.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

selamlar arkadaşlar
çok şükür bizde artık gereken ne ise yapacağız
adet tarihinden kaç gün sonra belli olur hamilelik yani illa gelecek ayki adetimi beklemek gerekir?birde hamileliğin ilk aylarında uzun yolculuğa çıkmak sakıncalımı?
bu arada biraz önce okudum keten tohumu çörek otu ve balda kısırlığı önleyerek doğurganlığı arttırıyormuş
hergün alınan bal tereyağı ve süt karışımıda öyleymiş

selamlar arkadaşlar
çok şükür bizde artık gereken ne ise yapacağız
adet tarihinden kaç gün sonra belli olur hamilelik yani illa gelecek ayki adetimi beklemek gerekir?birde hamileliğin ilk aylarında uzun yolculuğa çıkmak sakıncalımı?
bu arada biraz önce okudum keten tohumu çörek otu ve balda kısırlığı önleyerek doğurganlığı arttırıyormuş
hergün alınan bal tereyağı ve süt karışımıda öyleymiş
adet olmaya yakın 3 4 gün önce idrarda belli oldugunu sölüolar bırazda erken döllenme gec döllenmeyle alakalı..evet gelecek aykı adetı beklemek gerekır..mesela 14.gün yumurtlasan.bebek rahıme yerlesmesi 7 gün sürüo 7 günden sonraa beta hcg kana karısıo daha sonra ıdrara oyuzden adet tarıhı beklenmeli.ama adetten öncee kanda genelde cıkıo ..ya her hangi bi kür kullanmak istemiorum çörek otunu denemiştim cok agrılı ve fazla adet gördüm en iyisi doktor kontrolnden gecıp snrada zamana bırakmk:KK9:

dayanamadım bir idrar testi daha alıp o menem çubuğa işedim. Ama yine koskocaman bi tek _______ çizgi çıktı. Ya bunun ikinci çizgisi niye çıkmıyo allah aşkına yaaaa. Adetde olmuyorum 3. günümde bitmek üzere çıksaydı bunda çıkardı diye düşünüyorum..Moralmanım bozuldu :KK43:

Arkadaslar hepimize hayirli hafta hayirli bebek dolu bir dönem insallah.....
Hepimize süpriz olsun insallah amin amin amin....

dayanamadım bir idrar testi daha alıp o menem çubuğa işedim. Ama yine koskocaman bi tek _______ çizgi çıktı. Ya bunun ikinci çizgisi niye çıkmıyo allah aşkına yaaaa. Adetde olmuyorum 3. günümde bitmek üzere çıksaydı bunda çıkardı diye düşünüyorum..Moralmanım bozuldu :KK43:
canım burdakı pufpuf arkdsuın 9 gun gectıgı halde ıdrarda bellı olmamıs kanda cıkmıs sende bukadar moral bozuklugu yasıcagına gıdıp bı kan testı verıp kurtul bence.

canım burdakı pufpuf arkdsuın 9 gun gectıgı halde ıdrarda bellı olmamıs kanda cıkmıs sende bukadar moral bozuklugu yasıcagına gıdıp bı kan testı verıp kurtul bence.

reglım 5 gun gectııı hala testlerım negatıf :KK43:

Zaten ayın 14ünde bir kan testi vermiştim çıkmamıştı. BıraK 0.12 felan benimki direk 0.0 :) of off kanda yine çıkmazsa :KK43:

Son düzenleme:
Zaten ayın 14ünde bir kan testi vermiştim çıkmamıştı. BıraK 0.12 felan benimki direk 0.0 :) of off kanda yine çıkmazsa :KK43:
ucunda ölüm yok ya kan da cıkmazsa calısmalara devam edrsın yapcak bısey yok bukadar stress yapma kendıne.

kızlaarr merhabaaa nasılsınız :) ? ben iyiyim aslında :) yani normalde 2 gün önce adet olmam gerekiyodu ama olmadım :) benim adetlerim 25 ve 27. günler arasında gelir hep hiç şaşmadı şimdiye kadar bu günde 27. gün ve ben daha hastalanmadım :) test aldım yapıcam ama biraz daha beklesemm mi diyorum ne dersiniz :) heycandan ve meraktan ölücem :)

onyediocak canım ben daha msj gönderemiyorum yaa :) cvp yazamadım o yüzden sana dolsun cvp vericem :KK66:

kızlaarr merhabaaa nasılsınız :) ? ben iyiyim aslında :) yani normalde 2 gün önce adet olmam gerekiyodu ama olmadım :) benim adetlerim 25 ve 27. günler arasında gelir hep hiç şaşmadı şimdiye kadar bu günde 27. gün ve ben daha hastalanmadım :) test aldım yapıcam ama biraz daha beklesemm mi diyorum ne dersiniz :) heycandan ve meraktan ölücem :)

onyediocak canım ben daha msj gönderemiyorum yaa :) cvp yazamadım o yüzden sana dolsun cvp vericem :KK66:

Hayırlısı olur umarım, sonucunu paylaşırsın dimi yaparsan hemen?

ttmm rica etsem bu hangi topicdeydi, yani pufpufun 9 gün sonra hamileliğini öğrendiği yazı?

adet günümde belim ve kasığım ağrıyordu adet olacağımı düşündüm ama sonra sadece sağ kasığımın ağrısını hissediyorum sat tarihlerinde denedik en son 13 şubatta regl olmuştum

canım artık kadınsın kızlık gibi olmaz 8 9 yıllık evliler bile her adetim aynı oluyor demiyor sıkma simdi canını sakin ol kist mist hamilelik var deme ..randevu al günüm geçti de adet olman lazım geçmis 13/02/2013 den bu yana

kızlaarr merhabaaa nasılsınız :) ? Ben iyiyim aslında :) yani normalde 2 gün önce adet olmam gerekiyodu ama olmadım :) benim adetlerim 25 ve 27. Günler arasında gelir hep hiç şaşmadı şimdiye kadar bu günde 27. Gün ve ben daha hastalanmadım :) test aldım yapıcam ama biraz daha beklesemm mi diyorum ne dersiniz :) heycandan ve meraktan ölücem :)

betül selam yeni kadınlığa adım attın benimde sekmezdi 30günde olurdum ama artık 26 27 gün kanındada değisme olur biraz daha bekle yap canım testi

dayanamadım bir idrar testi daha alıp o menem çubuğa işedim. Ama yine koskocaman bi tek _______ çizgi çıktı. Ya bunun ikinci çizgisi niye çıkmıyo allah aşkına yaaaa. Adetde olmuyorum 3. Günümde bitmek üzere çıksaydı bunda çıkardı diye düşünüyorum..moralmanım bozuldu :KK43:

bence kan testi yaptır canım hemende üzülme hersey normal bile olsa heray gebelik sansı %20 25

betül selam yeni kadınlığa adım attın benimde sekmezdi 30günde olurdum ama artık 26 27 gün kanındada değisme olur biraz daha bekle yap canım testi

öyledir canımda kadınlıktan sonraki ilk adetimde 25. günde geldi benim yine değişmedi yani...bide 3 gündür yemek yedikten sonra acayip derecede mide bulantım oluyo kusucak gibi oluyorum ve bişey yiyemiyorum sonra kasıklarımda hafif batmalar var ama tabi çok ümitlenmek istemiyorum bi 2 gün daha bekliyim en iyisi

pufpuff hamile mi canım?? en son adet oldum demişti galibaaaa çok şaşırdımmm:KK53::KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum 6 aydır anne olmaya çalışıyorum ama maalesef olmuyor :KK43: geçen aya kadar adetim düzenliydi ,geçen ay tam 2 hafta gecikti tarlusalla adet olabildim doktorum yumurta takibine başladı bu ay yumurtan çok küçük çatlamıycak dedi ve ben 10 gündür yine adet olamadım .adetin 3. günü gel klomen başlıyalım dedi ama adet olamıyorum tarlusalada başlamak istemiyorum bu ay olmaz dedi ama işte insan acaba mı diye bekliyor ...ne tavsiye edersiniz ?

öyledir canımda kadınlıktan sonraki ilk adetimde 25. Günde geldi benim yine değişmedi yani...bide 3 gündür yemek yedikten sonra acayip derecede mide bulantım oluyo kusucak gibi oluyorum ve bişey yiyemiyorum sonra kasıklarımda hafif batmalar var ama tabi çok ümitlenmek istemiyorum bi 2 gün daha bekliyim en iyisi

canım olduysa kanda çıkar carsamba felan gitsene kanda baksınlar

X