.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Bir pkoluda ben :KK14: herkese selam... bende 2013den cookkkk umut etmek istiyorummmm :18:
selam canım.2013 hepimize ugurlu gelir inşallah..bende umutluyum allah sevıncımızı cogaltsın yarıda bırakmasın inşallah..hepimize dua ediyorum hep.

kızlar pko vs hikaye..
ben nişanlı iken gitmiştim pko demişlerdi hatta doktor asla çocuk sahibi bile olamayabilirsin dedi.
psikolojim bozuldu nişanı atacaktım nerdeyse:KK5::KK5::KK5:
4 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra da bıraktım.
bir daha da kullanmadım.
1 yıl geçti aradan.,
düğünüm oldu
9 ay evli kaldıktan sonra artık çocuk düşünelim dedik.
ama korundum da onca zaman.
ne olur ne olmaz diye:KK1::KK1::KK1:
geçen ay doktora gittim adam hiçbirşeyin kalmamış dedi:26::KK53:
zaten 10 gün sonra da çocuk hazırlığına başladık.
sadece 2 gün üst üste denedik.
1er gün ara verin falan diyo doktorlar biz ara da vermedik:KK1::KK1:
ilişki sonrası da eşiniz bacaklarınızı yukarı kaldırsın sallasın olay tamam inş:KK16:
böyle olunca döllenme rahat ve çabuk oluyomuş:KK34:
sonuç pozitif:KK66::KK66::KK66::KK49::KK49:
darısı isteyen herkese nasip olsun inşalah ben bu yöntemi yeni duydum..güzel yöntem :KK52::KK52:

Erken yas da hersey daha kolay kizlar.

Ya benim kasiklarimdan asagiya dogru bir agri var bacakalrima dogru, hamilelik belirtisimi acaba `

Birde pko ne demek ?
pko polıskıstık over demek cnm yani yumurtalıklarda kist oluo.buda adet düzensizliğine yol acıo.allah olan arkadasların bıran önce geçirsin ve bebek nasip etsin hepimize.

evet soğan kürü uygulamam gerek ama önce kilo vermek istiyorum :KK43: esim koşu bandı aldı bana:) yarın gelicek. o yüzden cok heyecanlı ve mutluyum inşallah bu sene içinde zayıflarım
canım sogan suyunu da ek olarak yap sabah bıbardak sogan suyunun ıcıne yarım lımon sıkıp cay gıbı ıcersen kılo verdırıo haberın olsun öglen aksam ac karnına da bebek ıcın faydalı

benimkilerd başımın etini yedi ilk zamanlar artık duşunmüom dedim seneye dedim ama korunmuom kimse bilmio.ama herkez sustu çk i oldu.inşkalırımda senın gıbı bu dertler son bulur
inşallah canım allah en yakın zamanda saglıklı bebek nasip etsin
Tammam ben bacak kaldirmayi biliyordum da sallamak ne ise yaricak anlamadim neyse vardir bir hikmeti.
canım allah vesile kılıyo işte.
Canim ya senin akintin oldumu su son günler , benim yarin Bat im, ama son günler cok akintim oldu ki hic olmaz, ayrica kasikda bacaga bir sancim var, birde hic bir siskinligim yok bu ay, hani insan böyle bir sisier ya adet olacagi zaman karnim vs süper :))))
inşallah canım adet olmazsın ve bebeğin senınledır.güzel haberlerını bekliyoruz bizimle paylas oldu mu
Ay yarini nasil cekiyorum bilemesin....
inşallah gelmez cnm inşallah canım adet olmazsın ve bebeğin senınledır.güzel haberlerını bekliyoruz bizimle paylas oldu mu

kızlar bende şu sogan kürünü uygulamak istiyorum ama ya bebek varsa bişi olursa die jkorkuyorum yeni bitti adetim adet düzensligi var bide sol yumurtaıgımda kist var 2 ay öncede hem sag hem solda vardı sizce sogan kürünü başlayımmı ama ilaç da kullanıyorum bi zararı olurmu duphaston die bi ilaç verdi bi zararı olurmu?
canım ibrahim saraçoğlu bebeğe bı zararı olmaz ama hamıle haberınızı aldıgınzda kullanmyı bırakın diyor.
kızlar ya benim adet düzensizligim var adetim 1 ay geçikebiliyo ve 10 15 gün adet oluyorum ben nasıl hesaplıcam yumurtlama tarihimi bende 3.5 senedir evliyim ve bebegim olmadı ama benim vajinismus sorunum vardı 2 ay oldu halledeli şimdi bebek istiyorum ama yumurtlama tarihimi hesaplıyamıyorum
canım laboguık ovulasyn testi al onlar fazla oluo.adet bitiminde hergun yapmaya basla.çift çizgi cıktıgında 24 48 saat çinde yumurta catlıo calısmlatra devam o surelerde :KK52:

Tammam ben bacak kaldirmayi biliyordum da sallamak ne ise yaricak anlamadim neyse vardir bir hikmeti.

Canim ya senin akintin oldumu su son günler , benim yarin Bat im, ama son günler cok akintim oldu ki hic olmaz, ayrica kasikda bacaga bir sancim var, birde hic bir siskinligim yok bu ay, hani insan böyle bir sisier ya adet olacagi zaman karnim vs süper :))))

Ay yarini nasil cekiyorum bilemesin....

aynı belrtler bende de var ya:KK53::KK53:
aşırı akıntı,şişkinlk yok,bel ağrısı ve el uyşması oluyo bende.ara ara arada öksürük ve çarpıntım artıyo:KK53:

filozof kaç haftalık senin söyle bari gücenirler. ya test yapim mi sence

benim şuan 1 haftalık bebecik:KK1:
amaa doktorlar son adet tarihni baz aldıkları içn 3 haftalık dendi:KK1:
hemen git test yap tatlım.ben kalp atışlarını duyayım sonra söylerim eşimin ailesine...:KK33::KK33:
bebişimi kaybetmekten korkuyorum:KK50:

benim şuan 1 haftalık bebecik:KK1:
amaa doktorlar son adet tarihni baz aldıkları içn 3 haftalık dendi:KK1:
hemen git test yap tatlım.ben kalp atışlarını duyayım sonra söylerim eşimin ailesine...:KK33::KK33:
bebişimi kaybetmekten korkuyorum:KK50:

1hafta çok küçük yaa söleme bencede az büyüsn yerleşsin öle söle bizim bi akraba 3aylıkmış daha dün duyduk ama herkezçok kızdı sen kalbi duy söle bacım:)
test yapmak istemiyorum ya tek çizgi çok sinir ediyor beni...ki umudum yok 37 gün oldu zaten düzensiz

cnm doktor bana da verdi duphasston bende ilk def dün kullandım bende de oldu sancıı ondan mı acaba

ben geçen ay o ilacı kullandım
adet düzenszlğni gideryor ama çocuk sahibi olmaya engel olmuyor
aksine hamile kalmak için rahimi hazırlıyor.
düşük riski varsa onu engellemeye çalışıyor
adetin 16.günü başlıyosun günde 2 tane al bitince adet olacaksın dedi doktor
benim ki 3 gün geckmeli oldu geçen ay.,
ayrıca hep sancı çektim o hapı kullandığım ay
umarım yardımcı olmuşumdur:KK1::KK1:

1hafta çok küçük yaa söleme bencede az büyüsn yerleşsin öle söle bizim bi akraba 3aylıkmış daha dün duyduk ama herkezçok kızdı sen kalbi duy söle bacım:)
test yapmak istemiyorum ya tek çizgi çok sinir ediyor beni...ki umudum yok 37 gün oldu zaten düzensiz

37 gün :KK53::KK53::KK53:
yap bene ya
hatta benim gibi gitti gidiyordan 50 lik 30 tl gibi bir fyata test al hergün dene:KK52:
hatta ben günde 3 kez yapıyorum:KK52:

yap bene ya
hatta benim gibi gitti gidiyordan 50 lik 30 tl gibi bir fyata test al hergün dene:KK52:

cnm zaten 30 günde olan biri olsam şüpe ederdim ama zaten düzensizim ben 40 ı 50 yi bile buluyor..sadece bundan önceki aylarda 3 ay boyunca ilaç kullandığım için 30 günde bir oldum düzenlice bu ay içmedimilaçbitti heralde ondan olamıom
o testlerialamam pahallı cnm ben eski testlerden yapıom elle gebelik testi karbonat testi gibişimdilik tabi..eğer bu ay olmassam alırımbi test

yap bene ya
tabi cnm cok olunca bol bol yapıon demi :)). bende ovulasyon fazlyken hep yapıodum :KK70: darısı bize inşllah

cnm zaten 30 günde olan biri olsam şüpe ederdim ama zaten düzensizim ben 40 ı 50 yi bile buluyor..sadece bundan önceki aylarda 3 ay boyunca ilaç kullandığım için 30 günde bir oldum düzenlice bu ay içmedimilaçbitti heralde ondan olamıom
o testlerialamam pahallı cnm ben eski testlerden yapıom elle gebelik testi karbonat testi gibişimdilik tabi..eğer bu ay olmassam alırımbi test
inşallah olursun da gerek kalmaz canım herhangi bi teste

X