.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

sen nerelerdesin kaçak:KK1::KK1::KK1:
hamiş çok..
ttmm,puf puf,serap bebk istiyor,zuhalzerrin,feridemasal hepsi hamile..
ben ve tombikkuşta hala tık yok:KK1::KK1::KK1:

neeee ttmm ve puf puf tamı hamileeeeeeeeeeeee :KK52: ayyyy çoook sevindiiiiimmmmm yaaaaa :KK9: allahhıım kızlar söyleyin şu işin sırrını allah rızası içinn bizde güzel haberler verelim yaaaa artık :KK1: allah bütün bebekleri sağlıkla anne ve babalarına kavuştursun hepiniz adına çook sevindim ki beeennn :KK9::KK9::KK9:

neeee ttmm ve puf puf tamı hamileeeeeeeeeeeee :KK52: ayyyy çoook sevindiiiiimmmmm yaaaaa :KK9: allahhıım kızlar söyleyin şu işin sırrını allah rızası içinn bizde güzel haberler verelim yaaaa artık :KK1: allah bütün bebekleri sağlıkla anne ve babalarına kavuştursun hepiniz adına çook sevindim ki beeennn :KK9::KK9::KK9:

Cnım tesekkür edriz darısı sana insallah.sen nerelerdydn.kayboldun bidaha görünmdn.anlat bakaym naptın :KK1: cnım bi sırrı yok aslnda.ben kürtjdan snra bu ay adetm düzene grdi cörek otu yedim vesile oldu coksükür.allahm herkese nasip etsin..hamilelerde bebegni saglıkla kucagna almyı nasıp etsn :emir_bebek:

Cnım tesekkür edriz darısı sana insallah.sen nerelerdydn.kayboldun bidaha görünmdn.anlat bakaym naptın :KK1: cnım bi sırrı yok aslnda.ben kürtjdan snra bu ay adetm düzene grdi cörek otu yedim vesile oldu coksükür.allahm herkese nasip etsin..hamilelerde bebegni saglıkla kucagna almyı nasıp etsn :emir_bebek:

canım ben geliyorum bi gidiyorum işte :KK34: düğünler falan başladı bu aralar koşuşturup duruyoruz işte ondan pek vakit bulamıyorum :KK34: kendime olmuş gibi sevindim valla yaa sağlıkla alın kucağınıza inş :) bende yiyim bari çörek otu belki banada vesile olur :KK1:

kızlar bende geldim aranıza inşallah hepimizin dilediği zaman sağlıklıca bebekleri oluverir... :KK16:

selamlar arkadaşlar
bende iltihap için maydonoz suyu kullanıyorum
antibiyotik ve fitil kullanırken korunmak gerekiyormu bilgisi olan varmı?
onyedi ocak o doktorun diplomasını alıp başına çalaydın
sen hiç umut yitirme
bak gerçekten tam kalple allaha teslim olursan ne mucizeler nasip eder insana rabbim
unutma hzsara da koca bir kadınken hamile kalmıştı.
neden iğne vurulacaksın onu anlamaadım ben
bak yine söylüyorum bu forumda gebelik için manevi reçeteler diye bir konu var
oraya bak
allah büyüktür
bu arada izmirde de mustafa yaşar diye bir doktor varmış netten bir araştır

allah razı olsun canım arastırıyorum sürekli zaten o dediğin kısımada bakıcam yaradan nasip eder umarım hepimize.bu arada maydonoz suyu içerken olduki hamile kalırsan bebek büyük ihtimalle tutunamaz canım

sağolasın onyediocak
bende fitilden dolayı biraz ara vereceğim
iltihap geliyor yavaş yavaş
fitilde 15 günlük
zaten ondan sonrada adetime bir kaç gün kalıyor
yumurtlama dönemini kaçırıyorum yani
neyse allah bilir ne hayır var
dua edelim bakalım
bu arada yürekten allahım bir oğlum olsun adını muhammed yada ali koyacağım diye hacet etmektede fayda varmış duyrulur bayanlar
ttmm tombik kuş ve diğer hamileler sizin duanız kabul olur bizllerede dua edin olurmu

allah razı olsun canım arastırıyorum sürekli zaten o dediğin kısımada bakıcam yaradan nasip eder umarım hepimize.bu arada maydonoz suyu içerken olduki hamile kalırsan bebek büyük ihtimalle tutunamaz canım

merhaba ben konuyu tam anlamadım bu aralar kafam yeinde değil ne iltihabı bi sakıncası yoksa bilgi verebilirsin

sağolasın onyediocak
bende fitilden dolayı biraz ara vereceğim
iltihap geliyor yavaş yavaş
fitilde 15 günlük
zaten ondan sonrada adetime bir kaç gün kalıyor
yumurtlama dönemini kaçırıyorum yani
neyse allah bilir ne hayır var
dua edelim bakalım
bu arada yürekten allahım bir oğlum olsun adını muhammed yada ali koyacağım diye hacet etmektede fayda varmış duyrulur bayanlar
ttmm tombik kuş ve diğer hamileler sizin duanız kabul olur bizllerede dua edin olurmu

merhaba ne iltihabı senin içinde sakıncası yoksa bilgi verirmisin bu aralar benimde bi problemim var allah hepimize sağlık versin.

merhaba ne iltihabı senin içinde sakıncası yoksa bilgi verirmisin bu aralar benimde bi problemim var allah hepimize sağlık versin.

merhaba canım
benim adetim gayet düzenli olmasına rağmen bu ay 8 gün gecikti
e pek tabiidirki bizde hamile olduğumu ddüşündük
adet olunca doktora gidip hormon tahlili verdim
oda muayene edelim dedi ve biraz iltihap var dedi
ama o an aklıma gelmedi hiç bu iltihap nerdedir diye
amaaa mantık olarak sanırım vajinal iltihap var
ve iltahap oluncada adetlerde düzensizlik sancılı adet dönemi oluyormuş ve bebek olmasınada engelmiş
doktor önemsiz dedi
inşaallah öyledir
fitil bitsin kontrole gideceğim
inşaallah seninde problemin biter çörek otu ye
peygamber efendimiz s.a.a buyuruyorki:çörek otunun dermanı olmadığı dert yoktur

merhaba canım
benim adetim gayet düzenli olmasına rağmen bu ay 8 gün gecikti
e pek tabiidirki bizde hamile olduğumu ddüşündük
adet olunca doktora gidip hormon tahlili verdim
oda muayene edelim dedi ve biraz iltihap var dedi
ama o an aklıma gelmedi hiç bu iltihap nerdedir diye
amaaa mantık olarak sanırım vajinal iltihap var
ve iltahap oluncada adetlerde düzensizlik sancılı adet dönemi oluyormuş ve bebek olmasınada engelmiş
doktor önemsiz dedi
inşaallah öyledir
fitil bitsin kontrole gideceğim
inşaallah seninde problemin biter çörek otu ye
peygamber efendimiz s.a.a buyuruyorki:çörek otunun dermanı olmadığı dert yoktur
Teşekkür ederim canım cevabın için çok gecmis olsun en kısa zamanda düzelir ve hamile kalırsın inşallah.benim problemim de smearde cin1 çıktı yani rahim kanseri oncesi bulgu hücre bozukluğu dünde biyopsi yaptılar şimdi onun sonucunu bekliyorum Perşembe gunu çıkacak onun sonucuna gorede işlem yapılacak su an gebelikte ertelendi tabiki bende 2. Cocuğu istiyordum 5 yasında bı kızım var Allah herseyin hayırlısını versin ins. Hepimize. Çörek otunu duymuştum yiyorum canım bilgilendirdigin için çok sağol.

Teşekkür ederim canım cevabın için çok gecmis olsun en kısa zamanda düzelir ve hamile kalırsın inşallah.benim problemim de smearde cin1 çıktı yani rahim kanseri oncesi bulgu hücre bozukluğu dünde biyopsi yaptılar şimdi onun sonucunu bekliyorum Perşembe gunu çıkacak onun sonucuna gorede işlem yapılacak su an gebelikte ertelendi tabiki bende 2. Cocuğu istiyordum 5 yasında bı kızım var Allah herseyin hayırlısını versin ins. Hepimize. Çörek otunu duymuştum yiyorum canım bilgilendirdigin için çok sağol.hmm çok geçmiş olsun
inşallah öyle bişey çıkmaz
benim sana tavsiyem arı sütü arı poleni propolis ve bal karışımmı
bendede kan kanserli bazı hücrelere rastlanmıştı:doktor takibe alalım son bir daha bakarız çıkarsa ilik almak gerekecek demişti.bir buçuk ay bu karışımı ve bol hurma tükettim.elhamdulillah son tahlilim temiz geldi.sende al tüket inşallah derman olur

Teşekkür ederim canım cevabın için çok gecmis olsun en kısa zamanda düzelir ve hamile kalırsın inşallah.benim problemim de smearde cin1 çıktı yani rahim kanseri oncesi bulgu hücre bozukluğu dünde biyopsi yaptılar şimdi onun sonucunu bekliyorum Perşembe gunu çıkacak onun sonucuna gorede işlem yapılacak su an gebelikte ertelendi tabiki bende 2. Cocuğu istiyordum 5 yasında bı kızım var Allah herseyin hayırlısını versin ins. Hepimize. Çörek otunu duymuştum yiyorum canım bilgilendirdigin için çok sağol.hmm çok geçmiş olsun
inşallah öyle bişey çıkmaz
benim sana tavsiyem arı sütü arı poleni propolis ve bal karışımmı
bendede kan kanserli bazı hücrelere rastlanmıştı:doktor takibe alalım son bir daha bakarız çıkarsa ilik almak gerekecek demişti.bir buçuk ay bu karışımı ve bol hurma tükettim.elhamdulillah son tahlilim temiz geldi.sende al tüket inşallah derman olur

teşekkür ederim canım inş çıkmaz.nerden alıcam bu dediklerini.inş derman olur sanada çok geçmiş olsun. bakalım yarın sonuç belli olucak yarını beklemek çok zor.

teşekkür ederim canım inş çıkmaz.nerden alıcam bu dediklerini.inş derman olur sanada çok geçmiş olsun. bakalım yarın sonuç belli olucak yarını beklemek çok zor.

inşallah hayırlı haberler verirsin bizlerede
ben izmir kemalpaşada bir köy var ordan aldım
nettede arı dünyası varmış birde ordan bak istersen

çörek otunun hamile kalmaya yardımcı mı oluyor bende kullanayım ozaman

kızlar bende 3 gündür şeffaf akıntı geliyor sizdede oluyormu acaba neden öle oluyor bilen var mı

slm kızlar benim daha önce doktora gittim hem sağ hem solda kistlerimn vardı bugün doktora gittiğimde vajina usg çekildi sol kistim kaybolmuş sağ kistim biraz erimiş ama basit kisttin önünde bir tane 6 cm boyutunda kist görüldü kan testi yaptı sizde böyle bişey çıktı çikolata kistinden şüpheleniyor kafam karıştı doktor 3 ihtimal var diyor biri çikolata kisti olabilir 2.si dölenmiş yumurta olup enfeksiyondan ölmüş 3.sü de basit kist offf kafayı yiyecem yaa

selamlar herkese
benimde fitilim bitti
çarşamba kontrole gideceğim inşallah
ebrulale sen sonuçlarını aldınmı_

selamlar herkese
benimde fitilim bitti
çarşamba kontrole gideceğim inşallah
ebrulale sen sonuçlarını aldınmı_

inş hayırlı haberler alırsın canım. ben sonuçlarımı aldım biypsidede cın1 çıktı kendi doktorum dışında başka dr araştırdım ve jinekoloji onkoloji prof.dr. gittim takip altında olmam gerektiğini 3 ayda bir smear alınmasını söyledi gebelik içinde 3 ay sonraki muayeneden sonra konuşacağımızı söyledi. cin %70 kendiliğinden iyileşebiliyormuş takip ederek bu süreci gözlemliyeceklermiş inş kaybolur umuduyla 3 ay bekliycem.internette araştırmama göre 1-1.5 sene takip yapılması gerekiyormuş 3 ay arayla.

kızlar napıyorsunuz bakalım. hamile kalan kaçıyor forumda kimsecikler kalmadı :) adete 2-3 gün kaldı beyaz akıntım var başka da bişeyim yok. bir de kirpik karışması var. bunlar da belirtiyse tabi :)

kızlar napıyorsunuz bakalım. hamile kalan kaçıyor forumda kimsecikler kalmadı :) adete 2-3 gün kaldı beyaz akıntım var başka da bişeyim yok. bir de kirpik karışması var. bunlar da belirtiyse tabi :)

canımm benim az kalmış sabret erkenden test yapıp kendini yorma... vücut dinledikçe belirti buluyorz zaten... inşallah en kısa zamanda hamileyim haberini vereceksin bize.. hayırlısıyla... inşallah o ay bu ay olsun inşallahh:nazar::KK16:

X