.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Nasılsın ttmm 'cim :)
iyiyim cnm iki gün önce gördüğüm rüyanın mutlulugundayım.insallah gercek olur yavrum kasıklarımda arada batma oluo acaba bıda mı yumurtluom dıye test yaptım negatıf yumurtlama fln yok ne acaba buuu.insallah bebek yerlesiodr.küçükde olsa umutluyum yada öyle hissetmek istiyorummm hehehe

iyi olmana sevindim canım İnşaAllah dediğin gibi olur,yerleşiyordur bıdıkın.Oy yer onu teyzesiiii

belirtiler devam ediyor canım hatta midem bulanıyor 2 gündür ama psikolojik heralde diyorum kendimi fazla kaptırmamak için :))
cnm kaç gün vardi batına.yalnız daha önce söylemıstın sankı buara cok unutkanım kusura bakmaa .:) bazı arkadasların adet öncesi çıkabılıor.

cnm kaç gün vardi batına.yalnız daha önce söylemıstın sankı buara cok unutkanım kusura bakmaa .:) bazı arkadasların adet öncesi çıkabılıor.

yok canım ne kusuru.Yarın adet olmam gerekiyor ama ne bileyim yarın olmazsam yaparım artık bir test :))

işyerindeyim şuan canım,yanımda yok ki test fln.Eve gidince yapabilirim ancak.senin baya varmışş :))
bana gecmez artık bu 10 gun ben erken yumurtluorum adetımın 10. ve 11 günü yumurtlama oluo.ama desgsklık olarak bı akıntı ve batma.baskada bısey yok zaten belkıde psikljıktr .ama insallah vardr..cok ıstyrum ınsallah sende de bebiş vardr cnm

Biraz sabredecen artık canım.Burda birlikte geri sayım yaparız sana.10 günnn kaldıııı,9 günnnn kaldııı diye :))inşallah hepimiz böyle gezeriz canım

Amin şekercim :)) Ben çıkayım canım,yine gelirim.İşlerimi yapayım biraz tamam :))

kızlar sabah namazına kalkınca test yaptım..
birşey yoktu..
bende uyudum 3 saat sonra uyandığımda çift çizgi
sabahta adet sanısı oldu ama öyle 2-3 dk geldi gitti.
birde mutfağa girince midem bulandı
psikolojik mi anlamadım gitti..
gögüslerimde sabahtan çok ağrıyo
bugün 2 gün geçmiş oluyo..
bakalım inş gelmez kırmızılar

Son düzenleme:

3 saat sonra çıkan çizgiler dikkate alınmaz diye biliyorum çünkü birkere bende yaptım ben testi yaptım hiç bakmadan yattım uyudum yarım saat sonra tekrar baktığımda çift çizgi vardı ve çizgiler çok belirgindi o an çok sevindim ama 2 gün sonra tekrar yaptım negatifti. doktora sorduğumda 10 dk sonrasını dikkate alma idrarın birikmesinden kaynaklanan bir renk değişimi olur dedi :2:

bence sende 2 gün sonra tekrar et testi eğer yine pozitif olursa kandan baktır birde...

ha bu arada... bize kırmızı hiç yakışmıyor

Selam kizlar,

@ttmm canim senin yumurtlama dönemin de esin gelmemsidi diye hatirliyorum hatda üzgündün , tessadüfen gec mi yumurtladin bu ay ?
Hadi hayirlisi mucize olur yani :)
Ya varis´e devam hadi bakalim allah kabul etsin canimcim.

@filozof, canim hadi insahhal iyi haberlerini aliriz bu hafta:))))

Şimdi doktordan geldim işyerimdeyim oturdum dediklerini not alıdm yazdım bana çok şey anlattı .kanda gebelik 3-5 gün öncesinde hatta 3gün deniyor 10 gün erken canım.bende gittiğimde demisti bana.Bugün çok iyi birsey anladım acele etmek yok sakin olucaz beslenmemize dikkat edricez bana kan konusunda birçok bigi verdi
1-Bol c vitamini al bol bol süt yoğurt ve su al bünyene dedi
2-kahveyi çayı hayatından çıkarki vücudun kan yapsın yumurtaların kendine gelsin dedi
3-12 -14-16. günler (adetin başladığı gün 1.gün olarak sayılıyor)
4-stress asla yok 6 7 8 ayda bile olmayabilir 1seneyi bekle dedi
5-yataktan 2 saat hiç kalkma hatta kıpırdama dedi
6-bunları yapsanda olmayabilir sabret elbet yumurtayı yakalayacağın aylar olucak dedi hüsrana kapılıp pes etme dedi.yasımız genç yasınız kaç bilmiyorum ama benim annem beni 31yasında doğurdu ,yengem 44 yasında üçüzlere hamile kaldı.ilk aylarda sans %20-30 civarında bitkisel seylere gelince bence nane limon ıhlamur soğan sarımsak iyi geliyor evet ama bel bağlamak üzüntüye neden olabilir diye tavsiye etmiyorlarmıs .söyle düsünün 'herkesin yatakodası-yatağı-kadınlığı-kocalığı-seks hayatı" FARKLI !
o yüzden onun bunun dediği değil doktorların tavsiyesi en mükemmeli bin pes etmicem 7 8 hatta senelerce denicem hüsranda olmıcak hazırladım kendimi ..maç gibi düsünüyorum herkes her maçı alamıyor .ama alıcak umuduyla çıkıyor.ve mutlaka hayatı boyunca bir zafer ediyor her takım.oyüzden bizde hayatımızda elbet zaferi ilde edicez !......İNANIYORUM BEN ARKADAŞLAR

canım ben erken yumurtladım evet eşim yoktu.ama bgun kasık agrım oldu batma oluo bıde akıntım oluo ıc camasrımı beyaz yapıo bendeacaba bıda mı yumurtluom dedım ama test yaptım ovulasyon negatıf oyuzden bı ümitlendım..eşim ogun olmasada ben ümitliyim allah ın işi bu bellli olmaz ki yoktan var eder..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…