.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

neyse sen boşver herşeyi..
yarın kan ver sonucu yaz buraya
gerçi sonuç belli ya..
hamilesinde formalite icabı kan testine giit işte
bu ay sen 10- 15 gün sonra da ben hamileyim inşallah

amin canımm aminn yaa. şimdi sen öyle deyince çok tuhaf oldum ben. kendimi hiç hamile gibi hissetmiyom. neden test yapıp duruyorsun desene :) ne bileyim. herhangi bir belirtim de yok gayet normalim sanki :) bu arada surelabı araştırdım certain ve laboquick le aynı sayılır. aynı firme üretiyor. hatta yurtdışına ihraç edilen bir test. umarım doğru çıkar bu sefer. Allah'ım duy sesimizi :)

inşallah güzel haberlerle dönersin canım..
okul dönüşü bakıcam cvbına..
mutlaka yaz tamam mı

sabah 9 gibi versem 10 buçuk 11 gibi alırım sonucu gelir yazarım canım. bu arada testin fotosunu çekmeyi başardım sanırım ekleyebilirim :)

çıplak gözle çok net umarım görünüyordur :)

sabah 9 gibi versem 10 buçuk 11 gibi alırım sonucu gelir yazarım canım. bu arada testin fotosunu çekmeyi başardım sanırım ekleyebilirim :)
çıplak gözle çok net umarım görünüyordur :)

canım hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnn... bu sefer net evet ben de gördümmmm

canım hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnn... bu sefer net evet ben de gördümmmm

ay kızlar elim ayağım titriyo sanırım ağlıycam yaa sabah idrarıyla tekrarladım testi gene pembe çizgi var kan vermeye gidiyorum bana dua edin noolur yalancı çizgi çıkmasın artık bunlar :)

az önce test yaptım. idrarı damlatır damlatmaz t çizgisi oluştu çok açık pembe. bana dua edin noooolur :)))

canımm benim hayırlısı olsun inşallah... sonucu alır almaz yaz bize............ inşallah hamilesindirrr inşallahhh

ay kızlar elim ayağım titriyo sanırım ağlıycam yaa sabah idrarıyla tekrarladım testi gene pembe çizgi var kan vermeye gidiyorum bana dua edin noolur yalancı çizgi çıkmasın artık bunlar :)

sakin ol canım. hayırlısıyla bu sefer herşey yolunda gidecek. hadi bi an önce git gel de biz deöğrenelim sonucu

Günaydın şekerler
Takip ediyorum yazdıklarınızı ama yorum yazmıyordum..Tuğçe,Asuman,Betül,Nurşin ve bebiş isteyen tüm arkadaşlarım hep
dualarımdasınız.Rabbim hepimizin gönlüne göre versin..

Son düzenleme:
günaydın kızlarrrr.... mutlu perşembeler

vaaavvvv süperrrr... hadi çabuk gellll,haberini bende merakla bekliyorum canım...

bu nasıl test öyle kızzzzz? sanki yıllaaaaaca biyerde durmuşta çürümüş gibi töbetöbeeee
ben bişey anlamadım bundan,hatta 2.çizgi nerde göremedim :44:

ay çook güldüm pufpuffcum sabah sabah ben çürüttüm onu :) çizgi çok açık pembeydi ben de görebilmeniz için fotonun parlaklık ve renk ayarıyla biraz oynamak zorunda kaldım :) uzaktan bak direk görünüyor, şaşı bak şaşır hesabı :)

belki resimden dolayı net çıkmamışt olabilir bilemicem ama bence net sayılck bi belirginlik değil bu..esmen şaşı kalıcaktım göriyim derken bana belirgin gib gelmedi yani
ama benim şaşırdığım nasıl test o?şekli falan bi garip? yada çokmu yakın çekim yaptın ondn mı öyle? klasik bildiğimiz testlerden değil gibi

normal test ya certain gibi oncomed gibi şekli aynı. içini çıkardım bir de tabi yakından çekmiş olabilirim:) ondan değişik gelmiştir. neyse 1 saat sonra anlıycaz ne olduğunu bakalım :)ama sonucu ancak akşam yazabilicem çünkü okulda toplantı varmış sonucu alıp direk okula geçicem eve gelemiycem pff

anaaaa akşam mııııı yaaaa olmazzzz ama... cepten fln giremiyo musun? yaz bizeeeee...

tombikkuş sen hamilesinnnnnn yaaaa tebrık ederım cızgı fotodan dolayı net degıl ama var yanı gördüm e sabahta cıkmıs ayyy cok sevındım darısı ısteyen herkese olsun

size güzel haber vermeye geidm ama çok güzel bir haber gördüm tesadüfenn tombikkuş anne oluyosunnn tebrik ederim canım seni allahım bir avazda kurtarıp kucağına almayı nasip etsin inşallahhh .. bende tedaviye devam ediyorum cumartesi günü transferim var yumilerimi aldılar dün cumartesi trafsnfer edilecek Allhımın izniyle sonra bekleyişe gececeğiz... İnşallah rabbim hepimizin gönlündekini verir..

hadi bakalım canım hayırlısı olsun... güzel haber gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…