.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

nasılsın bugün Tuğçe'cim ?
valla cok iyi sayılmam canım..artık yalnız kalmaktan cok sıkılıyorum.eşim uzun zaman gitmio alısıom gidince bosluga düşüyorum.ondan baska kımsem yok burda.baslıo sonra yalnızlıgım..28inde ovulasyonda çift cizgiyi görmüştüm eşim geldgnde 30uydu sanırım tutma ıhtımalı düşük.29unda geldı sanıodum yıne ümitlerim kırıldı..hayırlısı artık..batmalar oluo sanırım üşüttüm bu ay olmasını cok ıstiorum

Yalnızlık zor tabi,anlıyorum canım seni ( Hakkari'deyiz demiştin sanırım,oranın yaşam şartlarıda belli ama olsun güzel vakit geçirbilmek yine de snn elinde.Çok şükür seni seven bir eşin var ve sizler için çalışıyor.Hep olumlu düşünmek lazım tatlım..Bebek konusunda da ümidini yitirme canım.Rabbim en güzel zamanı kararlar..Sen sağlığına dikkat et,tatlı canını üzme tmm.Herşey olur hayırlısıyla inşaAllah..

malesef hakkarideyim cnm.sartlar zor evde tekim ve kimsecıkler yok.artı dagın basında oturyrum toplam 4 apartman var lojmnda.etraf askerı personle kaynıo..herkeslede görüşülmüo..cıvık kadınlar hosuma gtmıo oyuzden kımseyle görüşmüorum..eşim varken hersey iyide gidince baslıo dertlerım..insallah hayırlısıyla rabbım bebek nasip etsın onla ugrasırken zaman su gıbı akıp gecsın..

Sen de kendini geliştircek bişilerle meşgul ol evde canım..Bol bol kitap oku..Kafanı dağıtacak hobiler bul kendine,evde yapabileceğin..İnşallah bebişin de gelecekkkk annesi,sıkma canını tamam canım.Bak bizler burdayız hep.Bir anne,kardeş sıcaklığını elbet sana burdan hissettiremeyiz ama yanındayız canımmm tamam

insallah cnm.cok sagol destegın ıcın..kk nın en güzel yanı iyi dostlara sahıp olmak görmesekte destegınız cıdden yetıo cok sagol allah sanada bana ve ıseyen herkese en yakın zamanda nasip etsın ..

insallah cnm.cok sagol destegın ıcın..kk nın en güzel yanı iyi dostlara sahıp olmak görmesekte destegınız cıdden yetıo cok sagol allah sanada bana ve ıseyen herkese en yakın zamanda nasip etsın ..

Sen de sağol canım.Kocamannn,yürekten bir Aminn diyorum güzel dileğin için..

test yapmadın demi..belirtiler ne alemde cnm..

Yok yapmadım canım.Sabırla bekliyorum bugünün geçmesini..Belirtiler devam,ellerim zaman zaman ateş gibi oluyor,terliyor..Sabahta bulantım vardı ama yine de bilemiyorum belki de hepsi psikolojik:26:

Yok yapmadım canım.Sabırla bekliyorum bugünün geçmesini..Belirtiler devam,ellerim zaman zaman ateş gibi oluyor,terliyor..Sabahta bulantım vardı ama yine de bilemiyorum belki de hepsi psikolojik:26:
yok cnm öyle düşünme ii düşün ii olsun..insallah psikljık degılsr sabah uyanınca test yap cnm.merak ettım yahu...pek sabırsızım :26:bgn cıkmcagnı bıldgm halde test yaptım snuc cıkmadı tabı karnımda batma olunca bi ümitlenıorum ki

benim eşim de şehir dışında,ben de annem de kalıyorum bikaç gündür.Ay çaktırmadan annemlere bir test yapayım bari yarın sabahOnlara hiç demiyorum he belirtilerim var diye,çevremde herkes hamile ztn,kesin psikolojik sanırlar :)) Sen çok sabırsızsın canım ya daha 9 gün var adetine :))

evet cnm ya yaparken de cıkmama ıhtımalının %99 oldugunu bılıorum can sıkıntısı galıba.önceki hamileliğimde adetim gecmstı 5 gun ozamn bıle test yapmamstım dişçiye gidene kadar çoçuk yapmak ne zormus hele adet zamanı beklemk caktırmadan yap cnm süpriz olur onlarada..

Bizim bebek planımız yoktu ya canım,belki de o yüzden bu kadar sakinim.Ama olursa mutlu olacağım galiba :)) Eşime de hiç birşey demiyorum,şüpheliyim fln diye..Bakalım bikaç gün içinde belli olur durum :)) Vala doğru dedin canım beklemek zormuş gerçekten

insallah olurda o mutlulugu yasarsın cnm gercekten müthiş duygu kısa da olsa yasamstım..

günaydınlaaaaaarrrr

bugün adetime tam 8 gün var hiç bu kadar heyecanla gün saydığımı hatırlamıyorum ama bu ay gelmemesi için dua ediyorum az sonra çarşıya gidip test almayı düşünüyorum

günaydınlaaaaaarrrr

bugün adetime tam 8 gün var hiç bu kadar heyecanla gün saydığımı hatırlamıyorum ama bu ay gelmemesi için dua ediyorum az sonra çarşıya gidip test almayı düşünüyorum
günaydın canım..test al ama henüz yapma.benımde 9 gün var az önce ıkı tane var dıye yaptım sonuc negatıf hıc yapıpda kendını erkenden sterse sokma..bence gününü bekle yada 3 gunu kala yap.ben öyle yapamyı düşünüorum insallah vardr cnm ınsallah ümitlerimz bosa cıkmaz buay cokıstyrum bakalım artık hayırlısı

yok canım ya yapmam zaten ben. elimde hiç kalmadı geçen ay 4 tane birden yaptım
hem ben hala üşüttüm diye kandırmaya devam ediyorum kendimi. kasık ağrılarım batmalarım artmasına rağmen :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…