.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Kizlar mrb uzerine gorme diyorlar ya bu durum kafams takildi benim belki komik ama ya ben 3 aydir regl tarihlerim sasti ilk ay 1 gun gecikti ikinci ay gununde geldi ucuncu ayda yani bu ay 3 4 gun once geldi bu ayki mevsimsel sanirim..Ama her zamanki gibi gayet yogun 5 6 gun surdu hatta bu ay hep oldugu gibi agrilida oldu..Ordan burdan okuyrz ya hep yok 3 4 ay regl oldm falan diyolar kizlar boyle efsane gibi degilde yani gerck olarak boyle mumkunmu yani yogun ve 3 4 ay uzerine gorulurmu :) Nedir bunun asli bilginuiz varmi ve cok insanda olurmu

Kizlar mrb uzerine gorme diyorlar ya bu durum kafams takildi benim belki komik ama ya ben 3 aydir regl tarihlerim sasti ilk ay 1 gun gecikti ikinci ay gununde geldi ucuncu ayda yani bu ay 3 4 gun once geldi bu ayki mevsimsel sanirim..Ama her zamanki gibi gayet yogun 5 6 gun surdu hatta bu ay hep oldugu gibi agrilida oldu..Ordan burdan okuyrz ya hep yok 3 4 ay regl oldm falan diyolar kizlar boyle efsane gibi degilde yani gerck olarak boyle mumkunmu yani yogun ve 3 4 ay uzerine gorulurmu :) Nedir bunun asli bilginuiz varmi ve cok insanda olurmu
merhaba canım .. annem bana hamile iken bahsetmişti bu üzerine görmeyi.. annem hamileyken ilk 3-4 ay adet kanaması görmüş .. bazı kişilerde oluyomus bu olay.:114:.. gebelik testi yapmanda fayda var derim.:26:

merhaba canım .. annem bana hamile iken bahsetmişti bu üzerine görmeyi.. annem hamileyken ilk 3-4 ay adet kanaması görmüş .. bazı kişilerde oluyomus bu olay.:114:.. gebelik testi yapmanda fayda var derim.:26:
ilk reglm bitti yaptim ikinci reglim bitti yine yaptim :) heralde olsa cikardi dimi..

ilk reglm bitti yaptim ikinci reglim bitti yine yaptim :) heralde olsa cikardi dimi..

evet canım olsa çıkardı mutlaka ..bende senin gibi düşünmüştüm ilk reglmde üstüne görme mi acaba diye test yaptım negatifti sonra anneme sordum da olsa çıkardı dedi üzerine yine test yaptım negatif çıktı... :KK50:

Son düzenleme:
evet canım olsa çıkardı mutlaka ..bende senin gibi düşünmüştüm ilk reglmde üstüne görme mi acaba diye test yaptım negatifti sonra anneme sordum da olsa çıkardı dedi üzerine yine test yaptım negatif çıktı... :KK50:

tsk ederim cnm cvp verdigin icin ben dedigim gibi bi tane ilk ay bi tanede ikinci ay regl bitimi yaptim 15 20 dakkada bekledm negatifti yani acaba bu test yanilirni yada yanlismi yaptm dediim ama heralde bu testin ince ayrintilari yoktur idrar damlatmk yetiyodur :)

tsk ederim cnm cvp verdigin icin ben dedigim gibi bi tane ilk ay bi tanede ikinci ay regl bitimi yaptim 15 20 dakkada bekledm negatifti yani acaba bu test yanilirni yada yanlismi yaptm dediim ama heralde bu testin ince ayrintilari yoktur idrar damlatmk yetiyodur :)

rica ederim canım ne demek..:KK34: ahh bnde hep öle düşünüorum yanlış olsa diyee ama malesef doğru zaten testteki o ''c'' yeri olan idrarı tanımladığını gösterir c deki çizgi koyu ise testin doğruluk payı oldukca yüksek olduğunu gösterir... ben bi kere yaptıgım tesstte sadce ''t'' çıkmıştı tabiki de geçersiz ne güzel ilk ''t'' çıktı die sevinmiştim :KK1:

rica ederim canım ne demek..:KK34: ahh bnde hep öle düşünüorum yanlış olsa diyee ama malesef doğru zaten testteki o ''c'' yeri olan idrarı tanımladığını gösterir c deki çizgi koyu ise testin doğruluk payı oldukca yüksek olduğunu gösterir... ben bi kere yaptıgım tesstte sadce ''t'' çıkmıştı tabiki de geçersiz ne güzel ilk ''t'' çıktı die sevinmiştim :KK1:

ikisindede dedigin gibi c kirmiziydi t ise bembeyaz 20 dakka falan beklefim..Belki gulucksn cnm ama ben birax takintili detayciyim ilk testi yaptigimda sabah idrariyla orta akim idrarla yaptim ona bile dikkat ettim ama prospektusu okydm idrar toplama delignde kabarcik olusmamasina dikkat edin diye bende hafif kabarcik oldu bende sondurdm sonra ikinci testtede ilk aldigim idrar ornegi dokyldu tekrar idrar ysptm son idrarimdi yani orta akim degildi az bisi idrar geldi simdi bunlari kafaya taktim ben yanlismi yaptim testi diye :) boyle ince ayrintilar yok demi uc dort damla idrar damlatsak son akim idrarda ortada olsa cikarmi :)

ikisindede dedigin gibi c kirmiziydi t ise bembeyaz 20 dakka falan beklefim..Belki gulucksn cnm ama ben birax takintili detayciyim ilk testi yaptigimda sabah idrariyla orta akim idrarla yaptim ona bile dikkat ettim ama prospektusu okydm idrar toplama delignde kabarcik olusmamasina dikkat edin diye bende hafif kabarcik oldu bende sondurdm sonra ikinci testtede ilk aldigim idrar ornegi dokyldu tekrar idrar ysptm son idrarimdi yani orta akim degildi az bisi idrar geldi simdi bunlari kafaya taktim ben yanlismi yaptim testi diye :) boyle ince ayrintilar yok demi uc dort damla idrar damlatsak son akim idrarda ortada olsa cikarmi :)

bende çok takıntılıyım yaaa.. benim arkadasım dandik bi testte 2. çizgi gördü gerçkten de hamileymiş. öle bozuk hatalı testler nadir oluyo.. o da sağolsun bana denk geldi..:KK1: eğer kararsız kalırsan 2. testle kontrol et.. Rabbimmm bizede sağlıklı mis kokulu eşimize benzeyen birazda bize benzeyen tatlı mı tatlı bebeğimiz olur:KK16:... bizim 2. denememiz inş. bu ay tutmustur :KK17:

benim bat dündü hala gelen giden yok. akıntı var başka bişi yok. hayırlısı...

canım merak ediyorum test yaptın mı?? :) umarım sonuç beklediğin gibi olur. bi kaç arkadaşımda yeni öğrendi hamile olduğunu. ben nisanan kaldım ama haberleri duyunca heyecanlanıyorum... :))

Benim bu aralar yumurtlama dönemim ama miyom varmis alinmasi gerekiyor vs diye, bir yandan artik umutlu degilim diger yandan da umutlanmdan yapamiyorum :KK43:

Allah verirse her sekilde olur diye düsünüyorum , bana dua edin...:)))

olsa cıkardı cnm zaten o görenler normal adetten farklı oldugunu sölüor.yanı az oluoms ve daha kısa oluolarms senın dedıgınn normal adet ınsallah en kısa zmanda nasıp olur sanada.

Benim bu aralar yumurtlama dönemim ama miyom varmis alinmasi gerekiyor vs diye, bir yandan artik umutlu degilim diger yandan da umutlanmdan yapamiyorum :KK43:

Allah verirse her sekilde olur diye düsünüyorum , bana dua edin...:)))
canım ınsanlar umut ederek yasar senınde umut etmen kesınlıkle normal..ama arada yazılarına denk gelıorum bugunde sırıngayla hamılelık yazan arkadasa yazdın topiği bastan sona okudum ama 13 sayfa olmus ve deneyen kımse hamıle değil.bence arkadasa sadece vesile olmus hamıle kalmak için kendı sahsıma böyle bıseye gerek yok zaten yastık koyunca cıkmıo döllenme ıcın tek bı sperm yetıo ılla hepsıne gerek yok ki.tabı karar senın.:18:

canım ınsanlar umut ederek yasar senınde umut etmen kesınlıkle normal..ama arada yazılarına denk gelıorum bugunde sırıngayla hamılelık yazan arkadasa yazdın topiği bastan sona okudum ama 13 sayfa olmus ve deneyen kımse hamıle değil.bence arkadasa sadece vesile olmus hamıle kalmak için kendı sahsıma böyle bıseye gerek yok zaten yastık koyunca cıkmıo döllenme ıcın tek bı sperm yetıo ılla hepsıne gerek yok ki.tabı karar senın.:18:

Ne bilim siringayla sansi yükseltirmiyim diye düsünyüorum mantikli aslinda dr da asilamada farkli birsey yapmio.
Ve onlarin yaptigi setler igneler vs varmis burda eczanede, almisken o igneden alip denemek bence faydali ola bilir tüp bebek merkezi baya bi para aliyor bunun icin.

Sonucda hersey birer vesile...
Hayirlisi olsun...

BU ara Tsh degerim 2,35, dr um dedi ki yüksek degil ama hamile kalmak istegen biri icin biraz yüksek sayilir.
Sizce ?
Prolaktin 5,21.

Kızlaar ıyı gecelere. Benı hatırladınız mı ya ınternetım olmadığından dolayı giremiyorum artık ama takip ediyorum sizi ara ara telefondan gırıyorum.ılk önce hamişş kalmış arkadaşlara hayırlı olsun ve darısı bızlerın başına dıyorumm. Kızlar bende bebek ıstıyorum hemde cok ama eşimi zar zor ıkna etmiştim ve artık bu sure daha beklememız gerektığını soyledığı ıçın ara verdim çalışmalara 😊ancak bu sure de ben boş durmuyorum tabıkı kendımı hazırlıyorum 😊 size şunu soyleyım kızlar denemeyen arkadaşlar varsa kesınlıkle ıncır kurunu uygulayın.neden çünkü benım adetlerım duzensız oluyodu ve yumurtlama zamanında olan akıntı gelıyo mu gelmıyo mu hatırlamıyorum bıle ovulsyon testı almıştım hep tek cızgı .ancak bu ıncır kuru sayesınde benım adetım dızene gırdı kızlar doğru düzgün kan gelmıyodu şimdi çok şaşırtıcı olarak duzeldı ve hesaplamama göre bugün yumurtlama günümdü bakalım gerçekten akıntı gelcem mı dıyodum ovuladyon testı de 1 tane kalmıştı evet kızlar bugün okadar yoğun geldi ki o saydam akıntı ve test yaptım çift cizgı kesinlikle deneyın ıncır kurunu benım eşim istemediği için boşa gıttı günüm :KK43:(((( ancak şunu buluyorum ki benı düzene soktu ve devam edıcem yazın düşünüyoruz öyle anlaştık sizler geldiniz aklıma kızlar deneyın bence bu yaşıma kadar hıç böyle yumurtlamadım :):):) ve kasık ağrıdı göğüs ağrıdı hepsı oldu deneyın dedım size yardımcı olursa da cok mutlu olurum :)

Allahım ne zaman nasip eder bulmuyorum ama bız yaz sonu gıbı düşünüyoruz ama kızlar size bu sorum olcak benım şimdiden bu kuru yapmamda bu sakınca var mı yanı ben bu küre devam mı etmelıyım hamıle kalana kadar yoksa yaza doğru mu yapmalıyım bılemedım yanı bu bu 50 gün sadece bu defalık mı onu anlamadım ya :/ kendımı hazırlamak ıstıyorum nasip ya eşim ıstemıyo ama kandırırım belki.

Bazı kelımelerı yanlış yazmışım buluyorum degıl biliyorum olacaktı ve deneyın dedım dıye yazmış ama deneyın derim yazacaktım,kusura bakmayın telefondan gırıyorum arkadaşlar

selam hayırlısı olsun ama birlesmeden 7-10 gün arası yerlesme kanaması oluyor 15 ise 19. Gün erken bence ,,,,zorlamayada damarlarla alakalıda olabilir kahverengi kırmızı sart değil kan kandır diyor doktorlar test yaptınmı?

test yapmadım adetin gecmesini bekliyorum canım.. döllenmeden 4-17 gün arası yerleşme olabilirmiş ama tabi umutlanmıyorum şuan berrak bi akıntım var bakalım hayırlısı inşallah

canım merak ediyorum test yaptın mı?? :) umarım sonuç beklediğin gibi olur. bi kaç arkadaşımda yeni öğrendi hamile olduğunu. ben nisanan kaldım ama haberleri duyunca heyecanlanıyorum... :))

canım ya kaç gündr giremiyom foruma. dün sabah kan testini tekrarladım gecikmemin 3. günüydü bişey çıkmadı. Artık ümidim zaten hiç yok bu ay. Ama hala adet görmedim hiç gelcek gibi de durmuyor walla sanırım stresten gecikiyor. Hala içimi kemiren bi şüphe var neden böyle oldum bilmiyorum. bir an önce regl olup doktora gitmek istiyorum.

kızlar benim göğsümde bir kitle var
doktora gittim temiz çıktı hormonlara bağlı bir durumdur dedi fakaat hormon testi yaptırmadım
bu kitle hamile kalmayı etkilermi?aranızda böyle olupta teecrübe yaşayan varmı?

canım ya kaç gündr giremiyom foruma. dün sabah kan testini tekrarladım gecikmemin 3. günüydü bişey çıkmadı. Artık ümidim zaten hiç yok bu ay. Ama hala adet görmedim hiç gelcek gibi de durmuyor walla sanırım stresten gecikiyor. Hala içimi kemiren bi şüphe var neden böyle oldum bilmiyorum. bir an önce regl olup doktora gitmek istiyorum.

hayırlısı canım. ben de adetim geldiğinde senn gibiydim. adetten sonra da test yaptım. ama boşver. bi daha ki aya olur inşallah canım. durmak yok yola devam... :p :)

X