.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

umarım benimde herhangi bir sıkıntım olmaz... adet bekliyorum bakalım canım...sonra testler........ haberleri paylaşırım

merhaba kızlar.. nasılsınız?
Bende durum aynı kahverengi çamur gibi akıntılar geliyor zaman geçtikçe koyulaştı eski kan sanırım. Ağrılar geçti... İlk olmadığı için midir nedir daha rahatım kadın doğum doktoru için bir hafta sonraya (18 ocak) randevu aldım.Yarın bi daha beta hcg yaptırırım bakalım artmış mı artıyorsa herşey normaldir inşallah diye düşüneceğm.
Neyse heyecanla bekleyen arkadaşlar umarım müspet sonuç alırsınız. Çok güzel anlar bu anlar bu heyecanı yaşamak, acaba bebiş var mı yok mu diye sabırsız bekleyişler... eşiniz sizden de istekliyse daha da güzel oluyor tadını çıkarın! her ay denemye devam edin moralinizi bozmadan :) kadın olmanın en büyük avantajı, eşsiz duygusu annelik!
sonraki endişeler... telaşlar... daha yorucu çünkü...:)

Birde size sorayim, ben bugün cörek otu kürüne basladim, cok düsündükden sonra sogan kürümü yok cörek otu kürümü derken cörek otu na karar verdim, bunun yaninda aslanpencesi cayinida ice bilirmiyim yoksa zararli olur iki seyi birden yapmak ?
Sizce ? Bilen varmi ?

Bat im kesinlesti artik 9.1 tibariyle, fakat cok az oldugundan hala acaba mi diye bir ümit var icimde, ne paranoya degilmi

günaydınlar hepinize kızlarrrrrrr

Günaydin kizlaaarrr, nasil durumlar ???

Benim bat geldi ve ben dün cörek otu kürüne basladim, insallah yararini görürüm.

sizlerden yapan oldumu ? Sonuc ?

hayret ya nerdesiniz ? Hamileyim diyen birdaha ugramiyor buraya
burdayız cnmm.senden nbr.ben bal tarcın çörek otunu bu ay kullandım adetıme 5 6 gun var oyuzden snucu suann malesef söyeleyemıom :)))inşallah sende ılkaydan bebeişine kavusursun vesile olur bu kür

canım benim allah tamamına erdirsin bebişini kucagına saglıkla almayı nasip etsin..ama bence 8ini bekleme.çamur gıbı akıntıdan bahsetmıssın doktorun bunun ne dedi.normalmıymıs.bnm oldugunda düşük tehliken var demstı umarım senınn öle değildir.saglıklı bı gebelık gecırsın

burdayım cnm bu sefrde sen yoksun.filozofu cok merak ettim ya inşallah iyidir.

Evet bende baya merak ettim, canim ya senin durum ne oldu cuma günü kan tahlili yaptircaktin diye aklimda kaldi, hayirdir ????
hayirlisi iyi haberlerini bekliyorum....

ya bu çörek otu kürü neymiş hele anlatın bi arkadaşlar aslan pençeside ne işe yarıyormuşş nasıl kullanılıyormuş deyin bir hele
kan sonuçlarım her nekadar kötüde gelse ben bu ay soğan kürünü yapacağım
bi kan sonucum taa 20 gün sonra çıkacak bu ayda gitti yani

cnm yumurtlamayı saglıo yanı bırden fazla yumurta saglıo ve rahımı bebek için hazırlıomus.zaten çörek otunun sadece ölüme caresı yok derler ya hani.öle yanı..tabı bunlar vesıle sadece takdır allahın elbette

herkese mrb aranıza yeni katıldım bende çocuk sahibi olmak istiyorum 5 aylık evliyim hiç korunmadım son adetimde değişk şeyler yaşadım onları paylaşıp sizden bilgi almak istiyorum adetim bittikten sonra eşimle beraber oduk yani ertesi gün sabah beraber olduk öğleden sonra pembe kan gelmeye başladı akşama kadar sürdü kanama bittikten sonra beyaz süt renginde akıntı geldi ve o da bittikten sonra normal akıntı başladı o hala sürüyor ve yumurtalıklarımda belimde kasıklarımda çok sancı var bu ne oluyor yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı akşamlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…