.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Amin birsey sorucam sana bu ay denedik ama olmadı bulbingul ovulasyontarihinde beraber olduk yataktanda kalkmadım sen ilk çocuğunu bu yöntemlemi yaptın ???

evet arkadaşım öyle oldu.ve adetime 2 gün varken idrarda gebelik testi ile öğrendim çok çok silik ikinci çizgi çıkmıştı.

Bencede fassa fisoo demek cok yanlis, tabiiki dr. lar bu Kürleri hem bilmez hem önermez, eger böyle seyler önerseler kim ilac firmalari iflas eder ayrica kim ameliyat tüp bebek icin para kazanacak ?
Okadar insanlar yaziyor ben kaldim ben kaldim diye tabiiki kalmayan da olur.... herseyde oldugu gibi....
sanki yapilan tüp bebek tedavisinde herkes hamile kala biliyormu ? Hayir eeeee ozaman ????
Lütfen bukadar kesin konusup camur atmayalim.

Ben gectigimiz ay neler yaptim , ama ise yaramadi o baska

Cörek otu kürünü yaptim, ultraonla baktirdim yumurtama hersey süperdi, dr dedigi günler ve öncesi iliski oldu, en büyük yumurtanin oldugu tarafa yattim, 1 saat yatakdan kalkmadim altima yastik koydum, önce ayaklarimi bir kac dak tam kaldirdim havaya mum gibi yani, sonra yattim yastik altimda, bir saat yattigimda oldu sabaha kadar kalkmadigimda oldu.
Folikasit ve cinko ictim zaman zaman adacayi.
Yoghurt ve bezne süt ictim, bol su tüketmeye calistim.
Haa birde progest hapi ictim, daha ne yapimmm yaaaa üff moralim cok bozuk buügün
Esim hergün bol findik yedi, keciboynuzu Pekmezi hergün 1 kasik sabah aksam. Vitamin verdim cinko b vitamin magnesium vs....
Ve ilsiki öncesi kave icirdim ona sekersiz sütsüz, spemri hizlandiriyormus.

Ammmmaaaa hic bir faydasi olmadi, kismet degilmis.
Baskasi bunun birini yapara ve faydasini görür ...

Bu ay hayit suyu icmeyi düsünüyorum ve ari poleni hapi ayrica birde sogan suyu kürünü düsünüyorum .......

söyle diyim doktorum bana bitkisel bazı seyler önerdi tabi nane cayı ıhlamur içiyorum bol sarımsak yiyorum(yutuyorum kesmeden bölmeden)ama buna bel bağlamamam konusunda beni çok uyardı ..sadece o yöntemle olmuyor bunu demek istedim ..oluru gerçekten oranlarsak az..bilimsel konusalım diye dedim ben yoksa umarım denenir vede güzel çıkar.yumurtlama tarihleri geçikiyor diye düsünüyorum ben tam tarihini tutturamamısızdır o yüzden 3 gün önce ve sonra denicem bu ay

ilk hamileliğimmi dedin??? bir bebeğin varmı ttmm ?

---arı polenini siddetle herkes öneriyor

ilk hamileliğimmi dedin??? bir bebeğin varmı ttmm ?
canım artık yok 9 haftalıkkenkarnımda kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım..o mınıcık kalp atıs sesını duyduk onun ıcın planlar yaptık sımdı bu yuzden bukadar cok ıstıyorum.allah bıkere yasattı ıkıncısını saglıklı bısekılde göndercek ben bılıorum.düşününce cok üzülüyorum ama vardr allahın bildiği ama nolursun rabbım tekrar nasip etsin.bu dagın basında bnm yalnızlıgıma tek care olcak bebeğim..

kızlarr burda bi yanlıs anlasılma olmus yahuuu.onyediocak faso fıso derken sadece onlar vesıle kılar anlamında söyledı.tabıkı bıtkıler cok faydalı doktorların herzaman söledıklerı olmuyor.bazı bıtkıler var çörek otu..sogan .zaten bılıosunz kı sogan dogal antıbıyotık ben bıkac gun ıctım bıraktım malum eşim yoktu gerek yok dedım..ama karsı komsumun kıstını resmen söküodu kadın ıcınce tuvalette gıttgını göruodu ..bebekte sancı yapıo dıye bıraktı o ayrı..ben bıtkıden zarar gelmez dıye dusunuorum ama herseyden büyük allah sadece vesile kılarr bunada ınanlardanım...allah herkesın gönlüne göre versin.en yakın zamanda saglıklı bebekler nasip etsin.

Tabii canim allah isterse olur istemese olmaz istedigin kadar yirtin gene olmaz, olacagi var ise hersey bahane olur :)

Ben gecen ay hersey uydum vs kontrol de yumurtalar harikaymis rahim ici sivida öyle dedi dr. um ama iste olmayinca olmuyor....

Kismet , hersey de herzaman dogru zaman dogru yer cok önemli....

canım bnım ınsallah allah en yakın zamanada nasip eder.zamanı vardr annesi bebeğin onu beklıodr.insallah özlemın bır an önce son bulurda kavusursun bebeğinee.buarada canım vakit buldukca 707 ya vaaris oku..cok güzel seyler yazılmıs bende bugun baslıcam.707 kere cekcen.cokda ınanırım duaya.

@ttm ya varis í nerde okudun canim ?

Ay iyimis 707 birsey degil cekerim, ben birde ya latife basladim 1000 günde her istege iyimis....

Birde hergün 7 fatiha 19 Besmele de dilek dualarin arasinda buldum onuda uyguluyorum :)

Tskler canim allah razi olsun, allah her istegene versin insallah ....saglikli hamilelik saglikli rahat dogum saglikli hayirli vicdanli evlatlar insallah...

amin tatlım ınsallah.cnm ıstedgn sekılde okunabılıomus.hergun cek vaktın olursa.

jeylooo sana mesaj atıım cnm mesaj kutuna bı bakr mısın.

evet canım ama o test kanamam sonrası ölçüldü.
kanama öğle vakti 2-3gibi başladı
biz hastneye gece 11-12 gibi gittik.
testte sabaha doğru 2 de yapıldı
yani dr um varsa da kanama ile gitmiştir zaten dedi

Malesef adetim geldi, artik birdaha ki aya kaldi ümitlerim, hayirlisi olsun insallah.
hayırlısı olsun son olsun inş

üzülme canım ya.
rabbim hayırlısını nasip etsin inş
benimde 5 gün gecikti arkadaşlar acaba hüsranmı yoksa sevinç çığlıklarımı atacam belim kasıklarım hala ağrıyor bilemedim ne yapacağımı.
kız ne duruyosun
test yapsana.
ben kırk defa yapmıştım şimdi

oy kıyamam ben sana ya

sen korunuyorsan ihmal et
arkadaşımın eşide erken diyodu
kız korunmayı bıraktı eşinin haberi yoktu tabi.
hamile kaldı adam havalara uçmuştu.
o istemem diiyen adam eşini sırtında taşıyodu artık

Bu topiğin ilk anne adayı kim?Geçmişi okuyamadım malesef :)
bendim.ama düştü bebeğim

olsun kuzum allah en yakın zamanda tekrar nasip etsin.özletme kendını...olmayınca merka edıom senı bu kız nerde diye.buarada gelen gıden varmı.bgn bat galıba senın.

olsun kuzum allah en yakın zamanda tekrar nasip etsin.özletme kendını...olmayınca merka edıom senı bu kız nerde diye.buarada gelen gıden varmı.bgn bat galıba senın.

tamam canım girmeye çalışırım
ya hala geçmiş olsuna geliyorlar o yüzden bazen giremiyorum
sınıf arkadaşlarım gelmişti çok hoş geçti ya bugün
bu arada benim bat aşağıdaki cetvele göre bugündü..
ama 8 ocak düşük günüm ondan hesaplayınca yarın oluyo bat tarihim
şuan da mide bulantısı,sol yumurtalık acısı,ara ara da baş ağrısı çekiyorum..
uyku bastırıyo sürekli..
artıkın bilmiyorum inş bunlar hamilelik belirtisidir
yarın göreceğiz

iyi haberlerini bekliyoruz. ben de ovulasyon testlerine baslayacagim reglim bittikten sonra,pek umutluyum onumuzdeki 3 aydan bakalim,Allah utandirmasin :) 31 aralik kurtaj daha bugun regl oldum ama benim duzenim boyleydi zaten 33-35 gunde bir regl oluyordum. bir de hamile kalmadan onceki son adetim 6-7 ekim gibiydi,benzer bir tarihte olmusum gene regl sansa.

Hadi filozof, bari sen bir baslangic yap hadi sonra sira bizlere gelsin...
iyi haberlerini bekliyoruz canim

canım insallah gelmez belirtilerde bebek belirtisidir.güzel haberlerle gelirsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…