.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canım keşke doktor falan olsam da daha çok yardımcı olabilsem. doktora daha önce gittin anladığım kadarıyla ne cevap veriyorlar. nasıl böyle geçiştiriyolar anlamıyorum yahu. 4 yıl deyince benim bile aklım çıktı.bi detaylıca baksalar bari. inşallah hemencik iyileşirsin canım, onun acısını sancısını çok iyi bilirim insan ölücem zannediyor bir de sürekli tuvaletin gelmiş gibi olur klozetten kakamazsın. ben bir ara tuvalette yaşıyordum:) sürekli purinol içmekten içim dışıma çıkmıştı tekrar geçmiş olsun :)

tamam işte hamilesin kuzummmm o kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sen neden bugün beni ümitlendiriyon bacım :) gebelikte o bölgede ağrı oluyormuş doğru ama 6. aydan sonra oluyormuş yani hamile değilim. ya da 6 aylık hamileyim testlerde çıkmıyor hahaha :)

bi kutu abtibiyotikle gönderşyolar kontrole bile istemiyolar canım umurlarındamı onların kültür testi dışında bişey yapmıyolar. çok sağol canım tekrar allah razı olsun

Kızlar gecen aydan beri korunmuyoruz geçen ay hamile olduğumu sanmıştım ama değilmişim burda eski mesajlarımda var hatta Bu ayda reglim 5 gün gecikti pek ümidim yoktu açıkcası hatta gidip 20 lik dişimi filan çektirdim sonra ne olur ne olmaz diye bir test alayımda yapayım dedim bide ne göreyim çok koyu iki çizgi yarında nasipse doktora gidicem rabbime şükürler olsun isteyen herkesede nasip etsin inşallah

ay evet canım ben seni hatırladım. hayırlı haberlerle gl inşallah :) çok klasik bir soru olmakla birlikte herhangi bir belirtin var mı :)

tatlım bende 3 gün öncesine kadar tam 5 kez test yaptım gözle görülür görülmez çizgi bende de çıktı sanki ikinci çizgiinin yeri gibi sonra da bir kaç gün sonunda adetim geeldi aralık ayında da 7 haftalık bebişimi düşürmüştüm Allah yarabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :)

ya arkadaşım doğru söylüyorsun. ama çizgileri pembe pembe görünce ümitleniyorum boşu boşuna. daha önce çok test yaptım şeffaf çizgiyi iyi tanıyorum artık. dünküler resmen pembeydi neden böyle oluyor bilmiyorum ki. üzmiyim kendimi diyorum ama elimizde değil herhalde içgüdüsel bir olay :)

meraba arkadaşlar konuyla alakası yok ama yardım istiyorum:

4 senedir idrar yolu enfeksiyonu geçmiyo bu şekilde olan varmı nasıl tedavi oldunuz acaba yardımcı olurmusunuz
ben lisedeyken hatta lise hayatım boyunca idrar yolu enfeksiyonun hiç geçmemişti içmediğim hap vurulmadığım iğne kalmamıştı taaaaki Cipro diye bir hap var sabah 1 akşam 1 içtim düzenli kullandım hiç birşeyim kalmadı. acılarını çok iyi bilirim morfin vurup uyutmuşlardı o kadar sancılarım vardı . geçmiş olsun . ıslak tutma kurut ve sıcak su torbası koy kasıklarına yatarken

ay evet canım ben seni hatırladım. hayırlı haberlerle gl inşallah :) çok klasik bir soru olmakla birlikte herhangi bir belirtin var mı :)

İnşallah canım güzel haberler hepimiz alırız geçen ay hamilelik belirtilerini bayağı bi yaşadım bu aykinden daha fazla idrar testi çok yaptım hepsi negatifti sonra dr gittim yie negatif bu ay ise fazla belirti olmadı hatta dişçiye gidip 20 lik bile çektirdim sadece reglim 19nda olcaktı olmadı 4-5 gün gecikti yani ama sanki adet olcakmışım gibi belim çok ağrıdı göğüsler şiş sağ kasıkta ağrı bunlardı bende adet belirtisidir stresten gecıkmiştir belki dedim gecen ay çok test yaptığım için hemn yapmadım çünkü stres oluyosun ister istemez dün yaptım anında çok koyu çift çizgi çıktı ve şok oldum seninde çizgiler pembeyse belli olmaz dr git kan testi için ben yarın gidicem nasipse

Son düzenleme:
inşallah canım Allah herkesin gönlüne göre versin

aynen canım bende oyüzden devam ediyorum spora tempolu yürüyorum 6.5 u gecmiyorum ama ınsanın aklına gelmıo degıl ya varsa fikri.ama sanmıorum hamılegını ögrenmeden okadar agır ıs yapıp saglıklı devam eden var idrar testı ıkı ay önce bnm bılıdgın pembe cıktı 3tane yaa hele en son yapptıgım bılıdgın pembe ve önce t olstu ozamandan snra dedım asla yapmıcam ınsanı anca üzüor cnm yaaa.sen ıstanbulda yasıosun galıba neden yumurta takıbı istemıosun hem ılskı saatı zamanı bellı olur ama ılk duam bu ay olmustr da grek kalmaz cnm..okadar görünmeyen cızgılerde mıllet hamıle cıkıo bızde ters tepiyor ınsallah bu ay sende de tutar o hafıf belırgın cızgıler burdaaa sevınırız ınsallah

tebrikler canımmmmmm.
bu arada diş için morfin vurdu mu dr
zarar vermesin bebişe
neyse artık halayını çekelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yine adet oldum kızlar(

offf yaaaaa
gelecek aya kısmet artık...

az önce test yaptım. idrarı damlatır damlatmaz t çizgisi oluştu çok açık pembe. bana dua edin noooolur :)))

yav sen laf dinlemiyorsun ki
hamilesin sana diyorum hala dinletemiyorum ki
sakalım yok ki para etsin

walla canım o kadar çok negatif gördüm ki inanasım gelmiyor. testin markası bana çok güven vermedi ama ne yapayım sabah gidip kan vericez gene herhalde :) surelab marka test kullanan var mı daha önce aranızda?

walla canım o kadar çok negatif gördüm ki inanasım gelmiyor. testin markası bana çok güven vermedi ama ne yapayım sabah gidip kan vericez gene herhalde :) surelab marka test kullanan var mı daha önce aranızda?

canım ben hiç kullanmadım..
adınıda ilk kez duydum
yarın kana bak mutlaka haber et...
dilerim güzel haberlerle dönersin

evet canım bunu daha önce okumuştum. benim eve en yakın eczanede bu testten satılıyor. daha önce de yapmıştım normaldi yani 2. çizgi oluşmamıştı. bi sorun yaşamadım ama işte yine de bilemedim.

neyse sen boşver herşeyi..
yarın kan ver sonucu yaz buraya
gerçi sonuç belli ya..
hamilesinde formalite icabı kan testine giit işte
bu ay sen 10- 15 gün sonra da ben hamileyim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…