.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

sorun yok cnm bızde 15inde alıoruzz istanbula atlayıp gelıcem ..evet kızlar hamıle olursz da ınsallah gerek kalmaz.ama sayet allah nasşp etmezse kürlere baslayalım kızlar ılk hangısınden baslasak :emir_bebek:

zaten midemiz ağzımızda geziyoruz soğan kürü daha yıpratıcı olabilir önce incirdenmi başlasak:44:

15 şubatta adet olmam gerekiyor şimdi tekrar hesapladım yani 8 gün var.

bu soğan kürü ve incir kürüne adetin kaçıncı günü başlanıyordu:44:

benim bildiğim bitimden sonra canım soğan kürü öyle 2,5 su bardağı suya 1 tane soğanı at kaynat aslında en iyisi ama dikkatli ölçüde olması lazım

soğan kürünü yapabileceğimi sanmıyorum :KK50:

diğerini denemek lazım En Büyük KK

benim bildiğim bitimden sonra canım soğan kürü öyle 2,5 su bardağı suya 1 tane soğanı at kaynat aslında en iyisi ama dikkatli ölçüde olması lazım
canım saracoglu kürlere baslancksa önce sogan kürünü tavsıye edeyr.ama ben ıncırı bu ay sabah aksam yedım 1 2 tane.

Arkadaşlar merhaba, kürlerle ilgili yazılarınızı okuyorum da bende araştırdım biraz. Karanfil, nane kürleri falanda varmış. Bunları denediniz mi?

zamanında ablam soğanı zayıflamak için kaynatıp suyunu içmişti o zaman onunla alay etmiştim şimdi kendim içmek istiyorum. inşallah çocuk yapayım derken zayıflayıp çocuk kadar kalmayız :emir_bebek:

Arkadaşlar merhaba, kürlerle ilgili yazılarınızı okuyorum da bende araştırdım biraz. Karanfil, nane kürleri falanda varmış. Bunları denediniz mi?
canım ılk defa duyuyrum onlar nasılyapılıomus peki.yanı neye faydası varmıs.

ben 2 haftadır ceviz bal pekmez yoğurt süte ağırlık verdim bence beslenmemizi değistirsek iyi olur

KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.

NANE: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.

Yukarıdaki gibi. Site ismi verebiliyorsam onu da yazayım. Daha bir çok şeye iyi gelen bitkiler var. Okursunuz. İşe yarar belki. Yani inşallah yarar.

regl gününden 10 gun once gunde iki kez 1,5 bardak suyu kaynatıp bildiğmiz irice bir sarısoganı soyup 4-5-8e bolup 5 dak kaynatıp, ılıtıp suzup içyoruz her seferinde taze taze yapıp içyorsunuz (ac karnına ve içtikten sonra en az yarım saat birşey yemiyorsunuz) ve regl oluyorsunuz,... 4-5 ay üstüste yaparsanız düzene giriyorsunuz..polikistikoverlılar içn süper çözüm

regl gününden 10 gun once gunde iki kez 1,5 bardak suyu kaynatıp bildiğmiz irice bir sarısoganı soyup 4-5-8e bolup 5 dak kaynatıp, ılıtıp suzup içyoruz her seferinde taze taze yapıp içyorsunuz (ac karnına ve içtikten sonra en az yarım saat birşey yemiyorsunuz) ve regl oluyorsunuz,... 4-5 ay üstüste yaparsanız düzene giriyorsunuz..polikistikoverlılar içn süper çözüm

yemeklerden yarım saat önce bunu içsem değil yarım saat 30 saat sonra bile bişey yiyemem yaaa çok kokar o:26:

KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.

NANE: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.

Yukarıdaki gibi. Site ismi verebiliyorsam onu da yazayım. Daha bir çok şeye iyi gelen bitkiler var. Okursunuz. İşe yarar belki. Yani inşallah yarar.
evet cnm sıte ısmı verılmıo sanırım banlanıosun :44: cok saol bu yararlı bıgılerın ıcın karanfılı bundan snra hep yaprım.

duydum arı polenını sütü kasrıstırlıo demi gecen gun alcaktım eşim cirkin bi tadı var dedi oyuzden almadım..neye yarıomus cnm

ben iştah açıcı kilo yapıcı özelliğini biliyorum ama hamile kalmakla alakasını bilmiyordum:KK53:

Arkadaşlar, polenin açıklaması aşağıdaki gibiymiş. Yardımcı olur umarım. Kesatne balı da etkili yazmışlar hem.

Polen kısırlık tedavisinde en önde gelen bitkisel gıdalardan biridir Kısırlık tedavisinin en güç olanı sinirsel kaynaklı hormonal olan şeklidir Kadın ve erkek beyninin ortasında bulunan nohut büyüklüğünde ki hipofiz bezi, belli zamanlarda kadınlarda yumurtalıklara, erkeklerde ise husyelere, omur ilik sinir telleri kanalı ile emir vererek yumurta ve sperm üretmelerini sağlatır Korku, şok, stres, beyin özrü veya hastalıkları gibi nedenlerle hipofiz bezi bu görevini yapamaz ise kadında "ovülasyon yokluğu", erkekte "azosperm" denilen canlı sperm yokluğuile kısırlıkları ortaya çıkarır Dozajlı ve kaliteli bir Polenlebirlikte alınan arısütü, kestane balı ve çörekotu, vücuda hem olağanüstü doğal protein, aminoasit, vitamin, mineral sağlayarak destek vermekte ve beyinde hipofiz bezindeki "Spazm"ı çözerek yumurta ve canlı sperm üretimini sağlamaktadır

X