.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

2 gün önceside olur ttmm içerde yaşaylabiliyor spermler onuda hesaba kat

kızlar dalak /böbrek/yoğurt/süt/portakal/yumurta /ceviz/badem /kuru kayısı/pekmez=== bunlara ağırlık verelim menülerimizde

Ttmm, canim ben reglimden hemen sonra hamile kalmistim. yumurtlama erken ya da gec olabiliyor yani, o yuzden dedigin gibi Allahin isi, o klasik 14.gun kurali herkeste ve her ay gecerli olmayabiliyor,ondan umidini hic kesme

Son düzenleme:
Ttmm, canim ben reglimden hemen sonra hamile kalmistim. yumurtlama erken ya da gec olabiliyor yani, o yuzden dedigin gibi Allahin isi, o klasik 14.gun kurali herkeste ve her ay gecerli olmayabiliyor,ondan umidini hic kesme
ay canım ınsallah..dediğin gibi oyuzden hıc umidimi kesmıorum ınsallah gördüğüm güzel rüya gercek olur.öncekı hamıllegmde de cıkmstı busefrde cıkar ınsaaaaalllllllh

insallah,ben de ruyalara inanirim. bu ay olmasa da insallah cok yakindir senin ve hepimiz icin. bu ay olmamis olsa da uzulme,her seyin hayirlisi,en yakin surede olur zaten,iyi haberlerimizi okuyacagiz yakinda ben cooook inaniyorum )))

aranızda tecrübeli arkadas var mı merak ettiğim bişey var..ben sürekli uyuyrum adetıme 9 10 gun belırtı ıcın erkenmı acaba..öncekı hamılelgmde hıc bısey hatrlamıom sımdı asırı uyurum erkenden uyuyrum fln.bıde hem sag hem sol kasıgımda batma var.ve akıntım bu3 4 gundr yogun acaba üşütmüşmüyümdr..bı sevınıom snraaa 10 gun erken tugce diorum

yine de umudumuzu yitirmeyelim bazılarınki önce cıkıo bazılarınkıde adet gunu ılla gecınce cıkıo..bnm 10 gün var nasıl beklicem bilmiorum.:))bu ay zaten bişey olmaz bnden.

bende çok ümitlenmiştim hamileyim diye..göğüslerimde aşırı derece acıma oldu,kasıklarım ağrıyordu,kesin hamleyim dedim test yaptım çıkmadı bişey,zaten 1 gün sonra geldi sevimsiz kırmızılar üzüldüm..

bende soğan suyu kürü uyguluyorum..ikinci on günlük uygulama adet olmadan on gün önce başlanacak canım..

insallah,ben de ruyalara inanirim. bu ay olmasa da insallah cok yakindir senin ve hepimiz icin. bu ay olmamis olsa da uzulme,her seyin hayirlisi,en yakin surede olur zaten,iyi haberlerimizi okuyacagiz yakinda ben cooook inaniyorum )))
insallah canım eşim balık yaptı midem bi bulandı az önce noluo sana dedi bende sasrdım ayy ınsallah hamısımdr..allah en yakın zamanda hayırlı ve saglıklı bebekler nasip etsin.

olsun cnm hayırlısıyla önümüzdeki ay olur ınsallah.

@ttmm, tabii canim ümit iyidir ben meragimdan sordum , birde her hüsran insan stres ve üzüntü yaratiyor o yüzden sordum, sana ümit etmek iyi gelyiorsa tabiiki iyi düsün iyi olsun ...
Benim ilk hamileligimde asiri batma oluyordu kasiklarimdi birde bel agrisi.
Akinti hatirlamiyorum ama gecen adet öncesi asiri olmustu ayni senin dedigin gibi.

Bu seferde hala benim adet im ayni cok silinik bende tabii ümit ediyorum, ama kasiklarimda batma var ve gögüslerim sis ve gergin ayni ilk hamilelikdeki gibi, bakalim ksimet artik....
Cumayi bekliyorum ve kirmizilarin hizlanmamasini ümit ediyorum:...

bende soğan suyu kürü uyguluyorum..ikinci on günlük uygulama adet olmadan on gün önce başlanacak canım..

Canim ilk kür adetin 5 inci mi 7 inci gümü yapiliyor?
Sen neden basladin kist falan mi vardi yoksa öylesine mi basladin ?
Bende güya birsey yok bir miyom göründü 8mm , bende kac aydir baslamak istiyorum bir türlü baslayamadim :)kismet artik

cnm bnm gecen hamılelkte ne oldu hıc hatrlamıorum planlı degıldı.ama gecen adetıme yakın olmstu akıntı.ama bu sefer erkn.bıde mide bulantım oldu oyuzden acaba mı dedim.hayırlısı bakalım.kasıklarımda özellkle solda batma var.erken bence belırtı ıcın ama bellı de olmaz allahınişine.

canım haklısın ama bugün deneme yaptım.dünde aynı durumla karşılaşınca..
sabah aç karna ilk idrarla yaptım 3 saat sonra uyanıp bakınca ikinci çizgi vardı..
akşama doğru yine yaptım bırak 3 saati 6 saat geçmişti hala ikinci çizgi yoktu..
bu da aklıma acabaları getirdi işte
bende dışarı çıkmıştım bir iş için..
en iyisi bir sağlık ocağına gidip test yapayım dedim..
ama aile hekimim laboratuvar kapandı saat 4 olunca dedi
yarın sabah gel kan testini yapalım dedi..
aklım karışık yarın da gitmeyip beklesem mi diyorum offf:26::26:
evet haklısın bize kırmızı hiç yakışmıyor
bize annelik yakışıyo

belli mi olur belki tuğçe de tutmuştur
tşk ederim jeylo inş güzel haberleri verebilirim..
ama işin ilginci kendimi dinliyorum belirti göremiyorum ya

insallah canım eşim balık yaptı midem bi bulandı az önce noluo sana dedi bende sasrdım ayy ınsallah hamısımdr..allah en yakın zamanda hayırlı ve saglıklı bebekler nasip etsin.
ayy benimde eşim balık yaptı içim kalktı sanki
ama benim küçüklüğümden beri balıktan midem bulanır orası ayrı

kız benimde son 2 gün akıntı daha da koyulaştı kıvamı..
yoksam adet mi geliyo:26::26:
7 dk sonra 3.gün geçmiş olacak adetten
sadece sabah azıcık adet sancısı çektim ama geçti.
birde abdest alınca afedersin elim vajinama değince midem bulanıyo,kasıklarıma ağrı giriyo yarım saate yakın:18::18:
ilk kez böyle belirtiler duyuyorum..
geçen ay bariz acılar çektimm.
bu ay anlık geliyo gidiyo sancılar anlamıyorum ne oluyo bana ya..
acaba düşükten dolayı mı gecikme yaşıyorum
ki inşallah ondan dolayı değildir

insallah ondan dolayı değildir cnm..sen bugun kan ver merakını gider bizede müjdelı haberlerı ver bı ümit ol sevınelım yahu..hadi güzel haberllerle gel cnm..bıdıgın senledr ınsallah.

bugun erkencıyım yine eşim göreve gitti 2 günlük ..gerci gecen göreve 3 gundu ama 12 gune patlamstı neyse kazasız belasız dönmek nasip olsun..artık ümitlerımde yıkıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…