.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canım bilmiyorum ama sana yasadığımı diyim üzülmeni istemem bu bir ikincisi tüm belirtiler vardı ama hastalandım mutlaka randevu al doktora git bir planla doğum yap derim.umarım bebistir=)

ben bir senedir hüsrana alıştım arkadaşım 2 dakka sürer geçer sağlık olsun allah hayırlısını versin ne diyim.

canım hamılelık belırtılerıne benzıyr.insallah da öledir.bnm diğer hamılelılgmde asırı göğüs dolgunlasması ve mavı damnarlarolusmstu .ve cok acıkıodum.planlı olmynca dıkkat etmedım bunları hatrlıom ama akıntı da bı belırtıymıs sık ıdrara cıkma fln

aaa canım ınsallah hamılesındr test yapsana ne duruyorsun yahuu.ben bıle heycanlandım sımdı..

ayyy saolasın arkadaşım.her ay test yaptım hüsran oyüzden bu ay yapmadım gelirse gelir gelmezse keyfi bilir diyorum kendi kendime testi alıp yapayım hemen döneceğim size.

ayyy saolasın arkadaşım.her ay test yaptım hüsran oyüzden bu ay yapmadım gelirse gelir gelmezse keyfi bilir diyorum kendi kendime testi alıp yapayım hemen döneceğim size.
ayy canım güzel haberlerle gel ınsallah beklıyrz senı heycanla.

ayy canım güzel haberlerle gel ınsallah beklıyrz senı heycanla.

inşallah hepimiz arkadaşım.yaş geçiyor hastalıklar yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlıyor o yüzden elimizi çabuk tutmamız lazım.

kızzzzzzlaaaarrr bebek için ne gibi çalısmlarınız var yastık koyma ovulasyon sogan kürü vs..

allah bana çok şükür evlat sevgisini tattırdı ilk önce hiç olmayanlara versin sonrada bana versin öyle dua ediyorum.

tatlım normaldede çok sık idrara çıkıyorum oyüzden anlayamıyorum bu belirtiyi :) hayırlısı yaaa beklemekten başka çare yokk..

kızzzzzzlaaaarrr bebek için ne gibi çalısmlarınız var yastık koyma ovulasyon sogan kürü vs..

ttmm soğan kürü faso fiso doktoruma bizzat sordum bittikten sonra esin içinden hemen çıkmıcak 2 dk felan sende kalcanın altına yüksek yastık koy ve sana önerim 1saat yat en iyisi o 30dk-1 saat.ovulasyondan 3 günve ovulasyon günü olsun beraberlik.
cayı kahveyi kes yumurtlamayı engelliyor.bol sütve yoğurt en önemlisi folik asit tttmm

allah bana çok şükür evlat sevgisini tattırdı ilk önce hiç olmayanlara versin sonrada bana versin öyle dua ediyorum.

Amin birsey sorucam sana bu ay denedik ama olmadı bulbingul ovulasyontarihinde beraber olduk yataktanda kalkmadım sen ilk çocuğunu bu yöntemlemi yaptın ???

anladım cnm yastıgı bele mi koyuyorsunuz kalçaya mı bel sanki tam hedefine ulasmıo gıbı.

anladım cnm yastıgı bele mi koyuyorsunuz kalçaya mı bel sanki tam hedefine ulasmıo gıbı.

sana açık açık söyleyimmi ozaman iyice oku ve elinde dokun o sırada orana koyarsın poponun baslangıç yeri varya bel bitimi oraya koy sakın kalkıp yıkama heleki vajina içini hiç yıkama yat odada çok sıcak olmasın soğukta olmasın.bol dua et sonra olsun o fasıl ben hüsran yasadım ama doktora gidicem bakalım .bu yöntemle doğum yapan çok oluyor ama canım tarihleride kacırma

arkadaşım çok yanılıyorsunnn ben ocak ayında 15 gün içtim soan suyunu eger buay hamile kalmışsam gerçekten faydası var bizzat kanıtladımm...sogan suyu içmediğim zaman şu yumurtalam günündeki yumurta akını hiç görmüyorum..ama sogan suyu içtiğimde bu akıntıyı görüyorumm.ve yumurtalıkları gerçekten çalıştırıyor...okadar test yaptırdım hiçbir problem çıkmadı ama 3 yıldır çocugum olmuyor bu 2.sogan suyu içişim...1.cisini çok dikkat etmedim.ama bu 2.içisimde hiç aksatmadım sabah akşam 15 gün içtim eger bugünde hastalanmazsam gerçekten sogan suyu işe yarıyor..

canım malesef bnm siz gibi sanslı değilim eşimi herzaman göremiyorum ki.dediklerini kısmen yaptım ovulasyon testi kullnadım malesef ogun gelmesı gerekırken esım gelemdı yanı bızım bebek işi suya düştü ..gercı hala umut var ıcımde en iyisini allah bilir.ben öncekı bebkte plansız oldu.ne yastık ne baska bısey kullanmadım ovulasyn testınden haberım bıle yoktu.bence onlar sadece vesıle olur.gerısı allaha kalmıs.bnm karsım komsumun 3yıl bebgı olmamıs snra ogluna hamıle kalmıs.sımdı 3 yasnda oglu.ve 2.bebek olmasın dıye spiral taktrmıs.ve spiralle hamıle kalmıs doktor spiral yeırnden bıle oynamamsı demıs ve hayret etmıs..sülale hep erkek ve spiralle hamıle kaldı kızı oldu sımdı 5 aylık ve saglıklı..yanı zamanı var heseyın ıster korun ıster korunma allah verdıkten snraaaa hersey hıkaye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…