.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

sıkılma ttmm allah yardım eder esine içini ferah tut seni durumun daha zoresinde yanında olmuyor genelde dimi,,sıkılma .bana gelince dağa taşa vurasım var kendimi =)

benimde 5 gün gecikti arkadaşlar acaba hüsranmı yoksa sevinç çığlıklarımı atacam belim kasıklarım hala ağrıyor bilemedim ne yapacağımı.
aaa canım ınsallah hamılesındr test yapsana ne duruyorsun yahuu.ben bıle heycanlandım sımdı..

benimde 5 gün gecikti arkadaşlar acaba hüsranmı yoksa sevinç çığlıklarımı atacam belim kasıklarım hala ağrıyor bilemedim ne yapacağımı.

canım bilmiyorum ama sana yasadığımı diyim üzülmeni istemem bu bir ikincisi tüm belirtiler vardı ama hastalandım mutlaka randevu al doktora git bir planla doğum yap derim.umarım bebistir=)

ya sorma tatlım dun kayınvalıdeme dıyorum kı sız doktora falan gtmedınız etmedınz keza benım kendı annemlerde sızın annelerınzde ya pat dıye yapıvermısler bebek :)) ne ovulasyon ne folık asıt ne baska bıse bılmeden etemeden pat dıye oluvermışs valla onlarn :) allahım nasıp etsın hepımıze benım bı yanım tedırgın bı yanımda çok umutlu bilmiyorum bakalım nasıp etsın rabbım hepimişze

sıkılma ttmm allah yardım eder esine içini ferah tut seni durumun daha zoresinde yanında olmuyor genelde dimi,,sıkılma .bana gelince dağa taşa vurasım var kendimi =)
hiç sorma canım gecmısı okudun mu bılmıorum ama eşim 3 gunluk göreve gitti.o görev tam 12 güne maloldu .3 gun 12 oldu ovulasyon testi almstım eşim yokken cıft cızgı cıktı.neyse eşim bgn gelıorum demstı aradan 3 4 gun gectı benım yumurtlama zamanım gectı eşim geldi.dogum gunuydu ıkı kere pasta yaptrdım bırsuru hazrlık onlarda kaldı mı.bide merak ve dag basında olmam da cabası..allahın vardr bı bıldıgı ısyan etmek ıstemyrum ama bazen kendımı neden ben demekten alıkoyamıorum..bidee bebeğimin kalbi durdu 9 haftalıkken..ve eşim cogu kez yanımda degıl hele yazın aylarca yoktu.düşün 7 aylık evlıyım.adam 3 4 ay yoktu valla halime ağlasam az heralde

hoşbulduk onyediocak
hazırlık programının içinde başka neler var acaba
dr ye gitmektende korkuyorum bu arada
çayı kahveyi yavaş azaltıyorum bugün 1 çay bardağı çay içtim sadece
günde 1 bardak bile su içemeyen biriyim kendimi alıştırmaya çalışıyorum 1 litre su ile başladım
sigara alışkanlığım yok zaten o konuda rahatım
inşallah istediğimiz zaman olur
amin canım insallah..canım özeldeğilse merak ettım neden eylul ekım..keske ıstedgımız heran bebek sahıbı olsak.bekarken bebek yapmak 5 dk derlerdı neden se bende tutmadı galıbaa ..
cnm özel değil biraz borcumuz var iyice rahatlamış olucaz o aylarda onu düşünerek böyle bir karar aldık
yeni ev aldık hemen bebiş işine girmeyelim iyice bir oturtalım düzenimizi dedik

benimde kafamda bu dediklerin var suan helal olsun diyorum onlara=)

canım neden tedırgınsın yahuu.eskiler masallah saglıklıymıs..o iş güç arasındaa ard ardaa nasıl yapmsılar demi.gercı eskıden hersey daha saglıklıymıs sımdıöyle degıl malesef.

imzalarınıza bakıyorum da hemen hemen aynı zamanlrda evlenmişiz siz çoktan başlamışsınız çalışmalara ama benim kocama göre daha çok erken ben bu adamı nasıl ikna edip çocuk yapıcam bilmiyorum valla iş bulamadım evdeyim zaten arkadaşım yok yanlızım sıkıntıdan patlıyorum bari çocugumuzu buyutiyim bu arada diyorum ama yok daha hazır değilmiş ilgim azalırmış bi suru bahane bense çocuk delisiyim ve artık başkalarının çocuklarını değil kendi çocugumu sevmek istiyorum, birinin hamilelik haberini alınca kendimin gibi seviniyorum hayırlısıyla inşallah benim kocam da ister de biz de başlarız çalışmalara
bir de ona kalsa ilk denemede olcak :)

Zeytin öncelikle yazsana bir bu ve bir önceki hastalanma tarihlerin hangi ay ve ayın kaçı ?
Sigara yoksa cayıda hemen bırak.sabah mutlaka bir kasık pekmezle basla ise vücudun kan yapsın,bol süt ve yoğurt takviyesi yap.
-incir ceviz çökelek yoğurt bol su salata biber portakal elma badem dut pekmezi nohut ve fasülye bunlar birebir kalsiyum ve protein kaynakları içlerinde vitaminde var .ve minimum stress

ben nerdeyse 2 yıldır evliyim
evlendiğimizden beri hep korunuyoruz
hiç çocuk niyetinede girmemiştik
yeni yeni istemeye başladık
daha doğrusu ben söylemeye başladım
eşime kalsa 2 yıl daha iyidi böle

Evet cnm belirtiler bire birr aynı oluyormuş.Çok kaptırmıyorum kendimi zaten.Hamileysemde sürpriz bir bebek olacak .15 gün önce kendimi nette hamilelik belirtileri okurken buldum.Biran öyle bir hisse kapıldım ve o günden beride belirtiler bu düşüncemi pekiştirdi.Nasip tabi..

esinde haklı bence evdeyken bayah ısrar et ve yap

kızlar merhaba bende 3 yıldır bebek bekliyorum kısmet olmadı bende 4 ocakda hastalandım bugün 4 şubat inşallah bugünü atlatırsam umutlanabilirm :)

evet cnm aynı zamanlarda evlenmıssız.keske her ıstedgımızde anne olabılsek.malesef vucudun düzeni var pat dıye olmuo.belli sürecleri var..ama bende cok ıstyrum herkes gıbı allah en yakın zamanda hepimize nasip etsin insallah.

kızlar merhaba bende 3 yıldır bebek bekliyorum kısmet olmadı bende 4 ocakda hastalandım bugün 4 şubat inşallah bugünü atlatırsam umutlanabilirm :)
insallah canım hıc adet olmazsın belırtıler ne alemde.var mı bısıler.guzel haberlerını paylas tamam mı.

Rabbim gönlünüze göre versin canımmmm,inşaAllah hamişsindir :))

insallah yeni evin bebeğinizle taclanır cnm..bebek cok masraflı degıl aslındaa.tabı ev durumunz ne bılmıorum ama sen ınsallah bıran önce borc bıterde bebek geliir inş.

insallah canım hıc adet olmazsın belırtıler ne alemde.var mı bısıler.guzel haberlerını paylas tamam mı.

valla canım heran olacakmışım gibi kasık sancıları var hafiften el agrısı biraz gögüslerim hiç agrımıyorr sadece dolgunlaştı biraz..ucları koyulaştı rengi..mide bulantım oluyor özellikle saabhları gün içinde hafif.birde akıntım süt renginde ve yogunlaştı şuan bunlar var hayırlısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…