.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kizlar merhaba herkese benim sat 27 subatti bu ay birlikte olduk iki gune bi biliyorum daha 10gun var ama goguslerim sisti gobegimde alt bolumde batma oluyo esimde bende ruyamizda kiz bebek gorduk sizve daha bu kadar erken test yapsam cikar.mi

canım benimde gecen ay karnım bile sisti göğüslerim acayip acıyordu hastalandım doktor bak adetin geçmeden çok belirti olmaz bel ağrısı kasık ağrısı olur bazı kisilerdede göğüs demisti bir geçsin ozaman kanaat getirirsin canım hayırlısı olsun bende çok rüya görüyorum manaları hep müjde kız çocuk erkek çocuk vs vs ..hep hayıra yor canım bolbol dua et psikolojikmende olabiliyor

kızlaaaaaaaaaaaaaar :KK3:

$dfgdafre.jpg

[sıze=3]ooy oy oyyy karşılamaya bak hele :KK17:
Iyiyim efenim,nasıl olsun..sen nasılsın?
[/sıze]

artık satmıs batmıs salıvermis bir bayan halindeyim iste bu cumartesi hastalanıcam yani kısmet isleri tabi aynı hersey isler yoğun onlarla uğrasıyoruz siz nasılsınız calısmalar ne durumda:KK52:

artık satmıs batmıs salıvermis bir bayan halindeyim iste bu cumartesi hastalanıcam yani kısmet isleri tabi aynı hersey isler yoğun onlarla uğrasıyoruz siz nasılsınız calısmalar ne durumda:KK52:

valla çalışmalardan umutluydum bu aya ama olmadı yine hastalandım,hatta bugün bitti :KK47: (gerçi hastalandım derken,yine söktürücü ile) :KK47: yılmak yok tabi ama nisan ayının bu aydan bi farkı olacağını sanmıyorum..
kısmet artık...

ttmm , onyediocak

sonucu bildireyim size.. sanırım adet oluyorummmmmm kırmızı kart yedim gene.. bu ayda perte çıktı :)

benim bat dündü hala gelen giden yok. akıntı var başka bişi yok. hayırlısı...

canım akıntı hamılelık belırtısı oluo genelde bence kan testını tekrarla..ay ınsallah hamılesındr:KK9:

kizlarrrrr oncelikle mrb nasilsiniz :) hep yazdiklarinizi okuyorum buseferde bi yazim dedim :)
bencede akinti genelikle hamilelikde olur,suan onu yasadigim icin :)
ttmm hakli bi yine kan testi yapsana, ay herseyin hayirlisi kizlar aklim hep sizde unutmayin olurmu :)
rabbim herekese nasip eylesin insAllah :)

kizlarrrrr oncelikle mrb nasilsiniz :) hep yazdiklarinizi okuyorum buseferde bi yazim dedim :)
bencede akinti genelikle hamilelikde olur,suan onu yasadigim icin :)
ttmm hakli bi yine kan testi yapsana, ay herseyin hayirlisi kizlar aklim hep sizde unutmayin olurmu :)
rabbim herekese nasip eylesin insAllah :)
Cnim sende bizi untma hamile kalan kacio :KK66: saka biyana sende aklmzdasn:KK1:

kızlaaar merhaba
hemen konuya girmek istiyorum bu ay ovulasyon testi kullabdım çift çizgiyi gördüm ardından hafif pembe yumurtlama kanaması yaşadım ve o gün çalıştık bunlar adetimin 14. -15. günleri yaşandı.
ama 19. gün sabah bir baktım taze kan :KK53: ve suan hafif kahverengi akıntım var. 7. ayım ve yine olmadı sanırım bunları yaşayan var mı aranızda

[sıze=2][ı][sıze=3]kızlaaar merhaba
hemen konuya girmek istiyorum bu ay ovulasyon testi kullabdım çift çizgiyi gördüm ardından hafif pembe yumurtlama kanaması yaşadım ve o gün çalıştık bunlar adetimin 14. -15. Günleri yaşandı.
Ama 19. Gün sabah bir baktım taze kan :KK53: Ve suan hafif kahverengi akıntım var. 7. Ayım ve yine olmadı sanırım bunları yaşayan var mı aranızda
[/sıze][/ı][/sıze]

selam hayırlısı olsun ama birlesmeden 7-10 gün arası yerlesme kanaması oluyor 15 ise 19. Gün erken bence ,,,,zorlamayada damarlarla alakalıda olabilir kahverengi kırmızı sart değil kan kandır diyor doktorlar test yaptınmı?

allahım her yuvaya sağlıkla sıhhatle hidayetle büyütecek evlat nasip etsin inşaallah
bende nisanın 5 ini bekliyorum
daha çok var beklemek ne kadar zormuş kendimi dinleye dinleye psikopata bağlayacağım

selamlar, Rabbim bebe isteyen herekse versin inşallah. Ben de bekliyorum bakalım hayırlısı. Geçen aydan itibaren 34 cü gündeyim henüz adet olmadım.sabırsızlıkla bekliyorrum.

X