.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

bende de o etten duvar olayı var:KK25::KK25:
doktor orası kas demişti.
siz kendinizi kastığınız için o kas izin vermio demişti.
sonra muayene edince aa sen hala bekarsın demişti:KK1::KK1:
ama bende kan olayı olmadı ,bekaret bozulmamıştı diye..:KK1::KK1:
vajinusmustan oluyomuş bu durum..

ya canım bende azıcık kan geldi ilk gece ve sonra 3 gün düzgün oturmakta zorluk çektim ama son 3-4 aydır bu duvar gibi bişey var sanki bende dedim acaba zar mı yırtılmadı ama yırtılmasa ben 3 gün kanama görmez ve oturamamazlık sorunu yaşamazdım diye düşündüm...haftaya salı doktora gidicem bakalım korku bastı şimdiden zaten alttan muayene ederken canın acıyo mu? yada doktor sana sen hala bekarsın dedikten sonra ne yaptın canım beni bilgilendirir misin?

arkadaşlar hastalandım.bütün belirtiler yine fooooos çıktı.bakalım allahım bize 2. bebeği ne zaman nasip edecek görecez..

sen korunuyorsan ihmal et:KK1::KK1:
arkadaşımın eşide erken diyodu
kız korunmayı bıraktı eşinin haberi yoktu tabi.
hamile kaldı adam havalara uçmuştu.
o istemem diiyen adam eşini sırtında taşıyodu artık:KK1::KK1::KK1:

ben korunmuyorum prezervatif kullanıyoruz ben hap kullanıp hormon dengemi bozmak istemiyorum açıkçası dün yine biraz konuştum eşimle http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/594430-bebis-icin-ikna-calismalari.html konu da açtım pek ilgi çekmedi ama :)

arkadaşlar hastalandım.bütün belirtiler yine fooooos çıktı.bakalım allahım bize 2. bebeği ne zaman nasip edecek görecez..

Hayırlısı olsun canım..Ben de belirtiler fosss çıkacak diye korkuyorum.Daha önce de yazdığım gibi sürpriz bir bebek olacak hamileysem ama yine de çokkkk heveslendim ben.Bakalım hayırlısı..

Hayırlısı olsun canım..Ben de belirtiler fosss çıkacak diye korkuyorum.Daha önce de yazdığım gibi sürpriz bir bebek olacak hamileysem ama yine de çokkkk heveslendim ben.Bakalım hayırlısı..
canım ınsallah vardr ve fos cıkmaz..bı test yapsana.

valla arkadaşım 1 yıl oldu çalışmalara başlayalı daha önce yazmıştım bütün belirtileri yaşadım bu ay üstüne görme gibi birşeyde yaşadım o daha çok heveslendirdi beni.5 gün gecikince okey dedim ama ben bebek istemeye başladığım aydan itibaren adet döngüm sapıtmıştı zaten 10 gün geç geldi 1 hafta geç geldi hep atlayarak geldi.bende anlamadım vallahi hormon testi yaptırıcam bu ay.o zaman anlarız. senin belirtilerin neler arkadaşım.

kızlar size bişey sorucam.benım bat 17 subat.buarada 18 subatta dogum gunum.eger bebk varsa cok guzel bı hedıye olcak.neysee sımdıden baslamz demı belırtı.ben kendımde pek bı degsıklık hıssetmıorum.bı yandan ümit var ıcımde ya neyse hayırlısı artık allah nasip eder insallah.

valla arkadaşım 1 yıl oldu çalışmalara başlayalı daha önce yazmıştım bütün belirtileri yaşadım bu ay üstüne görme gibi birşeyde yaşadım o daha çok heveslendirdi beni.5 gün gecikince okey dedim ama ben bebek istemeye başladığım aydan itibaren adet döngüm sapıtmıştı zaten 10 gün geç geldi 1 hafta geç geldi hep atlayarak geldi.bende anlamadım vallahi hormon testi yaptırıcam bu ay.o zaman anlarız. senin belirtilerin neler arkadaşım.

anladım canım.Horman testi ve guatr testi yaptır.Guatr da adet düzensizliğine neden oluyor malesef..Benim belirtiler kasıklarımda ağrı var,göğüslerim çok hassas,iştahım çok açık,sürekli uyku moduna giriyorum.Su çok tüketiyorum,dilim damağım kuruyor resmen ve aşırı wc ye gidiyorum.Akıntı var süt renginde ama sürekli değil ara ara geliyor.Bir de geçen ay ilk adet günümde çok kanamam oldu,normalde ilk günümde az az gelir ama geçen ay kan içinde uyandım:26:

kızlar size bişey sorucam.benım bat 17 subat.buarada 18 subatta dogum gunum.eger bebk varsa cok guzel bı hedıye olcak.neysee sımdıden baslamz demı belırtı.ben kendımde pek bı degsıklık hıssetmıorum.bı yandan ümit var ıcımde ya neyse hayırlısı artık allah nasip eder insallah.

inşallaaaaaaaaaaaaaaah hamişsindir arkadaşımallah hayırlı yazılar yazsın hakkımızda.

anladım canım.Horman testi ve guatr testi yaptır.Guatr da adet düzensizliğine neden oluyor malesef..Benim belirtiler kasıklarımda ağrı var,göğüslerim çok hassas,iştahım çok açık,sürekli uyku moduna giriyorum.Su çok tüketiyorum,dilim damağım kuruyor resmen ve aşırı wc ye gidiyorum.Akıntı var süt renginde ama sürekli değil ara ara geliyor.Bir de geçen ay ilk adet günümde çok kanamam oldu,normalde ilk günümde az az gelir ama geçen ay kan içinde uyandım:26:

vücudun kendini hazırlıyor gibi geldi bana.içimden bi ses hamile olduğunu söylüyor bana arkadaşım öyle doğdu inşalllaaaaaaaah öyledir ben kalamadım siz kalın bu ayda içime su serpilsin.

evet belirtiler için biraz erken sanırım canım,daha varmış bata..İnşaAllah canım yafruşun annesine hediye olarak gelir:KK16:

vücudun kendini hazırlıyor gibi geldi bana.içimden bi ses hamile olduğunu söylüyor bana arkadaşım öyle doğdu inşalllaaaaaaaah öyledir ben kalamadım siz kalın bu ayda içime su serpilsin.

Benim de biran öyle bir hisss geldi içime geçen günlerde ve hemen belirtileri okumaya başladım nette.Belirtilerde bu hissimi destekledi..Rabbim hepimizin gönlüne göre versin canım,inş..

alyadua ve ttm arkadaşım sizler kaç yıllık evlisiniz yada kaç aylık.

X