.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Merhaba Anne Adayları;
Öncelikle Rabbim isteyen herkesin kucağına bebeğini en kısa zamanda versin.Ben bu siteden çok şey öğrendim ve bir gün hamile kalırsam ben de birilerine yardımcı olacağım inş. dedim. Adet öncesi gebelik belirtileri hakkında bir şeyler yazacağım. Bu kişiden kişiye değişen belirtilerdir.Kimisinde erken bulantı, baş dönmesi ve göğüs uçlarında koyulaşma olabilir. Ama genelde bunlar ilerleyen dönemlerde oluşan belirtilerdir. Bazı arkadaşlar bunları adet öncesi olarak yazdığı için sanırım ben hamile değilim dedim kendime.Lakin öyle olmadığını ve hamile olduğumu öğrendim. Sevgili anne adayları adetten önceki belirtiler şunlar oldu bende: aşırı derece de göğüs ağrısı(1 hafta önce),göğüs uçlarında yanma, adet sancısı sanki adet olacakmış gibi hatta ben on dakikada bir tuvalete gidip oldum mu diye bakıyordum.Sonra yine kasıklarda garip kramplar hani adet ağrısı dışında ki bunları siz ayırt edebilirsiniz adet ağrılarınızdan, hafif bir halsizlik(uyku isteği ilerleyen dönemler yine)ve yürüyen bir atom bombası gibiydim.Gaz aşırı derecede mevcuttu.Ve karında biraz şişlik. Şimdiden isteyen herkese Allah nasip etsin...

kızlar selam ancak cevap verebiliyorum cuma akşamı değerim 38 çıktı ama ben şüphedeydim bugün doktora gittim alttan bakmamayı tercih etti. rahim kalınlaşmış zaten kan sonucunuz da pozitif gebelik var görünüyor tekrar kan testi yapalım katlanmış mı görelim dedi. kan verdim 251 çıktı 4 günde iyi bir artış sanırım. doktor 150 lerde tahmin etmişti :) haftaya gelin keseyi görelim dedi. mucize gibi bir şey Allah herkese nasip etsin hala şaşkınım :)

kızlar selam ancak cevap verebiliyorum cuma akşamı değerim 38 çıktı ama ben şüphedeydim bugün doktora gittim alttan bakmamayı tercih etti. rahim kalınlaşmış zaten kan sonucunuz da pozitif gebelik var görünüyor tekrar kan testi yapalım katlanmış mı görelim dedi. kan verdim 251 çıktı 4 günde iyi bir artış sanırım. doktor 150 lerde tahmin etmişti :) haftaya gelin keseyi görelim dedi. mucize gibi bir şey Allah herkese nasip etsin hala şaşkınım :)

Cnim mas. Artis güzel.şuan kese zaten göremez.degerin en az 1000olmasi gerekr.ozman görürsün bebisini.gec döllenme olmuş.oyüzdn dgerin kücük cikms.ben 5+2de keseyi gördüm..cok güzel mas. Herkes tek tek hamile kaliyo.allah isteyen herkese nasip etsn.bizlerde bebeklermzi saglikli bi sekilde kucgmza alalim insallah.:KK51:

canımmmmmmmmmmmmm çoook sevindimm çokk gözünaydın:KK9::KK9::KK9: Rabbim sağlıkla kavuşmanı nasip etsin bebeğine inşallah...rahim kalınlaştıysa rahim içi gebelik demektir..rahatlayabilirsin.vajinal muayene yaptırmadan keseyi gör canım haftaya görürsün hayırlısıylaaaaaa................ şubat annesi mi oluyorsun:KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

kızlar herkese merhaba ..öcü gibi bi gözüküyorum bi gidiyorum bi geliyorum :KK1:herkes iyidir umarım bebişler ve anneler sağlıklıdır inşş anlatın biraz bakalımm :KK34:

size bişey sorucam ya bu adet sonrası üstüne hamile kalma gibi bişeyle karşılaşan yada duyan oldu mu? adet olduktan sonra hamile kalınıyomuş o yüzden üstüne kaldım derlermiş..ben daha önce duymadım ama bi arkadaşım demişti adet bitti üstüne kaldım diye..bileniniz var mı bu konuda bişeyler ??
:44::44:

kızlar herkese merhaba ..öcü gibi bi gözüküyorum bi gidiyorum bi geliyorum :KK1:herkes iyidir umarım bebişler ve anneler sağlıklıdır inşş anlatın biraz bakalımm :KK34:

size bişey sorucam ya bu adet sonrası üstüne hamile kalma gibi bişeyle karşılaşan yada duyan oldu mu? adet olduktan sonra hamile kalınıyomuş o yüzden üstüne kaldım derlermiş..ben daha önce duymadım ama bi arkadaşım demişti adet bitti üstüne kaldım diye..bileniniz var mı bu konuda bişeyler ??
:44::44:

canım adet bitimi hemen ilisikiye giren çiftler gebe kalınca ona bağlıyor bazıları o ay erken yumurtluyor
üstüne görmede adet gibi 2 3 gün adet görüp kesilince (az ve koyu yada çok açık reng) sonra gebe kaldığını öğreniyor

tombık çok tebrik ederim canım zuhal tuğçe zelal serap hepinize dua ediyorum nursine betüle filozofada tabi sizi seviyorum allah sağlık versin sana ve evladına kuzum

Merhaba Anne Adayları;
Öncelikle Rabbim isteyen herkesin kucağına bebeğini en kısa zamanda versin.Ben bu siteden çok şey öğrendim ve bir gün hamile kalırsam ben de birilerine yardımcı olacağım inş. dedim. Adet öncesi gebelik belirtileri hakkında bir şeyler yazacağım. Bu kişiden kişiye değişen belirtilerdir.Kimisinde erken bulantı, baş dönmesi ve göğüs uçlarında koyulaşma olabilir. Ama genelde bunlar ilerleyen dönemlerde oluşan belirtilerdir. Bazı arkadaşlar bunları adet öncesi olarak yazdığı için sanırım ben hamile değilim dedim kendime.Lakin öyle olmadığını ve hamile olduğumu öğrendim. Sevgili anne adayları adetten önceki belirtiler şunlar oldu bende: aşırı derece de göğüs ağrısı(1 hafta önce),göğüs uçlarında yanma, adet sancısı sanki adet olacakmış gibi hatta ben on dakikada bir tuvalete gidip oldum mu diye bakıyordum.Sonra yine kasıklarda garip kramplar hani adet ağrısı dışında ki bunları siz ayırt edebilirsiniz adet ağrılarınızdan, hafif bir halsizlik(uyku isteği ilerleyen dönemler yine)ve yürüyen bir atom bombası gibiydim.Gaz aşırı derecede mevcuttu.Ve karında biraz şişlik. Şimdiden isteyen herkese Allah nasip etsin...

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin bir ben kaldım bu topikte bebek bekleyen zaten=)
4aydır bisey olmadı =)
banada dua et

tombık çok tebrik ederim canım zuhal tuğçe zelal serap hepinize dua ediyorum nursine betüle filozofada tabi sizi seviyorum allah sağlık versin sana ve evladına kuzum

canım teşekkür ederim mesajını da aldım. yalnız kalmadın üzülme bak kızarım sonra. eskisi kadar çok girmiyorum kafam rahat olsun diye ama yine de buralardayım. bu arada foruma girmeyen hamile kalıyor demiştim tuttu gençler tavsiye ederim. Kafanızı başka şeylerle meşgul edin ben bu ay yumurtladığımı falan anlayamadım hatta ovulasyon testi aldım ama göremedim çift çizgiyi başlarım böyle işe dedim bi daha test yapmadım. düşündüğümden 6-7 gün sonra yumurtlamışım tesadüfen o gün ilişki olmuştu kızlar tamamen tesadüfen hiç gebelik düşünmedim. nasılsa bu ay yumurtlayamadım bu ay bir şey olmayacak gene adetim çok gecikecek diye düşünüyordum :) bu arada merak edenler için, hiç bir belirtim olmadı. sadece göğüslerim acıyor ve şiş adet öncesi gibi. son 3-4 gündür çok uykum var. hafif bel ağrısı ve kasıklarda hafif ağrılar var. batma falan yok hiç olmadı ya da ben beklemediğim için farketmedim bilmiyorum :) Allah isteyen herkese nasip etsin, isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın amin:)

canım adet bitimi hemen ilisikiye giren çiftler gebe kalınca ona bağlıyor bazıları o ay erken yumurtluyor
üstüne görmede adet gibi 2 3 gün adet görüp kesilince (az ve koyu yada çok açık reng) sonra gebe kaldığını öğreniyor

hıımm anladım canım...benim bu ay adetim normalde olduğundan az geldi gerçi zaten 3 gün sürüyo ama bu seferki kanama normalden daha da azdı..bide geçen gün istifra ettim sabah bide nedense hiç iştahım kalmadı gerçi aksine iştahlı olmam lazım ama anlamadım :KK1: yorgunum hep sürekli uyuyasım var tam olarak bilmediğim için dedim acaba üstüne mi gördüm yoksaam :KK1::KK1: umarım öyledir tabi :KK34:

canım benim eksik olma dualarını da eksik etme sen emin ol bizde dualarımıza senide ekliyoruz :KK34::KK16::KK16:

canım benim eksik olma dualarını da eksik etme sen emin ol bizde dualarımıza senide ekliyoruz :KK34::KK16::KK16:

CANIM İNSALLAH SENDE HAMİLESİNDİR
insallah hepimizin yüzü güler sonu güzel olur insallah
bende bu ay beklemiyorum umudumun azalmasına bağlıyorum
ama iste esimde çok istiyor artık bakalım ...olursa olur iyimya o bana yetiyor betül ve tombiğim kafamdada bu ay baska projeler var kitapa basladım ve arastırdığım bir konu var olursa olucak
ablamız var aynı yerdeyiz 42 yasında gecen 2 ay önce düsük yaptı suan gene hamile =)=)=)
oda bana dua ediyor sizde edin =)

kızlaaaaaarrr hamilelik yasayan arkadaslar belirtileriniz neler acaba.ben 17 gün önce kürtaj oldum 9haftalık bebeğimin kalp atısı durdu ve beni terk etti.şimdi tekrar düşünüyorum eger adetim gelirse (inş gelmez) ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum..ilk hamileliğimde belirtilerim asırı sekılde göğüs agrısıydı cok acıodu.:KK43: inşallah güzel haberlerimiz burdan paylasırız
Merhaba; öncelikle geçmiş olsun hamilelik belirtileri hakkında bilgi istemişsin. Canım bu kişiden kişiye değişiyor bende adet sancısı gibi sancılar olmuştu şimdi oldum olacam diye tuvaletten çıkmıyordum resmen.Göğüslerim patlıyacak gibiydi ve uçları cayır cayır yanıyordu kasıklarımda adet sancısı dışında bir ağrı vardı,ağzımda garip bir tat bakır emmişim gibi biraz da duygusallık çok değil ama. Ben de hamilelikten şüphelendiğimde girip arkadaşların belirtilerini okudum kirpik karışması, mide bulantısı,aşırı halsizlik,çok duygusallık, göğüs uçlarının koyulaşması,karındaki çizgi... Ama bunların hiçbiri bende yoktu ve dedimki sanırım hamile değilim ama hamileymişim hamdolsun ki bu bahsettikleri şeyler ilerleyen dönemlerde oluşan ve gelişen şeyler ilk haftalar için çok erken belirtiler ama Rabbim inş. kucağınızı da karnınızı da boş bırakmaz hııı....m bir de rahime sanki bir kilo demir bağlamış gibi ağırlık vardı bende ve yürüyen bir gaz bombası durumundayım hala hayırlı haberlerini alırız inş.

slm arkadaşlar aranızda boş kese olan varmı varsa bulantınız varmıydı bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Tombikkus cok sevindm.hamilelikte varsa üst üste yapilan testlerde cikio.benim hepsinde silikde olsa belirgn cizgi cikiodu.adettn önce hemde .oyüzdn hamilesn bence tebrik edrm kan snucunda yaz mtlaka.kime dua etsem kbul oluo.ins asumanim ve filozfda bu gruba dahl olur.bende dün bulantidan hastaneye yattm.bgn biraz iyiym kan snucunu mtlaka yaz :KK49:

Madem dua ettiklerin hamile oluyor beni unuttun galiba..
Rica edeyim de beni de dualarina al :))))

Madem dua ettiklerin hamile oluyor beni unuttun galiba..
Rica edeyim de beni de dualarina al :))))
canım benım ınan unutmusum..tabıkı de ederım ..allahım en kısa zamanda sanada saglıklı bı bebek nasip eder ınan cok cok mutlu olurum..insallah tez zamanda senden de alırız haberı kuzum:KK9:

Merhaba; öncelikle geçmiş olsun hamilelik belirtileri hakkında bilgi istemişsin. Canım bu kişiden kişiye değişiyor bende adet sancısı gibi sancılar olmuştu şimdi oldum olacam diye tuvaletten çıkmıyordum resmen.Göğüslerim patlıyacak gibiydi ve uçları cayır cayır yanıyordu kasıklarımda adet sancısı dışında bir ağrı vardı,ağzımda garip bir tat bakır emmişim gibi biraz da duygusallık çok değil ama. Ben de hamilelikten şüphelendiğimde girip arkadaşların belirtilerini okudum kirpik karışması, mide bulantısı,aşırı halsizlik,çok duygusallık, göğüs uçlarının koyulaşması,karındaki çizgi... Ama bunların hiçbiri bende yoktu ve dedimki sanırım hamile değilim ama hamileymişim hamdolsun ki bu bahsettikleri şeyler ilerleyen dönemlerde oluşan ve gelişen şeyler ilk haftalar için çok erken belirtiler ama Rabbim inş. kucağınızı da karnınızı da boş bırakmaz hııı....m bir de rahime sanki bir kilo demir bağlamış gibi ağırlık vardı bende ve yürüyen bir gaz bombası durumundayım hala hayırlı haberlerini alırız inş.
canım benim ben bunu uzun zaman önce yazmıstım..şimdi 10 haftalık hamıleyım cok şükür.ama yınede bılgılerın ıcın tesekkür ederım merak eden arkadaslara cevap olur.allah ısteyen herkese nasip etsın..bizlerde bebeklerımızı saglıklı bı sekılde kucagımza alırız.amin.:KK49:

ya ben birşey sorabilir miyim? hamileliğinizin ilk dönemlerinde idrarınızda bulanıklık fark etmişmiydiniz? ben bugün inanılmaz bir bulanıklık fark ettim. böyle br garip olmuş normalden çok farklı?

ya ben birşey sorabilir miyim? hamileliğinizin ilk dönemlerinde idrarınızda bulanıklık fark etmişmiydiniz? ben bugün inanılmaz bir bulanıklık fark ettim. böyle br garip olmuş normalden çok farklı?
canım benim hiç dikkatimi böyle cekmedı..ama hamıleıgımden önce bulanıktı ve ben bebek sanıp heveslenmstım ama enfeksyon belırtısı olabılomus..oyuzden en garantı kan testı herzman.insallah bebeğin senınledır..:emir_bebek:

canım benim ben bunu uzun zaman önce yazmıstım..şimdi 10 haftalık hamıleyım cok şükür.ama yınede bılgılerın ıcın tesekkür ederım merak eden arkadaslara cevap olur.allah ısteyen herkese nasip etsın..bizlerde bebeklerımızı saglıklı bı sekılde kucagımza alırız.amin.:KK49:
Canım benim hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde de kucağına almayı nasip etsin dikkat etmedim tarihe. Bir de geç cevap attım çok nadir giriyorum nete çok sevindim adına darısı olmayan herkese inş:)

X