Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben atesle bi takip edeyim dedim bugun 0.2 düşmüş düne gore. Ovulasyon testlerim de silik zaten. Tabi bu konularda olur mu olur neler gorduk o yuzden adet olana kadar sorgulamıyorum pek. Pazar sabahi gelmezse bi test ederim
Ben almanyadan bı test almıstım o var yok gosterıyodu boyle ugrasmıyodun aa cızgı koyumu ovulasyonda yok tek cızgı mı gebelık testı. Gercı oncekını ucuz kaset testle ogrendım sonrs ustune o almanyadan aldıgımı yaptım var cıktı sonra dr ılk gıdıste 48kusurlu bı rakam cıkmıstı sonra arttı ama 3.ay dolunca dusuk yaptım. Sımdı evde test yaptım o gavur test gecen hafta negatıf cıkardı sımdı kopkoyu

merhaba arkadaşlar ben dedemi hastaneye götürdüm hastaneye gitmişken devlet hastanesinde acilde n kan verdim gebelik için arada derede bir saat sonra sanuç alamaya gittim bayanın ekranı hata verdi ve bir sürü sıra olmasına ragmen labaraturakadar gittik beraber ve barkod hatalıymış ordaki beyfendi de geçiştirir gibi negatifse sıkıntı yok dedi ve bana çıktıyı vermeden buruşturup atıp gitti kız

Bu calısanlar manyak ya. Sıkayet edın ne demek sızın sonuc kagıdınızı vermemek burusturup atmak. Negatıfsede pozıtıfsede belkı saklamak ıstıyorum

Bu calısanlar manyak ya. Sıkayet edın ne demek sızın sonuc kagıdınızı vermemek burusturup atmak. Negatıfsede pozıtıfsede belkı saklamak ıstıyorum

ya başka hastamız vardı eşim gelince üzeirnde durmadım bide kan doğruysa eğer çıktıyı neden verme di sonuçta barkod önemli değilse verebilirdi bilemedim neyse 6 ekimde belli olucak artı k

Gözün aydın, tebrik ederim. Belirtilerin nelerdi ?

Iki gun once isten eve geldigimde birden oturup agladim ortada hic birsey yokken. Ve surekli sol kassigimda agri vardi. Goguslerimde hafif hasas ara ara ama bende genellikle hassaslasir adete bir kac gun kala. Baska belirtim yok.. Korkuyorum subatta dusuk yaptim ve hala inanamiyorum. Bana kalsa dakika basi test yapacagim kontrol etmek icin

kızlar ben 21nde yumurtladım adetime 2 gün varken yinede ovülasyon testi yaptım ekteki gibi çıktı sizce gebelik olabilir mi ama gebelik testim negatif

Eklentiler

• testtttt.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 37
Rabbim sağ salim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. Hayırlı olsun.

O gavurlardan bize de lazim olsun da ben beklerim baciiim zaman bol

Kiz bende agladim zirlarim ama baksan test negatif. Hep adet belirtisi gibi ya boyle net alakasiz bi belirti olsaydi bende var diyip anlasaydik. Nerdee

Kiz bende agladim zirlarim ama baksan test negatif. Hep adet belirtisi gibi ya boyle net alakasiz bi belirti olsaydi bende var diyip anlasaydik. Nerdee

Ben diger hamilelikten dolayi bu belirtilerden tanidim. Bide boyle assagidan bicak sapliyorlarmis gibi arada agri oluyor.. Ama dogru adet belirtisine yakin seyler hep

Ben diger hamilelikten dolayi bu belirtilerden tanidim. Bide boyle assagidan bicak sapliyorlarmis gibi arada agri oluyor.. Ama dogru adet belirtisine yakin seyler hep
Benim oncekinde cok anlamadim belirti. Ama ogrendigim gun kayinvalidem gelfi kalp atisina bende gelcem dedi. Ben eve geldim agla zirla paraladim kendimi ne demek benim bebegim benim kararım dedim ahahah aglama zirlama bi baska oluyo biliyorum o yuzden tahmin edilebilir belirti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…