel cnm..bıdıgın senledr ınsallah.
ayy inşallah canım ya..
ama işin ilginci gündüz belirtiler hiç yok..
ama gece yatınca kasıklarım acıyo uyuyamıyorum ..
ancak sola uzanıp bacaklarımı kendime çekince rahatım..
sırt üstü yada yüz üstü uzansam nefes alamıyorum çarpıntım artıyo..
bbirde sabh yataktan kalkınca adet olacakmışım gibi karın ağrısı çekiyorum..
midem bulanıyo ama kahvaltıdan sonra kesilio..
test yaptım yine negatiff:KK5::KK5:
ne olacak bu işin sonu ya..
3 gün gecikti offf..
:KK14::KK14::KK14:

bugun erkencıyım yine eşim göreve gitti 2 günlük ..gerci gecen göreve 3 gundu ama 12 gune patlamstı neyse kazasız belasız dönmek nasip olsun..artık ümitlerımde yıkıldı :KK43::KK43:
Allah kazasız belasız kavuşmayı nasip etsin inşallah..üzme kendini canım..
vardır herşeyde bir hayır..

valla cok iyi sayılmam canım..artık yalnız kalmaktan cok sıkılıyorum.eşim uzun zaman gitmio alısıom gidince bosluga düşüyorum.ondan baska kımsem yok burda.baslıo sonra yalnızlıgım..28inde ovulasyonda çift cizgiyi görmüştüm eşim geldgnde 30uydu sanırım tutma ıhtımalı düşük.29unda geldı sanıodum yıne ümitlerim kırıldı..hayırlısı artık..batmalar oluo sanırım üşüttüm :KK43: bu ay olmasını cok ıstiorum
inş üşütme değildir de bebiştir beiştir:KK52::KK52:

malesef hakkarideyim cnm.sartlar zor evde tekim ve kimsecıkler yok.artı dagın basında oturyrum toplam 4 apartman var lojmnda.etraf askerı personle kaynıo..herkeslede görüşülmüo..cıvık kadınlar hosuma gtmıo oyuzden kımseyle görüşmüorum..eşim varken hersey iyide gidince baslıo dertlerım..insallah hayırlısıyla rabbım bebek nasip etsın onla ugrasırken zaman su gıbı akıp gecsın..
inş tez vakitte bebişte gelir kocişinde:KK1::KK1:

Sen de kendini geliştircek bişilerle meşgul ol evde canım..Bol bol kitap oku..Kafanı dağıtacak hobiler bul kendine,evde yapabileceğin..İnşallah bebişin de gelecekkkk annesi,sıkma canını tamam canım.Bak bizler burdayız hep.Bir anne,kardeş sıcaklığını elbet sana burdan hissettiremeyiz ama yanındayız canımmm tamam :KK16:
canımmm sen ne zaman istersen sıkılırsan bize yaz..
hatta tlf numaramı vereyim ne zaman sıkılırsan beni ara:KK1::KK1:
yalnızlık nasıl birşey iyi bilirim..
eşim yanımda olmasa o gece sabaha kadar hem korkudan hem de üzüntüden yatamam:KK43::KK43:
Rabbim yardımcın olsun tuğçecim..

Yok yapmadım canım.Sabırla bekliyorum bugünün geçmesini..Belirtiler devam,ellerim zaman zaman ateş gibi oluyor,terliyor..Sabahta bulantım vardı ama yine de bilemiyorum belki de hepsi psikolojik:26:
kız yoksa hamiş misin ayyy..
çok heyecanlandım senden önce:KK52::KK52:
test yapsana yaaaa:KK76::KK76:
günaydınlaaaaaarrrr

bugün adetime tam 8 gün var hiç bu kadar heyecanla gün saydığımı hatırlamıyorum ama bu ay gelmemesi için dua ediyorum az sonra çarşıya gidip test almayı düşünüyorum:KK55:
test sonucunu bize de yaz bak..
meraklı gacılarız biz burda:KK52::KK52::KK52:

Aaaa Allah mı söyletti kız bebiş değilde bebişler yazmışsınnn.
yoksam çoğul gebelik miiiii:KK52::KK52:

Adet bitimi hamile nasıl kalınıyor onu biraz acarmısınız
ttmm mesela yumurtlamadan 2 gün önce olunan birlikteliktende gebe kalınır spermler içerde oluyor çünkü canım hemen ölmüyorlar

ayy inşallah canım ya..
ama işin ilginci gündüz belirtiler hiç yok..
ama gece yatınca kasıklarım acıyo uyuyamıyorum ..
ancak sola uzanıp bacaklarımı kendime çekince rahatım..
sırt üstü yada yüz üstü uzansam nefes alamıyorum çarpıntım artıyo..
bbirde sabh yataktan kalkınca adet olacakmışım gibi karın ağrısı çekiyorum..
midem bulanıyo ama kahvaltıdan sonra kesilio..
test yaptım yine negatiff:KK5::KK5:
ne olacak bu işin sonu ya..
3 gün gecikti offf..
:KK14::KK14::KK14:

Allah kazasız belasız kavuşmayı nasip etsin inşallah..üzme kendini canım..
vardır herşeyde bir hayır..

inş üşütme değildir de bebiştir beiştir:KK52::KK52:

inş tez vakitte bebişte gelir kocişinde:KK1::KK1:

canımmm sen ne zaman istersen sıkılırsan bize yaz..
hatta tlf numaramı vereyim ne zaman sıkılırsan beni ara:KK1::KK1:
yalnızlık nasıl birşey iyi bilirim..
eşim yanımda olmasa o gece sabaha kadar hem korkudan hem de üzüntüden yatamam:KK43::KK43:
Rabbim yardımcın olsun tuğçecim..

kız yoksa hamiş misin ayyy..
çok heyecanlandım senden önce:KK52::KK52:
test yapsana yaaaa:KK76::KK76:

test sonucunu bize de yaz bak..
meraklı gacılarız biz burda:KK52::KK52::KK52:

Aaaa Allah mı söyletti kız bebiş değilde bebişler yazmışsınnn.
yoksam çoğul gebelik miiiii:KK52::KK52:
canım valla hiç fark etmedim yazdıgımı rüyamda ikiz beebk gördüm ama sadece bıtanesını kucagıma alıodum dıger bebıs besıkte kalıodu..izmirden misafrlerım vardı yemek masamı kaldrıp besım koymusum hem yatak odamda hemde yemek odasında ıkı besık..ıkı tane erkek bebek..cok guzellerdı..insallah yerlesiolardır rüyam dogru cıkar ınsallahh.buarada en ıcten amın dıorum sagol guzel dıleklerın ıcın cnm sagolasın zaten sızlerde olmasınız sıkıntıdan patlardım iyiki varsınız kızzzzlarrr yaaa sagolun.

Adet bitimi hamile nasıl kalınıyor onu biraz acarmısınız
ttmm mesela yumurtlamadan 2 gün önce olunan birlikteliktende gebe kalınır spermler içerde oluyor çünkü canım hemen ölmüyorlar
hı anladım cnm..benım esım ıkı gun önce degılde ıkı sonra geldı ınsallah benmkıde ıkı gun snrasında tutmustr :KK52::KK52:

hı anladım cnm..benım esım ıkı gun önce degılde ıkı sonra geldı ınsallah benmkıde ıkı gun snrasında tutmustr :KK52::KK52:

=) onun biyolojik olarak açıklaması varmı bilmiyorum gülüm umarım olur anne olursun ben bu adet bitimi yumurtlamayı arastırıyorum suan =)

Selam Kizlllaaaar,

benim belirsiz adetim devam ediyor adet demeye bin sahit lazim.
5 inci gün oldu ne kesildi ne tam geldi, duramadim Test yaptim tabii negatif.
Ama yarina kadar böyle devam ederse kesinlikle kan aldiracagim cok acayip birsey ya hic basima gelmemisti.
Heralde su progrest hapi beni allak bullak etti.

Hayirlisi artik ben hamileymisim gibi düsünmeye devam ediyorum her ay oldugu gibi.

=) onun biyolojik olarak açıklaması varmı bilmiyorum gülüm umarım olur anne olursun ben bu adet bitimi yumurtlamayı arastırıyorum suan =)
cnm bazen biyolojık acıklamalar anlamsız kalıo pek ınanmıorum oyzden umut var sen arstr arastr cnm bızıde aydınlatrsın:KK1:

Canım arastırdım ablamız var kalemde onada sordum adetinin ilk gününe 14 ekle diğer türlü bitimi olması yılda 1 dir felan dedi sansmıs yani

Canım arastırdım ablamız var kalemde onada sordum adetinin ilk gününe 14 ekle diğer türlü bitimi olması yılda 1 dir felan dedi sansmıs yani
yılda bır mı yok be cnm olurr her ay o sans var bıde bazı kalıplara ınanmıyorum...

Dikkat dikkat
2013 yılında doğurursam hadi hamile kalırsamda olsun 31/12/2013e kadar istanbulda olan arkadaşlarımıza yemek ısmarlıcam =)

Dikkat dikkat
2013 yılında doğurursam hadi hamile kalırsamda olsun 31/12/2013e kadar istanbulda olan arkadaşlarımıza yemek ısmarlıcam =)

hamile kalırsan haber ver kısa süreliğine istanbula taşınayım :KK52:

arkadaşlar bu ay adet görürsek hemen kürlere başlayalım mart ayında göbek değil bebek sahibi olalım:KK49:

Ben çok ciddiyim valla ısmarlıcam ayın 15i ama biz memur kesimi 15inde alıyoruz paramızı =) kürlere gelince evet hamile kalamassak ortaklasa bildiklerimizi paylasalım ..en doğrusu

Ben çok ciddiyim valla ısmarlıcam ayın 15i ama biz memur kesimi 15inde alıyoruz paramızı =) kürlere gelince evet hamile kalamassak ortaklasa bildiklerimizi paylasalım ..en doğrusu
sorun yok cnm bızde 15inde alıoruzz istanbula atlayıp gelıcem ..evet kızlar hamıle olursz da ınsallah gerek kalmaz.ama sayet allah nasşp etmezse kürlere baslayalım kızlar ılk hangısınden baslasak :emir_bebek:

15 şubatta adet olmam gerekiyor şimdi tekrar hesapladım yani 8 gün var.

bu soğan kürü ve incir kürüne adetin kaçıncı günü başlanıyordu:44:

X