.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

sağol canım baktığın için. aslında gözle görülüyor ama foto çekince çıkmıyor net. ama gerçek bi çizgi olaydı çıkardı bence. uff kızlarr ya bugün artık çok üzüldüm ya sabah başıma ne geldi bilseniz. erken gebelik testi aldım sabahın köründe bir de normal test aldım. erken gebelik testini yaptım 2-3 dk geçmedi pespembe çizgi çıktı ama sonra çizginin yanında değişik şekiller çıktı pembe renk :S diğer normal testi yaptım çok silik olmakla birlikte çizgi belirdi. ben de şaşırdım gittim eczacıya sordum dedim böyle böyle bişey oldu. rengi dağılmış olabilir ama pembe çizgi varsa kesin gebelik vardır dedi. aynı testten bi tane daha aldım bir sonraki idrarımla yapmak zorunda kaldım tabi. bırak pembeyi şeffaf çizgi bile göremedim. ay çok canım sıkıldı ya. inadıma gibi bugün herkes hamilelikle ilgili bişeyler paylaşıyor face te. eltimin kardeşinin bebeği olcakmış o da hala oluyorum yazmış. ay görünce böyle ağlamaklı oluyorum artık benim psikolojim alt üst olmuş vaziyette. napıcağımı şaşırdım :KK43: eşime de bişey çaktırmak istemiyorum bu kadar istediğimi bilmesini istemiyorum ne bileyim o da benimle birlikte üzülüyor sonra. ama artık içimden sürekli ağlamak geliyor neden bu kadar acele ediyorum bu sabırsızlık neden hiç bilmiyorum. meğer bişeyi çok isteyince beklemek ne zor oluyomuş ya.bütün akşam karadenizde gemilerim batmış gibi üzgün oturdum eşim de diyor senin neyin var. ne cevap vereceğimi bilemiyorum. Allah isteyenleri bekleyenleri fazla bekletmeden çocuk sahibi yapsın inşallah. sürekli dua ediyorum :KK43:(
idrar testleri malesef böyle cnm oldukcacan sıkıcı..kan testıne gitsen daha rahat olur bızde hemen burda seviniriz :) üzülme yaa bılıyorum bende bazen senın gibi oluyorum ama düşününce gecmez böyle hayat dıorum.ne oluo bılıomusun adetım gelınce bı burukluk oluo snra gecıo yumurtlama dönemine giriom bu sefer olcak hissi..kosuyrum bandın üstüne cıkıom ya varsa dıom yıne canım sıkılıo neyse test yapma safasına gecıom tek cızgıyse hayal kırıklıgı tabı ee snrasında adet oluom yıne burukluk gecınce heves ayyy dedım yeter böyle olmaz kosumu da sporumuda yapcam varsa bısey olmaz mıllet delı gıbı iş yapsa da olcak olduktan snra nasipse zaten oluo..oyuzden oluruna bırakmak en iyisi kendımi heray böyle yıpratmak cidden üzücü.ama batıda olsaydım bı doktora gıderım yumurta takıbı isterdım hem daha garantı hemde ılıskı saatı bellı..beşim asker oldugu için nezaman geldıgı bellı olmuo gelınce gun asırı olayına uymuoz yaa bırden fazla oluo yada yokken hıc.ama nasıp bakalım allah elbet bılıodr zamanını.:KK53::KK53:

kızlar 23 nısan ve hava cok guzel rabbımız bıze saglıklı esler saglıklı bır beden ve mutlu gunler vermıs allahımıza bınlerce kez sukredelım rabbımıze bolbol sukredelım el-mutekebbır dıye bolbol allahın ısımlerını analım allah acılan ellerı bos cevırmez
HEPINIZIIIIIIIIIIIII
COK
SEWIYORUMMMMMMMMMMMMMM

=)

tuğçecim haklısın canım ama ben de spora başladım ben de diyorum bi zararı olur mu acaba. ama zaten vücut tam olarak hazır ve uygun değilse zaten gebelik oluşmazmış o yüzden içimi rahat tutuyorum. uff ne bileyim yaa kan testine gitmek istemiyorum her seferinde 2 saat bekleyip negatifi görmek insanı çok üzüyor. bakalım yarınki ruh halime bağlı olarak gidebilirim de. senin hayalet olarak gördüğün çizgi işte çıplak gözle çok net bi çizgi ama fotoğraf çekince neden böyle oluyor anlamadım. inanılmaz yorgunum törenden geldim az önce sunucuydum bi de. neyse yarın dinlencez bize tatil :)

tuğçecim haklısın canım ama ben de spora başladım ben de diyorum bi zararı olur mu acaba. ama zaten vücut tam olarak hazır ve uygun değilse zaten gebelik oluşmazmış o yüzden içimi rahat tutuyorum. uff ne bileyim yaa kan testine gitmek istemiyorum her seferinde 2 saat bekleyip negatifi görmek insanı çok üzüyor. bakalım yarınki ruh halime bağlı olarak gidebilirim de. senin hayalet olarak gördüğün çizgi işte çıplak gözle çok net bi çizgi ama fotoğraf çekince neden böyle oluyor anlamadım. inanılmaz yorgunum törenden geldim az önce sunucuydum bi de. neyse yarın dinlencez bize tatil :)

canım üzme kendini inşallah hamilesindir...
bu yorgunlukta ondan olsun inşallahhhh:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım üzme kendini inşallah hamilesindir...
bu yorgunlukta ondan olsun inşallahhhh:KK52::KK52::KK52::KK52:

hehe pek sanmıyorum ama neyse :) yalnız törenden dönerken kasığımda bir ağrı başladı hala da devam ediyor. daha doğrusu geçmeyen bir ağrı değil de. hafif sızılar şeklinde ara ara girip çıkıyor. tam kasık ta diyemiyorum nasıl tarif etsem yerini bilemedim. pubik kemiğin üst sol tarafı. (pubik kemik-cinsel organın oradaki kemik anlayıverin gari) :)

hehe pek sanmıyorum ama neyse :) yalnız törenden dönerken kasığımda bir ağrı başladı hala da devam ediyor. daha doğrusu geçmeyen bir ağrı değil de. hafif sızılar şeklinde ara ara girip çıkıyor. tam kasık ta diyemiyorum nasıl tarif etsem yerini bilemedim. pubik kemiğin üst sol tarafı. (pubik kemik-cinsel organın oradaki kemik anlayıverin gari) :)

nasıl bir isimmiş o ya pubik:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:
o pubik benimki de ağırıyo ara ara:KK53::KK53:
senin bat ne zaman..
balki de hamişsindir de rahim genişliyo diye oraya baskı yapıyo:KK51::KK51::KK51:

senin bat ne zaman..
balki de hamişsindir de rahim genişliyo diye oraya baskı yapıyo:KK51::KK51::KK51:

iyi akşamlar arkadaşlar ben de umutsuz bekleyenlerdenim bugün regl olmam grekti henüz bir şey yok ama gene içinde olmadı bu seferde gibi bi his var:KK43:
yumurtlama günümden itibaren ağrılarım başladı özellikle sabahları daha çok umudum yok ama acaba demekten de kendimi alamıyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

iyi akşamlar arkadaşlar ben de umutsuz bekleyenlerdenim bugün regl olmam grekti henüz bir şey yok ama gene içinde olmadı bu seferde gibi bi his var:KK43:
yumurtlama günümden itibaren ağrılarım başladı özellikle sabahları daha çok umudum yok ama acaba demekten de kendimi alamıyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

neden umudun yokki:KK53::KK53::KK53:
ağrılarının kesilmemesi iyi birşey:KK53::KK53::KK53:
bir test yapsana..,
varsa çıkar geç döllenme değilse:KK9::KK9::KK9:

bir test yapsana..,

yarın olsun diye bekliyorum canım benim adetim çok nadir bir gün geçikir ya da 1 gün erken gelir yine onlardan biri olabilir hemen umutlanmak istemiyorum belki sabaha kadar olurum da :KK43:

yarın olsun diye bekliyorum canım benim adetim çok nadir bir gün geçikir ya da 1 gün erken gelir yine onlardan biri olabilir hemen umutlanmak istemiyorum belki sabaha kadar olurum da :KK43:

inşallah olmazsınnnnnnnnnnnnnnnnn:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
mutlaka yaz sonucu tamam mı çatlarım meraktannnnnn:KK76::KK76::KK76::KK76:

bir test yapsana..,

ha bir de eşimde varikosel var haziranda ameliyat olacak şimdi doktorun verdiği ilaçları kullanıyor doktor ameliyattan önce de olabilir demiş ama düşük bir ihtimal bana kalırsa yoksa şimdiye olurdu 1 yılı geçti çünkü:KK43: en azından aşılamayacak bi sorunumuz yok bekliyorum olur die

ha bir de eşimde varikosel var haziranda ameliyat olacak şimdi doktorun verdiği ilaçları kullanıyor doktor ameliyattan önce de olabilir demiş ama düşük bir ihtimal bana kalırsa yoksa şimdiye olurdu 1 yılı geçti çünkü:KK43: en azından aşılamayacak bi sorunumuz yok bekliyorum olur die

varikosele takılma canım..
benim çok yakın bir arkadaşım 1,5 yıldır evli..
eşinde varikosel vardı..
sürekli tedavi görüyordu..
drlar normal yolla çok zor..
ameliyat olması gerek dediler..
bunlar da ev alıp taşınalım sonra ameliyat oluruz dediler..
o ara da keyfine ilişkiye de girmişler..
o ay arkadaşım hamile kalmış meğerse..
druna gidip söylediğinde dr şok olmuş ultrasyonda görmeden inanmam demiş..
görünce inanmış tabi..
şuanda 3 aylık hamile..
dru kız gibi görünüyo demiş:)
inşallah seninde öyle olur..
bu ay koşar gelir sana bebişin..

meraba arkadaşlar konuyla alakası yok ama yardım istiyorum:

4 senedir idrar yolu enfeksiyonu geçmiyo bu şekilde olan varmı nasıl tedavi oldunuz acaba yardımcı olurmusunuz

4 senedir idrar yolu enfeksiyonu geçmiyo bu şekilde olan varmı nasıl tedavi oldunuz acaba yardımcı olurmusunuz

canım ben bir ara oldum maydanoz kaynatıp suyunu içtim...:KK53::KK53::KK53:
tüm iltihabı söktü..
üstüne de antibiyotik vermişti dr 2 gün hapı attım uyumadan önce..
hemencecik geçti..:KK34::KK34:

canım ben bir ara oldum maydanoz kaynatıp suyunu içtim...:KK53::KK53::KK53:
tüm iltihabı söktü..
üstüne de antibiyotik vermişti dr 2 gün hapı attım uyumadan önce..
hemencecik geçti..:KK34::KK34:

tek kullanımlık tozlar antibiyotikler hepsini denedik ama geçmiyo çok sağol canım inşallah faydası olur

benim öğrenciyken sürekli enfeksiyon oluyordu. ayaklarımı üşüttüğüm zaman oluyordu ama bir süre sonra çok sık tekrarlamaya başladı. hafif ilaçlarla atlatabiliyordum ama 2 yıl kadar çektikten sonra bir bayram günü sancıdan duramayıp acile gitmek zorunda kaldım genta antibiyotik iğne verdi sanıyorum 5 günlük bir tedaviydi ve o günden beri _4 yıl oldu_ tekrarlamadı. arkadaşım idrar yolu enfeksiyonu için mutlaka doktora başvurmalısın benim iltihabım çok ileriye gitmemişti sanıyorum. ama tedavi olmazsan sürekli ilerleyerek mesaneye hatta böbreklere kadar ilerleyebiliyor ve bu çok tehlikeli bir durum. acilen doktora gitmen gerektiğini düşünüyorum. ama dikkat etmen gereken şeyler tabii ki var. ayaklarını üşütmemeye özen göster pamuklu iç çamaşırı kullan, sentetik ve naylon iç çamaşırları kesinlikle zararlı. bir de bir arkadaşım günlük ped kullanıyordu onda da enfeksiyon oluşmuştu. doktor günlük ped enfeksiyon yapabilir çünkü sık sık değiştirmek gerekir demişti. bunun yerine iç çamaşırımıza dikkat etmek daha kolay bence. hatta ben uzunca bir süre iç çamaşırları ütüledim. umarım yardımcı olabilmişimdir biraz da olsa ama senin yarından tezi yok doktora gitmen lazım çünkü 4 yıl çok ciddi bir süre. şimdiden geçmiş olsun.

senin bat ne zaman..

ille ümitlendirecen insanı yani. gaza getirmeyin adamı. bat 28 nisan diye tahmin ediyorum. malum gecikiyor ya o yüzden kesin gün veremiyorum tahmin ediyom sadece :) ama bu ay şöyle bir güzellik var. eğer hamile değilsem muhtemelen adetim gecikmeden gelicek çünkü yaklaşık 10 gündür göğüslerim acıyor.

ille ümitlendirecen insanı yani. gaza getirmeyin adamı. bat 28 nisan diye tahmin ediyorum. malum gecikiyor ya o yüzden kesin gün veremiyorum tahmin ediyom sadece :) ama bu ay şöyle bir güzellik var. eğer hamile değilsem muhtemelen adetim gecikmeden gelicek çünkü yaklaşık 10 gündür göğüslerim acıyor.

tamam işte hamilesin kuzummmm o kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

benim öğrenciyken sürekli enfeksiyon oluyordu. ayaklarımı üşüttüğüm zaman oluyordu ama bir süre sonra çok sık tekrarlamaya başladı. hafif ilaçlarla atlatabiliyordum ama 2 yıl kadar çektikten sonra bir bayram günü sancıdan duramayıp acile gitmek zorunda kaldım genta antibiyotik iğne verdi sanıyorum 5 günlük bir tedaviydi ve o günden beri _4 yıl oldu_ tekrarlamadı. arkadaşım idrar yolu enfeksiyonu için mutlaka doktora başvurmalısın benim iltihabım çok ileriye gitmemişti sanıyorum. ama tedavi olmazsan sürekli ilerleyerek mesaneye hatta böbreklere kadar ilerleyebiliyor ve bu çok tehlikeli bir durum. acilen doktora gitmen gerektiğini düşünüyorum. ama dikkat etmen gereken şeyler tabii ki var. ayaklarını üşütmemeye özen göster pamuklu iç çamaşırı kullan, sentetik ve naylon iç çamaşırları kesinlikle zararlı. bir de bir arkadaşım günlük ped kullanıyordu onda da enfeksiyon oluşmuştu. doktor günlük ped enfeksiyon yapabilir çünkü sık sık değiştirmek gerekir demişti. bunun yerine iç çamaşırımıza dikkat etmek daha kolay bence. hatta ben uzunca bir süre iç çamaşırları ütüledim. umarım yardımcı olabilmişimdir biraz da olsa ama senin yarından tezi yok doktora gitmen lazım çünkü 4 yıl çok ciddi bir süre. şimdiden geçmiş olsun.

aynı senin anlattıın gibi canım ayağında kat kat patiklerle duruyo fırın gibi evde ama yinede oluyo üşütünce çok sancısı oluyo kıvranıyo ama ne kadar giittiysek fayda etmedi napcağımızı şaşırdık bizimde korkumuz allah korusun böbrekleri etkilemesi. çok teşekkür ederim canım allah razı olsun

X