.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

herkese mrb aranıza yeni katıldım bende çocuk sahibi olmak istiyorum 5 aylık evliyim hiç korunmadım son adetimde değişk şeyler yaşadım onları paylaşıp sizden bilgi almak istiyorum adetim bittikten sonra eşimle beraber oduk yani ertesi gün sabah beraber olduk öğleden sonra pembe kan gelmeye başladı akşama kadar sürdü kanama bittikten sonra beyaz süt renginde akıntı geldi ve o da bittikten sonra normal akıntı başladı o hala sürüyor ve yumurtalıklarımda belimde kasıklarımda çok sancı var bu ne oluyor yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı akşamlar...
canım adetın tamamen bitmemiş olabilir bazen olur adetbıttı sanarız ama hafıften acık gelır gercı bu herkeste farklı oluo bende koyu gelıo bıttı sandıgımda.ama kasık ve bel agrısı hamılelk belırtısı ıcınde var ama emın olmak ıcın adet gecıkmesı yasamak lazım.erken ögrenmek varsa bıle yok cıkarsa hayal kırıklıgı yasatı ınsallah hamılelık belırtısıdır güzel haberlrırnı paylas oldu mu hakkında hayırlısı olsun cnm

inşallah cnm çok tşk ederim ama adetle ilgili bişey olmadığından eminim çünkü adetim bittikten sonra kahverengi kanamam olurdu o da oldu ondan da bi gün sonra olmaya başladı zaten bunlar Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah...

inşallah cnm çok tşk ederim ama adetle ilgili bişey olmadığından eminim çünkü adetim bittikten sonra kahverengi kanamam olurdu o da oldu ondan da bi gün sonra olmaya başladı zaten bunlar Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah...
amin cnm inşallah yerlesme kanamasıdr

amin cnm inşallah yerlesme kanamasıdr

ablacım bide şöyle bişey var geçen ayki adetimde iki parça geldi kimseye diyemedim o zaman ama sonradan söylediğimde çocuk düşürmüş olabilirsin dediler eğer tam tutmamışsa parçalanıp dşebiliyormuş acaba olmuş mudur bu gerçekten olabilir mi aklıma takılıdı kesin cevap alamadım her kafadan bi ses çıkıyor =(

ablacım bide şöyle bişey var geçen ayki adetimde iki parça geldi kimseye diyemedim o zaman ama sonradan söylediğimde çocuk düşürmüş olabilirsin dediler eğer tam tutmamışsa parçalanıp dşebiliyormuş acaba olmuş mudur bu gerçekten olabilir mi aklıma takılıdı kesin cevap alamadım her kafadan bi ses çıkıyor =(

cnim parca geldiyse dedikleri gibi olur da olmayabilir de bunu tek anlamanin yolu o an doktora gtmekti kandaki betahcgye bkmalari gerekrdi anlamalri icn doktra gt mutlaka cnim bunu ne ben nde yakinlarn bilemz

@ttmm sen test yaptirmicakmiydin cuma günü ? Yaptirdinmi ? Sonuc ?

yaptrdm cnim persmbe günü adetime 7 8gün vardi doktor ckmaz bosuna yapmayalm ddi bn yine de istdm dgrm. 1.25 ckti oyüzdn adet günümü beklyrm ndnse heycnlym bkalim artik hayirlisi

günaydın kızlar haftanız cok ama cok güzel gecsin insallah cok guzel haberler duyacagimiz ve cok sevinecegimiz bi hafta olur insallah cok umutlu ve mutluyum :)))))

cnim parca geldiyse dedikleri gibi olur da olmayabilir de bunu tek anlamanin yolu o an doktora gtmekti kandaki betahcgye bkmalari gerekrdi anlamalri icn doktra gt mutlaka cnim bunu ne ben nde yakinlarn bilemz

haklısın ablacım ama gitmedim hata ettim ama ondan iki üç hafta kadar sonra sorun olup olmadığını öğrenmek için test yaptırdım hepsi iyi dedi doktor acaba o zaman bi sorun olmuş olsa söylemez miydi ki yumurtalıklara falan ultrasondan baktı hep iyi ddi bu gece de yumurtalık ve bel ağrısından uyumadım acaba bi sorun var da doktor mu anlamadı sancılarda ağrılarda devam ediyor bende

günaydın kızlar haftanız cok ama cok güzel gecsin insallah cok guzel haberler duyacagimiz ve cok sevinecegimiz bi hafta olur insallah cok umutlu ve mutluyum :)))))

inşallah ablacım ilk hayırlı haberi senden alırız inşallah =))

insallah cnim son 3 gün bkalm hayrlsi artk buarada senn yar kc cnim nekadarlik evlisn

insallah cnım en icten sekilde amin

arkadaslar bana yardımcı olursanız cok sewınecemmm... benım normalde adetlerım cok duzenlıdır ama bu ay tam 12 gun gecıktı ve hala adet olmadım kasıklarımda we belımde agrılar var bazen yemeklerden mıdem bulaıyo ama ewde test yapıyorum negatıf cıkıyor hadı stres falan olmustur da gecıktı desem bu kadar gecıkme olurmu kı kan testı ıcın yarın hastaneye gıdıp kan aldıracamm sızce hamıle olma ıhtımalım warmıdır 3 kere ewde test yaptım negatıf cıkıyo anlayamıyorum acaba nemde bı sorun mu warr..... korkuyoruuuummmmm

arkadaslar bana yardımcı olursanız cok sewınecemmm... benım normalde adetlerım cok duzenlıdır ama bu ay tam 12 gun gecıktı ve hala adet olmadım kasıklarımda we belımde agrılar var bazen yemeklerden mıdem bulaıyo ama ewde test yapıyorum negatıf cıkıyor hadı stres falan olmustur da gecıktı desem bu kadar gecıkme olurmu kı kan testı ıcın yarın hastaneye gıdıp kan aldıracamm sızce hamıle olma ıhtımalım warmıdır 3 kere ewde test yaptım negatıf cıkıyo anlayamıyorum acaba nemde bı sorun mu warr..... korkuyoruuuummmmm

normal koşullarda adetleri düzenli olan birinin gecikme yaşadığı ay hamile olma olasılığı baya yüksek.. ki yüksek ihtimal seninde öyle olabilir :KK34: testlere çok güvenme derim ben,benim bi düşüğüm oldu mesela.. o zaman 9 günlük gecikmedeydim hala testte göstermiyordu kanda çıkmıştı :KK34: o yüzden umutsuz olma ve kötüyüde düşünme.. git ver kanını bakalım ne çıkıcak?

kızlar beni sormuşsunuz sesi çıkmıyor diye:KK43::KK43:
1 haftadır annemde idim.
güya oraya gittim iş yapmayıp uzanayım diye.
ama aynı gün aniden bir sancı girdi karnıma.titreme üşüme kalp çarpıntısı vs
tansiyonum 16-17 lere kalp atışım 130lara çıktı
sonra da pembe bir kanama geldi.
biraz geçince de yoğun bir kanamam başladı.
daha önce aynı durumu yaşayan arkadaşımı aradım hemen benim doktora git dedi
aradık dr a durumu anlattık acilen gelin bekliyorum dedi.
gittik alel acele tabi benim kanamada hız kesmeden devam ediyor.
gören fıçıdan akıyo sanacak o denli yoğun.
gittik neyseki baktı maalesef çocuk yok düşmüş dedi o kanama ile:KK5::KK5::KK5::KK5:
nasıl ağlıyorum nasıl bilemezsiniz.
canımdan can aldılar sanki:KK5::KK5::KK5:
sancıdan duramıyordum,3 yorgan attılar üstüme hala da üşüyordum:KK50::KK50:
doktor baktı olmuyo serum taktılar çok kan kaybediyorsunuz dediler..
ilk kez geçen ayda aynı şeyleri yaşadım dedim.
demekki yine düşük yapmışımda bilmiyormuşum bile:KK5::KK5::KK5:
2 ay üst üste çok kan kaybedince de güçten takattan düştüm
üstüne de akyuvar mı nedir vücudun savunma mekanizması düşmüş dediler
zaten geldiğim günde bir öksürük başladı boğuluyodum adeta
üstüne de grip gelmez mi
yatağa mahkum oldum
afedersiniz lavaboya bile zor kalkar oldum.
tabi hala kanama devam ediyo:KK5::KK5::KK5:
1 haftadır öldüm öldüm dirildim adeta.
kalp çarpıntıları hala devam ediyo nefesim kesiliyo hareket edince:KK5::KK5::KK5:
neyseki bugün biraz ii hissettim kendimi anne ben evime gidecem dedim artık
yok olmaz vs dedi ama nafile..
aldılar getirdiler beni evime.
onlarda şuan burdalar kendimi yormayayım diye.
malum evi dağınık görmeye tahammül edemeyen biriyim:KK1:
annem toparladı bende kendime gelince size bir bakayım dedim kızlar ne yapıyo diye.
kendinize çok dikkat edin kızlar.
bebeğini kaybedince insan çok kötü oluyor.
şimdi daha çok bebek istiyorum o duyguyu yaşadıktan sonra.
kısa bir süre bile olsa annelik dünyanın en güzel duygusuymuş..
yaşamak mucize gibi ya..:KK5::KK5::KK5:
allahım tez vakitte inş yine nasip eder bana ve anne olmak isteyenlere
:KK5::KK5::KK5::KK5:

1 haftadır annemde idim.
gittik neyseki baktı maalesef çocuk yok düşmüş dedi o kanama ile:KK5::KK5::KK5::KK5:
üstüne de grip gelmez mi
yatağa mahkum oldum
kalp çarpıntıları hala devam ediyo nefesim kesiliyo hareket edince:KK5::KK5::KK5:
annem toparladı bende kendime gelince size bir bakayım dedim kızlar ne yapıyo diye.

benzer şeyler yaşamışız seninle.. bu yüzden okurken yazdıklarını, 9 ay önceye gitti düşüncelerim...
bi hüzün bi mutluluk, karıştı birbirine..
dediğin gibi kısa sürelikte yaşansa çok güzel bi duygu anne olacağım hissi..
Allah'ım en kısa sürede yaşatır inş hepimize..
sanada çokkkkk geçmiş olsun canım üzülmemeye çalış aklına getirme :KK50: zor ama napıcaksın,çare yok...

benzer şeyler yaşamışız seninle.. bu yüzden okurken yazdıklarını, 9 ay önceye gitti düşüncelerim...
bi hüzün bi mutluluk, karıştı birbirine..
dediğin gibi kısa sürelikte yaşansa çok güzel bi duygu anne olacağım hissi..
Allah'ım en kısa sürede yaşatır inş hepimize..
sanada çokkkkk geçmiş olsun canım üzülmemeye çalış aklına getirme :KK50: zor ama napıcaksın,çare yok...

tşk ederim canım.
zaten benim halimden ancak benim yaşadıklarımı yaşayanlar ii anlar:KK5::KK5:
gerçi tek temennim rabbim kimseye bebeğini kaybetme duygusunu yaşatmasın bile.
olmayınca en azından olmuyo dersin,ancak olupta kaybedince daha kötü oluyo:KK5::KK5::KK5:

1 haftadır annemde idim.
üstüne de grip gelmez mi
yatağa mahkum oldum
ya cidden cok üzüldüm benımde basına gelmıs bırı olarak dünyambasıma yıkılmıstı.kalp atısı durmus dendıgınde kabullenemedım.9 hafta o mutluugu yasayabıldım.allahım sabır ve saglık versın .en kısa zamanda tekrar saglıklı bi bebek nasip etsin..kendını sakın bırakma toplamaya calıs yoksa daha kötü oluo..allahım yardımcın olsun.cok gecmıs olsun cnm

evet cnm adet gecıkmen ve belırtılerın hamılelık gıbı gözüküo idrar testınde herzaman cıkmayabılıo.bu normal.sen yarın buı kantesti yaptr ınsallah bebegn senınldr allah gönlüne göre versın.güzel haberlerını paylas oldu mu:KK16:

X