.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Dün aksamdan beri adet olur gibi oldum ama olmadin, insallah olmam yaaaa

Dün aksamdan beri adet olur gibi oldum ama olmadin, insallah olmam yaaaa
inşallah cnm.adet gününe yakınsan bi kan testi yaptır.bnde persembe cuma gibi yaptırcam.kendimi hamile gibi hissediom .göğüslerimde hassaslastı ve damarlar cıkmıs.önceki bebektede böyle olmstu.ama uyku bi türlü gelmio.kasık ve bel agrımara ara devam edıo

dün gece 24:00 dan sonra sancım geçti güzel bir uyku uyudum ama koyu kahverengi lekeler gelmeye devam ediyor. Doktora bir kaç hafta sonra gitmeyi düşünüyorudum çünkü ilk hamileliğimde de böyle olmuştu bir kaç hafta hep kahverengi akıntılarım olmuştu ama bilemiyorum arkadaşın tavsiyesinden sonra... Bugün de sabahtan beri adet olacakmış gibi sancılar karın gerilmesi hissediyorum. Bacaklarım da ağrıyor ama mecburen yine işe geldim. Aslında evde istirahat etsem daha iyi olurdu. yarın sabah yine kan vereceğim duruma göre doktordan randevu alırım bakalım beta hcg artmış mı?

günaydın kızlar benimde bat dündü ama olmadım dün test yaptım negatif çıktı olsa bile hemen teste bellolmaz demi?

günaydın kızlar benimde bat dündü ama olmadım dün test yaptım negatif çıktı olsa bile hemen teste bellolmaz demi?

günaydın cnm..
benimde 2 gün geçti, ben forumda okumuştum bazen erken yumurtlama olduysa adetten öncede çıkar diye dayanamadım yaptım adet olmaya 4 gün varken ama tabi negatifti şimdi olmam gereken zamanın üstüne 2 gün geçti,hala bekliyorum ben...ama çıkıyo bazı durumlarda,tamamen senin yumurtlama zamanınla ilgili o,istersen dene..

cnm günaydın bgn ben cok mutluyum gçğüslerımde mavı damarlar olusmus.diğer hamileliğimde oldugu gibi.kan testi ayptırcm ınsallh.sende inşallah hamilesindr.test alıp yapsana varsa cıkar.

cnm bu kişiden kişiyedeğişio.kiminin teste cıkmıo kanda bellı oluo.bazılarının adetten önce bıle cıkabılıo.sen kan testı yaptr ıstersen

cnm günaydın bgn ben cok mutluyum gçğüslerımde mavı damarlar olusmus.diğer hamileliğimde oldugu gibi.kan testi ayptırcm ınsallh.sende inşallah hamilesindr.test alıp yapsana varsa cıkar.

hadi beeee,aaaay ciddi misinnnn çok güzel bi haber buuuuuuuuuuuu çok sevindim şimdiden ben
direk kan testi yaptır heee,eczaneden alma...ve çabuk ol,paylaş hemen

hadi beeee,aaaay ciddi misinnnn çok güzel bi haber buuuuuuuuuuuu çok sevindim şimdiden ben
direk kan testi yaptır heee,eczaneden alma...ve çabuk ol,paylaş hemen
inşallah canım hayal kırıklıgına ugramam.ama göğüslerde agrı var.ve damarlı.önceden böyle dğildi.allah isteyen herkese nasip etsin.persembe yada cuma yaptırcam cnm.bnm eşim subay merkezde oturmuom tugayın ıcınde oturuom oyüzden herzaman cıkmak mümkün olmuo.yarın yada en gec cuma kargom gelcek hem onu alcaz hemde kan testi yaptrcaz.basım falan hep dönüo ama psikjık dıodum göğüslerimi adett bıtımınde ınceledım damar varmı dıyee yoktuuuuu...allahım ınsallah ümitlerim bos cıkmazzz.çok mutluyum cok

sonuçta belirtileri daha iyi bilirsin hadi inşallah iyi haberlerle dönersin.. evde test yok mu peki,denemek amaçlı yapsan? 1 günde olsa beklemek zor

sonuçta belirtileri daha iyi bilirsin hadi inşallah iyi haberlerle dönersin.. evde test yok mu peki,denemek amaçlı yapsan? 1 günde olsa beklemek zor
cnm inşallah yaaaa.testlerim vardı ama abartıp erkenden yapmıstım.bgunlerde yapmam gerekıodu ınternetten almstım malesef biitti.

cnm inşallah yaaaa.testlerim vardı ama abartıp erkenden yapmıstım.bgunlerde yapmam gerekıodu ınternetten almstım malesef biitti.

belki bu bi işarettir, boşver.. Allah tam sürpriz yapcak demek sana

Ay canim hadiiii hayirlisi ne güzel hadi hameile kalda bize de bulastir:))))))

canım bence ihmal etme hemen gitme doktora.normal değil .

valla blmyorum yarın yaptırrım kan testinide ama olcakmışm gibi ıslaklık var yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…