.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

valla ilk gebeliği sanırım canım o

hımm anladım canım değişiyor bu durum benim ilk gebeliğimde,,adet günüm geçti ertesi gün idrar testimde bayağı koyu çizgi çıkmıştı.......... 5 gün sonra da dr. gittim hem kese hemde nokta halinde embriyoyu görmüştü.......... durum değişiyor yani.. en iyisi kan tahlili adet gecikmesinde...

hayırlısı olsun canım ama yoksada üzülmek yok 1sene yolu var denersin insallah olucak canım

bak işte üzülmemek konusunda söz veremem :) biraz fazla ümitlendim ben ama insanın elinde olmuyo biliyosun :) küçücük bi ayrıntıda hemen hamilemiyim psikolojisine bürünüyosun :)
kısmet canım yaa allah yazmıştır bize onun zamanını

3 5 sayfa öncedede yazmıstım denemeden olanda var sorunsuz olmasına rağmen olmayanda ben artık hiç takmıyoruz aklıma gelmiyor fazla olucağı varsa olur hem hamile kalanlarda yatakta mesela1 2 saat yatmamıslar duyanlar bazen biz bilmiyorz diyor öyle seyleri diyenler var=) sabır sadece olucağı varsa hersekilde olucak

Ben 178 boyundayım 66 kiloyum esimde uzun benden yapılı hep etraftakiler hayal kuruyor sizin uzun güzel birkızınız olsa diye sizin gibi inan bazen ağlıyorum hiçmi olmıcak diye ama sen ağlasanda olmıcaksa olmıcak ağlamasanda zor islerüzülmek yok

Birsüre sonra oluruabırakıyorsun istesende istemesnde millet kalkıp zplar ama gene gebe kalır=)hayat devam ediyr pes etmicezzz

beyin gücüyle adet günümüzü geriye itiyoruz.. kendi kendimizin moralini bozuyoruz. Aslında çok haklısın geleceği varsa zaten gelir, Allah tamam derse sen istesen de istemesen de o olacaktır. Ama işte elde değil. İnsan kendisini bir umudun içine sokuyor, sonra kendisi ah diyor vah diyor. Keşke filmlerdeki gibi şipşak hamiş kalabilseydik..

aynen canım ilk gece hamile kalanlar bilerek mi kalıyolar sanki :) kısmet artık olursa olur napalım :)

MESELA HÜLYA KOÇYİĞİT DİLSİZ BİRKIZDI FLİMDE ANAMYA TEK GECEDE KARNI SİSTİ:d
AYNEN DURMAK YOK YOLA DEVAM=)
CALISICAZ YAPICAZ

canım bızde senın bebek clısmalrı içindeyiz bi yöntem olsa insan ilk kendi dener ama malesf bı yontem yada çözüm yok allah ol demeden olmuo malsef.ama bebek düşünmeden önce bı konrtlden gecmek önemli bence kontrllerını ol doktra danısıp.

bEnde haLa ses yok :) belirti yok sivilce yok asabilik yok duygusallık yok karın ağrısı yok. Nerdesin kırmızı canavarrr gelcenmi gelmicenmiiiiii :))

Kizlar merhaba herkese benim sat 27 subatti bu ay birlikte olduk iki gune bi biliyorum daha 10gun var ama goguslerim sisti gobegimde alt bolumde batma oluyo esimde bende ruyamizda kiz bebek gorduk sizve daha bu kadar erken test yapsam cikar.mi

hiçbir sorunum olmadığı hormonu alde 1 yıldan sonra gebe kalabilmiş biriyim. ilk olarak adatinizin 2. günü hormon testi yaptırmanız. özellikle prolaktin hormonu gebeliği kesinlikle engell,yor. ikincisi stres yok. hamile kalamamanızı Allahın bir takdiri olarak görmeniz ve herşeyin hayırlısını doğrusunu onun bileceğine, o ol derse olacağına olma demezse olmayacağına inanamanız şart. ve bol bol dua etmeniz gerekli stresten kurtulmak için. ve bir tane ovulasyonu belirleyen test alın. ben bonnie family kullanmıştım. bol bol fındık ceviz bal ve çörek otu yiyin. kuru inciride yemeyi unutmamalı.ayağınızı ılık tutun kaliteli bir yumurtlama olması için vücut ısısının düşmemesi önemli. peluş terlikler ayaklarınızı sıcak tutmnaıza yardımcı olabilir. eşinizede bu arada haraç kürü yapın içmeye devam etsin 2 ay falan. en önemlisi ise İLİŞKİDEN SONRA SAĞ TARAFINIZA DÖNÜP CENİN POZİSYONUNDA 2 saat yatın. sonrasında banyo yapabilirsiniz ama su sıçaklığı ılık olmalı sıcak olmamalı. bunların dışında 'Lâ ilâhe illâ ente subhaneke inni küntü minez zâlimiyn' bu duayı her aklınıza geldiğinde tekrarlayın. unutmayın Allah herşeyin zamanını en iyi bilendir buna inanın. inşallah sizde en kısa zamanda bu duyguyu yaşarsınız.

amin cnm hosgeldın aramıza...buarada daha yenı baslmssın calısmalra üzülme..genel bı kontrol ol bence en azından yumurtlaklarına baktır ..ınsallah en kısa zamandaa kavusursun bebıısıne.

doktora gittim en başta. herşeyin normal old söyledi.hayırlısı artık bakalım bı ay da devam. ama ne zorlu bi süreç öyle insan düşünmekten yoruluyor ya

Kizlar merhaba herkese benim sat 27 subatti bu ay birlikte olduk iki gune bi biliyorum daha 10gun var ama goguslerim sisti gobegimde alt bolumde batma oluyo esimde bende ruyamizda kiz bebek gorduk sizve daha bu kadar erken test yapsam cikar.mi

bu kadar erken çıkma olasılığı yok idrarda,,adetin geçmesini beklemeni tavsiye ederim canım..

doktora gittim en başta. herşeyin normal old söyledi.hayırlısı artık bakalım bı ay da devam. ama ne zorlu bi süreç öyle insan düşünmekten yoruluyor ya
bende bekrken derdim 5 dklık sey bebek yapmak derdım ama cıdden uzun ve yorucu bı süreç.ama olsun bebekler saglıklı gelsın de herkez beklemeye razı..ama biz cok ıstedıgımız ıcın stress yapıoz halıyle kısa olan adet dönemını ıskence halıne getırıoz bazı seylerı psikljık yasıoz .yanı 2 aydr öyleyim

kızlar benimde perşembe batım bakalım bat batacak mı:) rabbim hayırlısını versin

canım allah saglıklı bi sekilde saglıklı bı hamılelıkle bebegıne kavustrsun cok tatlı heycan bunlar.darısı isteyen herkese olsun..stres yapmıcaz desekte oluo en azından bende adet yaklastı mı agır bısey kaldrırken acaba mı olusuo..ama dediğin gibi herseyın vakti var allah ol deyınce oluo herseyin öncelıkle hayırlısı :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…