.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

cnm bende hamileyim ama bende öyle bişey yok.blmm belki eski de kullanılan bı yontemdı.:::KK66:)

evet canım ultrason yokken kullanılan bir yöntemmiş tabi şimdi ultrason var ne gerek var ama çocuk çılgınlığı işte:) walla bana kızcaksınız ama ben denedim elime yumuşak balon gibi bişey geldi. ne bilim merak :)

kızlarrrr 3 4 gundur gıremedım topiğim oyuzden bos kaldııııııı...ben varım artıkkk hehehe :))) buarada jeylo yazını okudummm ben kesınlıkle tüp bebek uzmanlarına güvenmıorum işi paraya dökmüşler benım yakın bı arkadasım gitti burdan..kızaa tüp bebek uzmanı eşinin morfolojısınde sorun var direk tüp bebek demıs..yoksa zor demıs yuh dedım ya kız daha 6 aylık evli ve ürolog ve profa sordu bı sorun yok normal yoldan olur sadece düzenli beslen demiş bencee sen baska doktora git..sonucta bıkere hamıle kalmssın esınde ozaman sorun olsa zaten tutmazdı ama mıyom olayını bılmıorum ben mıyomun zararı oldugunu hıc duymadım bence tüp bebek uzmanı değil baska doktora görün..buarada tombıkkus yumurtlamdan snra 8.günde bellı oluo kanda 14 gün gectyse yumuurtlamadan emınsen negatf olur..ben ates yöntemıne de asla güvenmıorum bu ay hergun ölçtüm cidden yumurtlamdan snra yükseldi, ya adetımın 5 gunu bugun ve hala 37 hala düşüş yok ben ates düşünce adet olanı duydum ama benım hıc degsmedı ve sonuc adet oldumm sen ıns hamıssındr buara cok hamıle haberı aldık devamı gelır ınsallah..:KK1::KK1:

Bende güvenmiyorum tüp bebek merkezlerine o yüzdende gitmedim ne zamandir ki hemen binamda yani,
tek iyi olan tarafi genis boyutlu hotmon testi yapiyor, 3 kez kan alinacak degisik döneme göre vs, en azindan bu avantaji var diger dr larim bir kez kan bile almadi degilki hormon testi.

Esim den birdaha sperm testi yapacakalr bunlar farkli bakiyorlarmi güya.
Özel de olsa yani ücretli ne yapalim yapilcak birsey yok.

Miyom icin de öne tüplere bakilcak ve rahim filmi cekilcek sanirim bunlar da olursa iyi olur, sonrasinda artik gene zaman a birakcam , kesinlikle hemen tüp bebek denemek istemiyorum.

Ates ölcme yöntemine gelince , bende ölcüyorum ama ovulasyon ile kiyaslamak icin ve vücudumu tanimak icin, sirf on güvenilmez bencede.
Dr. larimda biride dedi pek güvenilmez, biraz güvene bilmek icin hep ayni saate uyumak gerek en azindan 8 saat uyumak gerek ve her sabah ayni saatde ölcmek gerek o yüzden cok güvenilmez dedi , bencede dogru.

Son düzenleme:
Kızlar Günaydın, 9 aylık evliyim yaşım 30 eşimde 35 yaşında ve kardiyomiyopati hastası. kalbinde pili var. Bu durumundan dolayı kalp pili taşıyor ve sürekli kullanması gereken ilaçları var. İlaçlarından bir tanesi hormonlarını durdurmuş. o yüzden şimdi hormon ilacı kullanıyor. yaklaşık 3 ay oldu. Bu ay tam yumurtlama günümde ilişkiye girdik. Umudum yok ama yinede korunmadan ilişkiye giriyoruz. Herneyse çok gevelemeyeyim, benim adetim normalde saat gibi ama şu son 3 aydır ya 2 gün erken geldi yada 1 gün geç şimdi ayın 16sında adet olmam gerekiyordu olmadım. ayın 14'ünde kan testi yaptırdım negatif, 16'sında idrar testi yaptım evde gene negatif ... Geç döllenmede böyle şeyler olabilir mi acaba? Yani hiç adet belirtimde yok. Normalde deli gibi asabi olurum yada adetim bir gün önce çok duygusal..ağlarım çikolata yerim başım zonklar hiçbiri yok de şimdi. Bir tuhafım göğüslerimin sızlamasından ve ara ara rahmime ve yumurtalıklarıma iğne batırıyorlarmış gibi histen başka hiçbir şeyimde yok..ortada çift çizgide yok :)..Lütfen biraz yorumla beni bilgilendirirmisiniz, hamile olma olasılığım var mıdır şu an?

canım walla benim bu ay bayaa kafam karıştı. ne ateş ne akıntı hiç bişey kesin değil sanki ya. kanda negatifi gördüm ama bir yandan da sürekli okuyorum adet gününde yatırıp 0 çıkan sonradan değeri yükselenleri kafam karmakarışık oluyor o zaman :)doğum yapmak üzere olan bir arkadaşım var geç döllenme yaşamış, adeti geciktiğinde test yaptırıyor bişey çıkmamış 4-5 gün sonra tekrar yaptırmış pozitif. doktoru da gebelik adete yakın zamanda gerçekleşmiş demiş. ya ateş ölçme olayıyla en azından kendi vücudumun ortalamasını öğrenmiş oldum bu ay. bir de canım adetten bir kaç gün önce ya da adet olacağın sabah ateş hafif düşüyor diye biliyorum adet boyunca yüksek seyrediyor zaten. hamileysen adet sabahı olacak olan o düşüşü yaşamıyorsun sanırım tek fark bu :) hala da şeffaf- beyaz akıntım var. bu aydan umudu kestik canım bir mucize olmadığı sürece umudum nisana kaldı:) tuhaf rüyalarım da devam ediyor. gece hamile gördüm kendimi ama erken doğum yapıyorum 6 aylık, yaşamıcak zannediyorum ama yaşıyor sarılıyor bana güzel rüyaydı :)

Tekrarla testi canım sende adet olmazsan................... hem olmasa bile ben diyorum nisanda hepimiz hamileyiz diye yazacagız üzülmek yokkk:KK16::KK16:

Son düzenleme:
Bende güvenmiyorum tüp bebek merkezlerine o yüzdende gitmedim ne zamandir ki hemen binamda yani,
tek iyi olan tarafi genis boyutlu hotmon testi yapiyor, 3 kez kan alinacak degisik döneme göre vs, en azindan bu avantaji var diger dr larim bir kez kan bile almadi degilki hormon testi.

Esim den birdaha sperm testi yapacakalr bunlar farkli bakiyorlarmi güya.
Özel de olsa yani ücretli ne yapalim yapilcak birsey yok.

Miyom icin de öne tüplere bakilcak ve rahim filmi cekilcek sanirim bunlar da olursa iyi olur, sonrasinda artik gene zaman a birakcam , kesinlikle hemen tüp bebek denemek istemiyorum.

Ates ölcme yöntemine gelince , bende ölcüyorum ama ovulasyon ile kiyaslamak icin ve vücudumu tanimak icin, sirf on güvenilmez bencede.
Dr. larimda biride dedi pek güvenilmez, biraz güvene bilmek icin hep ayni saate uyumak gerek en azindan 8 saat uyumak gerek ve her sabah ayni saatde ölcmek gerek o yüzden cok güvenilmez dedi , bencede dogru.
cnm benım arkadasıma direk tüp bebek demıs mantıga bak önce yumurta takıbı yapılır 2 3 kere o olmazsaa asılama oda olmazsa en son caretüp bebektir adam direk tüp bebek demıs öyle ınsanların hayallerını yıkmak kolay mı yaa cok sınır olmstum olmaz demesıne ama arkadasıma kac tane doktora gıttı ve sorun yok demısler..sadece ii beslen denmiş.arastrması iyi tabı hormon tahlıllerı önemli.insallah bı problem cıkmaz da en yakın zamanda hamıle kalırsın..calısmaya devam..buarada rahım fılmınden sonra cok kısı var hamıle kalan o gönderdıklerı sıvı rahımı acıomus..ınsallah sende en yakın zamanda kalırsın

Kızlar Günaydın, 9 aylık evliyim yaşım 30 eşimde 35 yaşında ve kardiyomiyopati hastası. kalbinde pili var. Bu durumundan dolayı kalp pili taşıyor ve sürekli kullanması gereken ilaçları var. İlaçlarından bir tanesi hormonlarını durdurmuş. o yüzden şimdi hormon ilacı kullanıyor. yaklaşık 3 ay oldu. Bu ay tam yumurtlama günümde ilişkiye girdik. Umudum yok ama yinede korunmadan ilişkiye giriyoruz. Herneyse çok gevelemeyeyim, benim adetim normalde saat gibi ama şu son 3 aydır ya 2 gün erken geldi yada 1 gün geç şimdi ayın 16sında adet olmam gerekiyordu olmadım. ayın 14'ünde kan testi yaptırdım negatif, 16'sında idrar testi yaptım evde gene negatif ... Geç döllenmede böyle şeyler olabilir mi acaba? Yani hiç adet belirtimde yok. Normalde deli gibi asabi olurum yada adetim bir gün önce çok duygusal..ağlarım çikolata yerim başım zonklar hiçbiri yok de şimdi. Bir tuhafım göğüslerimin sızlamasından ve ara ara rahmime ve yumurtalıklarıma iğne batırıyorlarmış gibi histen başka hiçbir şeyimde yok..ortada çift çizgide yok :)..Lütfen biraz yorumla beni bilgilendirirmisiniz, hamile olma olasılığım var mıdır şu an?
canım öncelıkle esıne allah şifa versin..evet dediğin gibi gec döllenme olmus olabılır.oyuzden kanda cıkmaz..ama hafta daha gelmzse ozaman kanda net cıkar ..insallah bebeğin senledir.stress yapma oda etkılıo bızım bütün düzeni.insallah en yakın zamanda senden müjdeli haberler alırız..bizimle de paylas :KK9::KK9:

olumlu olumsuz paylaşırım tabiki ama dediğin gibi ,inşallah ama inşallah bebeğim benledir, Dualarınıza ihtiyacım var yaklaşık 6 aydır deniyoruz çok ama çok istiyoruz olmasını inşallah olmuştur.. ve ister istemez stres oluyo insan ama kırmızı kartı yersekte kısmet diyoruz tabiki.. çok teşekkür ederim ttmm çok saol :)

olumlu olumsuz paylaşırım tabiki ama dediğin gibi ,inşallah ama inşallah bebeğim benledir, Dualarınıza ihtiyacım var yaklaşık 6 aydır deniyoruz çok ama çok istiyoruz olmasını inşallah olmuştur.. ve ister istemez stres oluyo insan ama kırmızı kartı yersekte kısmet diyoruz tabiki.. çok teşekkür ederim ttmm çok saol :)
canım herzaman beklerim aklına takılan bı soru oldugundaa ben bilmesem arkadaslar bilir yardımcı oluruzz..insallah bebegın senledir..dualrımız senınlee.allah en yakın zamanda nasip etsin insallah

Aminnnn Aminnnn İnşallahhhhh canım , sizin çocuk var mı?
yok cnm ben daha 9 oldu evleneli..bi hamilelik gecirdim 2.5 aylıkken kalp etısı durdu kürtaj oldum korunma süresi verdi 3 ay ben bı ay korundum basladım calısmalrı sımdı adetım yenı bitti calısmalar devam ..insallah kısa zamanda güzel heberler duymak bana da nasip olur.:KK9:

ayy amin inşallah nasip etsin allahım hepimize, kucaklarımızda bebeciklerimizi görmeyi.. allahım hayırlı sağlıklı evlatlar versin.. Bu arada geçmiş olsun umarım birdaha yaşamassın aynısını. Hayırlısı deyip sineye çekmekten başka birşey gelmiyor elden.. Allahım sağlığımızı sıhatimizi gücümüzü kuvvetimizi versin inşallah.. İnşallah bir gün buraya " bende hamileyimmmmmmmmmmmmmm" diye bi topic atarım:)

merhaba kızlar, evleneli iki yıl oldu artık bebek istioruz, üç denememiz başarısız oldu maalesef :KK43: günü tutturamadık galiba. bu ay adetim 5 gün geç geldi acaip umutlanmıştım ama olmadı işte. inşallah bu ay yüzümüz güler. Allah isteyen herkese annelik duygusunu yaşatır inşallah.

canım selam 3 benc eçok az 12 ay deniceksin ve adet bitimi 2 gün arayla denediğinde 5 6 ayda gebelik elde edersin demisti doktorum umarım canım duaların kabul olur

ayy amin inşallah nasip etsin allahım hepimize, kucaklarımızda bebeciklerimizi görmeyi.. Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar versin.. Bu arada geçmiş olsun umarım birdaha yaşamassın aynısını. Hayırlısı deyip sineye çekmekten başka birşey gelmiyor elden.. Allahım sağlığımızı sıhatimizi gücümüzü kuvvetimizi versin inşallah.. Inşallah bir gün buraya " bende hamileyimmmmmmmmmmmmmm" diye bi topic atarım:)

inşallah canımmmmmmmmm

arkadaşlar mrb bende yeni katıldım aranıza,adetim 4 gün gecikti ama sağ kasığımda ağrı var sizce kist belirtisi mi yoksa gebelik mi çok korkuyorum lütfen bilenler yardım edebilir mi

yok cnm ben daha 9 oldu evleneli..bi hamilelik gecirdim 2.5 aylıkken kalp etısı durdu kürtaj oldum korunma süresi verdi 3 ay ben bı ay korundum basladım calısmalrı sımdı adetım yenı bitti calısmalar devam ..insallah kısa zamanda güzel heberler duymak bana da nasip olur.:KK9:

tuğce bu ay senden bekliyoruz allahımızn izniyle olucak hiç kasma

arkadaşlar mrb bende yeni katıldım aranıza,adetim 4 gün gecikti ama sağ kasığımda ağrı var sizce kist belirtisi mi yoksa gebelik mi çok korkuyorum lütfen bilenler yardım edebilir mi

hosgeldin canım
5 gün geçmisse testte çıkar 2 gün kala felan çıkıyor sadece kasığında ağrı var ise bir kadın doğumcuya git derim forumlarla tanı koyamazsın allah korusun kist varsa her gün senin zararına hem kist olsa ne olcakki korkulucak bisey yok tedavisi kolay baska belirti yoksa hamilede olabilirsin birde sat tarihlerinde denedinizmi esinle canım hatırlıyormusun??

kızlar günaydın, 9 aylık evliyim yaşım 30 eşimde 35 yaşında ve kardiyomiyopati hastası. Kalbinde pili var. Bu durumundan dolayı kalp pili taşıyor ve sürekli kullanması gereken ilaçları var. Ilaçlarından bir tanesi hormonlarını durdurmuş. O yüzden şimdi hormon ilacı kullanıyor. Yaklaşık 3 ay oldu. Bu ay tam yumurtlama günümde ilişkiye girdik. Umudum yok ama yinede korunmadan ilişkiye giriyoruz. Herneyse çok gevelemeyeyim, benim adetim normalde saat gibi ama şu son 3 aydır ya 2 gün erken geldi yada 1 gün geç şimdi ayın 16sında adet olmam gerekiyordu olmadım. Ayın 14'ünde kan testi yaptırdım negatif, 16'sında idrar testi yaptım evde gene negatif ... Geç döllenmede böyle şeyler olabilir mi acaba? Yani hiç adet belirtimde yok. Normalde deli gibi asabi olurum yada adetim bir gün önce çok duygusal..ağlarım çikolata yerim başım zonklar hiçbiri yok de şimdi. Bir tuhafım göğüslerimin sızlamasından ve ara ara rahmime ve yumurtalıklarıma iğne batırıyorlarmış gibi histen başka hiçbir şeyimde yok..ortada çift çizgide yok :)..lütfen biraz yorumla beni bilgilendirirmisiniz, hamile olma olasılığım var mıdır şu an?

selam canım ben gecen cuma yazmıstım mağazadaki bayan spiral varken gebe kaldım dedi allah isterse ilaca felan bakmaz ovulasyon gününden önce 1 gün önce beraber olduysan olma ihtimalin var o gün olmayla olmuyor genelde 1 gün öncesi garanti olduki saatlerle yakaladın o zamanda geç döllenme ihtimali olabilir tuğce haklı bu hafta tekrar git

hosgeldin canım
5 gün geçmisse testte çıkar 2 gün kala felan çıkıyor sadece kasığında ağrı var ise bir kadın doğumcuya git derim forumlarla tanı koyamazsın allah korusun kist varsa her gün senin zararına hem kist olsa ne olcakki korkulucak bisey yok tedavisi kolay baska belirti yoksa hamilede olabilirsin birde sat tarihlerinde denedinizmi esinle canım hatırlıyormusun??

adet günümde belim ve kasığım ağrıyordu adet olacağımı düşündüm ama sonra sadece sağ kasığımın ağrısını hissediyorum sat tarihlerinde denedik en son 13 şubatta regl olmuştum

X