Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya bendede ultra erken gebelik testi var yapsammıki o zaman. benım batta 26-27 ekim
Naptın canım yaptın mı testi. Bak ben düşük yaptığım gebeliğimde adete 2 gün kala çok silik çizgiyle öğrendim Beta Hcg 17 idi. Yine de beklicez mecbur bat tarihini. Nasipte varsa olmuştur yoksa diğer aylara yeni ümitlere devam

Naptın canım yaptın mı testi. Bak ben düşük yaptığım gebeliğimde adete 2 gün kala çok silik çizgiyle öğrendim Beta Hcg 17 idi. Yine de beklicez mecbur bat tarihini. Nasipte varsa olmuştur yoksa diğer aylara yeni ümitlere devam

Testi çekmeceme koydum o bana bakıyo ben ona çıkarmıki acaba 6-7 gün varken

Benim de ayaklarım buz gibi sanki kışın ortasındayız yani bot giyiyorum onda bile sanki karda yuruyomusum gibi bide canim erken tatlı istemeye başladı sanki

bizde bitmez belirtiler afedersin gazımız olsa onu yoruypruz ben o durumdayım. karnım ağrıyo acabamı oluyor :KK70:

Ben comfort bilmem neyi 6 tl ye aldim netten
Doğrudur canım bizim burdaki eczanede de o dediğin marka 10 tl. Ne bilim farklı marka alayım dedim. Sanki farklı marka olunca olmayanı olduracak gibi :) miratech marka aldım 20 tl. İçim gitti malüm. En iyisi bekliyip ucuz testlerden almak

Doğrudur canım bizim burdaki eczanede de o dediğin marka 10 tl. Ne bilim farklı marka alayım dedim. Sanki farklı marka olunca olmayanı olduracak gibi :) miratech marka aldım 20 tl. İçim gitti malüm. En iyisi bekliyip ucuz testlerden almak
Evet ben laboquick ovulasyon testi almıştım 1 tanede erken gebelik 2 tane normal gebelik testi hediyesiydi bitane de bundan alayim dedim

2 gün kalaya dayanamam pazartesi kan testi yapmayı kafama koydum zaten büyük ihtimalle onuda yarın yaparım dayabilirsem. en erken idrar testine kaç günde gören var acaba.
Öyle yap olmadı canım. Yani kimisi 7/8 gün kala görüyormuş ama kanımca onların da erken Döllenme falan olmuştur da o kadar erken çıkmıştır

X