.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Kızlaar ıyı gecelere. Benı hatırladınız mı ya ınternetım olmadığından dolayı giremiyorum artık ama takip ediyorum sizi ara ara telefondan gırıyorum.ılk önce hamişş kalmış arkadaşlara hayırlı olsun ve darısı bızlerın başına dıyorumm. Kızlar bende bebek ıstıyorum hemde cok ama eşimi zar zor ıkna etmiştim ve artık bu sure daha beklememız gerektığını soyledığı ıçın ara verdim çalışmalara ancak bu sure de ben boş durmuyorum tabıkı kendımı hazırlıyorum  size şunu soyleyım kızlar denemeyen arkadaşlar varsa kesınlıkle ıncır kurunu uygulayın.neden çünkü benım adetlerım duzensız oluyodu ve yumurtlama zamanında olan akıntı gelıyo mu gelmıyo mu hatırlamıyorum bıle ovulsyon testı almıştım hep tek cızgı .ancak bu ıncır kuru sayesınde benım adetım dızene gırdı kızlar doğru düzgün kan gelmıyodu şimdi çok şaşırtıcı olarak duzeldı ve hesaplamama göre bugün yumurtlama günümdü bakalım gerçekten akıntı gelcem mı dıyodum ovuladyon testı de 1 tane kalmıştı evet kızlar bugün okadar yoğun geldi ki o saydam akıntı ve test yaptım çift cizgı kesinlikle deneyın ıncır kurunu benım eşim istemediği için boşa gıttı günüm :KK43:(((( ancak şunu buluyorum ki benı düzene soktu ve devam edıcem yazın düşünüyoruz öyle anlaştık sizler geldiniz aklıma kızlar deneyın bence bu yaşıma kadar hıç böyle yumurtlamadım :):):) ve kasık ağrıdı göğüs ağrıdı hepsı oldu deneyın dedım size yardımcı olursa da cok mutlu olurum :)
canım hosgeldın tekrar aramıza evet hatırladım tabıkı senı.netınde sorun vardı..bayadır yoktun.bisürü arkadas hamıle darısı bize insallah.incir kürünün adet düzeninden ziyade yumurtları büyütüp çatlattıgını duymustum..ama onunda bellı süresi var herzaman yapılmıo ve ara verılıo sende yaz sonuna kadar kullanma..ınsallah ıstedıgın an hamıle haberını alırız..özletme kendını bukadar bız hep burdayız.:KK52:

selam kızlar bi süredir girmiyordum buraya çünkü çok etkileniyorum kafaya takıyorum buraya girdikçe ama artık dayanamadım. Daha önce bahsetmiştim ama üzerinden geçti baya o yüzden yeniden yazıyorum gelişmelerle birlikte...
Ben en son 28 ocakta adet gördüm. Normalde adetim 37-38 günde bir olur. Ara sıra gecikmelerim oldu ama hiç bu kadar gecikmemişti. Şu anda tam 56. günümdeyim :S
Adetim geçtikten sonra neredeyse hergün test yaptım hep negatifti. bu ayın 13ünde yani 44. günümde kan testi de yaptırdım ama değerim 0,23 çıktı yani gene negatif. doktor kistim olmadığını, strese bağlı olarak adetimin gecikmiş olabileceğini, kesinlikle hamile olmadığımı söyledi ve bir ilaç yazdı. Kullandıktan altı gün sonra adet görürsün dedi. Ama ben araştırdığım kadarıyla hamile olma olasılığımı öğrendim ve zararlı olabilir diye verdiği ilacı kullanmadım. En son iki gün önce gene idarar testi yaptım ama negatifti.
Sizce hamile olsaydım şimdiye kadar çıkmaz mıydı? Strese bağlı olarak bu kadar gecikme olması normal mi? Böyle bir durum yaşayan varsa bana yorum yapabilir mi lütfen? Adet söktürücü kullanmalıyım? Lütfen bana cevap verin çünkü gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Hiç bir adet belirtim olmadığı gibi hamilelelik belirtim de yok.
Cevaplarınızı bekliyorum beni yalnız bırakmayın nolur...

selam kızlar bi süredir girmiyordum buraya çünkü çok etkileniyorum kafaya takıyorum buraya girdikçe ama artık dayanamadım. Daha önce bahsetmiştim ama üzerinden geçti baya o yüzden yeniden yazıyorum gelişmelerle birlikte...
Ben en son 28 ocakta adet gördüm. Normalde adetim 37-38 günde bir olur. Ara sıra gecikmelerim oldu ama hiç bu kadar gecikmemişti. Şu anda tam 56. günümdeyim :S
Adetim geçtikten sonra neredeyse hergün test yaptım hep negatifti. bu ayın 13ünde yani 44. günümde kan testi de yaptırdım ama değerim 0,23 çıktı yani gene negatif. doktor kistim olmadığını, strese bağlı olarak adetimin gecikmiş olabileceğini, kesinlikle hamile olmadığımı söyledi ve bir ilaç yazdı. Kullandıktan altı gün sonra adet görürsün dedi. Ama ben araştırdığım kadarıyla hamile olma olasılığımı öğrendim ve zararlı olabilir diye verdiği ilacı kullanmadım. En son iki gün önce gene idarar testi yaptım ama negatifti.
Sizce hamile olsaydım şimdiye kadar çıkmaz mıydı? Strese bağlı olarak bu kadar gecikme olması normal mi? Böyle bir durum yaşayan varsa bana yorum yapabilir mi lütfen? Adet söktürücü kullanmalıyım? Lütfen bana cevap verin çünkü gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Hiç bir adet belirtim olmadığı gibi hamilelelik belirtim de yok.

zor bir durum
bence başka doktora gitmelisin
ultrasonlada baktırabilirsin
umarım en kısa zamanda bu sıkıntıların geçer

zor bir durum
bence başka doktora gitmelisin
ultrasonlada baktırabilirsin
umarım en kısa zamanda bu sıkıntıların geçer

Umarım geçer canım. aslında bazen bırakıyorum diyorum olursa olur diye ama böyle internette araştırdıkça kafam karışıyo, iyice takıyorum. iki hafta önce kan testi için gittiğimde ultrasonda bakmıştı doktor bişey yoktu. Ne gebelik ne de kist falan. Bildiğim kadarıyla kanda çıktıktan sonra ultrasonda görülüyor. Bilemiyorum başka doktorun faydası olur mu? Çıkmazdayım gebelik yoksa bile adet olsam da rahatlasam bari. Çaresiz kaldım resmen...

canım hamılelık olsa mutlaka cıkardı ımkanı yok bukadar sürede bellı olmamasına zaten sen o ılacı ıcsende ıcmesende gebelık ıhtılmalın olmaz .adet olcaksın kı tekrar yumurtlayabılseın.oyuzden verdıgı adet söktürücüyü kullan..ha bu arada adet söktürücü bebek varsa hıcbırsekılde hıcbızararı olmaz zaten doktr ona göre verıo onu..tahmınen tarlusal vermıstr sana mınık bı hap.bence kullan beklemen hata zaten..bebk yok görünüo sayet varsa bıle bebege adet söktürücünün herhangı zararı yok..gec döllenme olan bı kızın toipiği var hatta tarlusal kullanıp hamıle oldgnu ögrenen.

canım hamılelık olsa mutlaka cıkardı ımkanı yok bukadar sürede bellı olmamasına zaten sen o ılacı ıcsende ıcmesende gebelık ıhtılmalın olmaz .adet olcaksın kı tekrar yumurtlayabılseın.oyuzden verdıgı adet söktürücüyü kullan..ha bu arada adet söktürücü bebek varsa hıcbırsekılde hıcbızararı olmaz zaten doktr ona göre verıo onu..tahmınen tarlusal vermıstr sana mınık bı hap.bence kullan beklemen hata zaten..bebk yok görünüo sayet varsa bıle bebege adet söktürücünün herhangı zararı yok..gec döllenme olan bı kızın toipiği var hatta tarlusal kullanıp hamıle oldgnu ögrenen.

ben de o tarz yorumlar okudum. ama kimisi de o ilacı kullanmış düşük yapmış ,birini okudum o yüzden bebeği sakat kalmış aldırmak zorunda kalmış diye. Bilemiyorum ne derece doğru ama ben de o yüzden korkup kullanmadım. :KK43:(

ben de o tarz yorumlar okudum. ama kimisi de o ilacı kullanmış düşük yapmış ,birini okudum o yüzden bebeği sakat kalmış aldırmak zorunda kalmış diye. Bilemiyorum ne derece doğru ama ben de o yüzden korkup kullanmadım. :KK43:(
sanmıorum canm yaa zaten ulturasonda rahım duvarının kalınlasmasından anlıolar bebek olmasını.yanı ılk ulturasonda o cıkıo..ama tekrar buhafta gıt emın ol yanı en azından ıcın rahat etsın sonra kullanırsın hapı..ne kadar cabuk adet olursan okadar cabuk baslarsın calısmaya.adet olmamakda kötü.allah yardımcın olsun

sanmıorum canm yaa zaten ulturasonda rahım duvarının kalınlasmasından anlıolar bebek olmasını.yanı ılk ulturasonda o cıkıo..ama tekrar buhafta gıt emın ol yanı en azından ıcın rahat etsın sonra kullanırsın hapı..ne kadar cabuk adet olursan okadar cabuk baslarsın calısmaya.adet olmamakda kötü.allah yardımcın olsun

amin canım teşekkürler..

işten çıktım eve geldim. eczaneye de uğradım aldım ilacı. yine ne olur ne olmaz diye test de aldım :) hayırlısı artık. akşam yemekten sonra gene negatif çıkarsa almaya başlıcam ilacı. Bu arada ttmm senin de tahmin ettiğin gibi doktor tarlusal yazmış. e-reçete olduğu için ilacı almadan bilmiyodum ne olduğunu. ama prospektüsünde hamilelerin kullanmaması gerektiği yazıyo hem de iki yerde de belirtmişler. ama zaten muhtemelen hamile değilim. hayatımda ilk defa bu kadar gecikti anlamadım. En azından adet olayım da yeni çalışmalara başlayalım :)

slm canım geçmiş olsun öncelikle ailen izmirde sanırım dikkatimi çekti yorumun benimde ailem izmirde ve izmiri çok seviyorum gerçi memleketimizin her yanı güzel eşimin tayini nedeniyle bizde geliboludayız
ben çalışmıyorum çalışmak istiyorum tabi yani atanmak çocukla nasıl olcak bunlar diye düşünmüyo değilim ama nasip artık bu arada hiç hesapta yokken birden çocuk isteği doğdu bazı belirtler var gibi neredeyse 3-4 gün olcak aşırı kasık ağrısı biraz bel ağrısı midede yanma ve midede tuhaf bi his var birde dün gece nefesim daraldı biraz o kadar test yaptım ama negatif sanırım biraz erken oldu adetimin gelmesinede az kaldı sende nasıl bir süreç olmustu son ana kadar merak ediyorum RABBİM herşeyin hayırlısını versin sonuçta RABBİM ne yazdıysa o olur bebeğin zamanıda bellidir bir istesekte istemesekte sonuçta korunurken hamile kalanda var çok isteyip kalamayanda RABBİM KİMSEYE ARATMASIN

kızlar daha önce bu mesajı yazmıştım yaklaşık 5 adet idrar testi ve 1 kez kan testi sonucunda sonuç negatif çıktı fakat her ay düzenli regl olurdum 4-5 günde sürerdi bunda hem biraz gecikti hemde 1.5 gün sürdü artından hafif akıntı vede kasık ağrısı devam ediyor dr gidicem fakat kafam karıştı haliyle hayırlısı diyorum korkuyorum desemde negatif çıkınca üzüldüm açıkcası insan demekki kendini hazırlamış oluyoki olumsuz olunca üzülüyo rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Günaydın kızlar ne zamandır girmiyorum bilerek girmedim çok kafaya takıyorum diye. Hala regl olmadım şiştikçe şişiyorum walla çok komik durumdayım bakalım ne zaman gelecekler :) Siz neler yapıyosunuz çalışmalar ne alemde

Günaydın kızlar ne zamandır girmiyorum bilerek girmedim çok kafaya takıyorum diye. Hala regl olmadım şiştikçe şişiyorum walla çok komik durumdayım bakalım ne zaman gelecekler :) Siz neler yapıyosunuz çalışmalar ne alemde
günaydın canım..hala olmadın mı..neden bukadar gecıktı ki.insallah gec döllenme olmustr da burda sevınc cıglıkları atarız :):KK9: doktora tekrar gittin mi..hı bize gelince ben aynı aksama kadar bişekilde vakıt geçirmeye calısıorum :KK52: dün yumurtlama zamanımda calıstık :KK70: ınsallah tutmustr ögretmenım :KK52::KK52:

kızlar daha önce bu mesajı yazmıştım yaklaşık 5 adet idrar testi ve 1 kez kan testi sonucunda sonuç negatif çıktı fakat her ay düzenli regl olurdum 4-5 günde sürerdi bunda hem biraz gecikti hemde 1.5 gün sürdü artından hafif akıntı vede kasık ağrısı devam ediyor dr gidicem fakat kafam karıştı haliyle hayırlısı diyorum korkuyorum desemde negatif çıkınca üzüldüm açıkcası insan demekki kendini hazırlamış oluyoki olumsuz olunca üzülüyo rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
evet hatırlıorum yazdıgını canım hatta bende sana cevap yazmıstm izmirli oldugumu sölemsıtım:) ınsallah bebek vardr tekrar bı doktra görün sonucu da bize yaz..belkı gec döllenmedir.insallah güzel haber verırsın:KK52:

günaydın canım..hala olmadın mı..neden bukadar gecıktı ki.insallah gec döllenme olmustr da burda sevınc cıglıkları atarız :):KK9: doktora tekrar gittin mi..hı bize gelince ben aynı aksama kadar bişekilde vakıt geçirmeye calısıorum :KK52: dün yumurtlama zamanımda calıstık :KK70: ınsallah tutmustr ögretmenım :KK52::KK52:

ayy çok güzel bir dilek bu ama sanmam walla geç bile döllense çıkması lazımdı şimdiye kadar :) gerçi dünden beri neler okuyorum kanım dondu artık. adet gecikmesinin 32. gününde hamile olduğunu öğrenenler mi dersin kanda idrarda çıkmayıp 3 aylıkken ultrasonda çıkanlar mı dersin neler neler :) tekrar doktora gitmedim adam bana adet ounca gel dedi ben daha olamadım ki :) ama bir ik gün daha bekleyip gideyim bari. işin kötü yanı adam çok dolu istediğim zamana randevu alamıyorum şaşırdım walla :)

ayy çok güzel bir dilek bu ama sanmam walla geç bile döllense çıkması lazımdı şimdiye kadar :) gerçi dünden beri neler okuyorum kanım dondu artık. adet gecikmesinin 32. gününde hamile olduğunu öğrenenler mi dersin kanda idrarda çıkmayıp 3 aylıkken ultrasonda çıkanlar mı dersin neler neler :) tekrar doktora gitmedim adam bana adet ounca gel dedi ben daha olamadım ki :) ama bir ik gün daha bekleyip gideyim bari. işin kötü yanı adam çok dolu istediğim zamana randevu alamıyorum şaşırdım walla :)
allahın işi hiç belli olmuo harbıden neler oluo..bendeee mucizelere oldum olası inanırım yanı ınanmyaı tercıh ederım pozitif düşünmek en iyisi..he buarada bencedecnm ılk randevuda git.ıdrarda cıkmasa bıle rahım duvarının kalınlasmasından tahmın edıolar gebelıgı..ınsallahda vardr kendım kadar sevınınıorum burda ıyı haberler okuyunca.:):KK52:

allahın işi hiç belli olmuo harbıden neler oluo..bendeee mucizelere oldum olası inanırım yanı ınanmyaı tercıh ederım pozitif düşünmek en iyisi..he buarada bencedecnm ılk randevuda git.ıdrarda cıkmasa bıle rahım duvarının kalınlasmasından tahmın edıolar gebelıgı..ınsallahda vardr kendım kadar sevınınıorum burda ıyı haberler okuyunca.:):KK52:

Canım walla süpersin moral oldun şimdi bana:) ya işin tuhafı hiç bir belirtim yok ne adet ne gebelikle ilgili. Akıntı vardı azaldı bir kaç gündür. Sadece göğüslerim çok şiş ve çok acıyor ama adetten önce hep olur zaten onu pek ayırt edemiyorum. İşte böyle bir durum bana doktor yolları göründü :)

Canım walla süpersin moral oldun şimdi bana:) ya işin tuhafı hiç bir belirtim yok ne adet ne gebelikle ilgili. Akıntı vardı azaldı bir kaç gündür. Sadece göğüslerim çok şiş ve çok acıyor ama adetten önce hep olur zaten onu pek ayırt edemiyorum. İşte böyle bir durum bana doktor yolları göründü :)
canım git de güzel haberlerle gel..göğüs şişmesi hamılelıgımde cok olmustu..oyuzden bence hamılelgın ılk belırtısı o.diğer belırtılerden tek ayırt edıcı nokta.ama adetlerin öyle ise ayırt edememn normal bı bakıma..insallah vardr cnm:KK52:

canım git de güzel haberlerle gel..göğüs şişmesi hamılelıgımde cok olmustu..oyuzden bence hamılelgın ılk belırtısı o.diğer belırtılerden tek ayırt edıcı nokta.ama adetlerin öyle ise ayırt edememn normal bı bakıma..insallah vardr cnm:KK52:

Kizlar yokmu bu ara yeni hamileler ?
Insallah gelir bol bol bebekler.

bende bu ay daha hic bir belirti yok, zaaten bu ara hic ümitli degilim, ama insanin icinden genede acaba mi diye gecmiyor degil.
Gerci Bat ima var daha bi 10 gün.
Hayirlisi artik :)))

evet hatırlıorum yazdıgını canım hatta bende sana cevap yazmıstm izmirli oldugumu sölemsıtım:) ınsallah bebek vardr tekrar bı doktra görün sonucu da bize yaz..belkı gec döllenmedir.insallah güzel haber verırsın:KK52:

güzel dileklerin beni mutlu etti canım kasıktaki ağrıyıda takıyorum umarım dediğin gibi geç döllenme yani sonucu gebeliktir başka birşey değildir inşallah farklı şeylerde çıkıyor Allah korusun kist vs gibi kan testide kafamı karışırdı negatif çıkınca
insan sabırsız oluyo yada kabullenmiyo halen bir ümit acaba test yapsammı yada hemen dr gitsemmi tekrar diye düşünüyorum kendimi tutuyorum sizin çalışmalar nasıl inşallah tez zamanda sevinçli haber alırsın

kızlar şu anda elim ayağım titriyor resmen. Buraya da yazmıştım sonuçlar negatif diye tarlusala başlamıştım 2 gün önce. ama gene de içim rahat etmedi ve dün kan verdim ne olur ne olmaz diye. Az önce internetten sonuçlara baktım ve bhcg değerim 17,6 :S şoktayım resmen. İlaçtan da 4 tane içmiş oldum. Ne yapıcam yardım edin banaaa

X