Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah hpmizede canımm
inşallah güzel haberlerle gel kzuum
neyi sakızla çiğnedin kuz.
Corek otunu cektirmeden attim icine burda da okumustm bi kadin oyle yapmis agizda iyce ogutmek icin ben de sakizla ogutmeye calisiyorum gercektn farkediyor bogazimda yanma hissi oluyor normal cignedigimde corekotunu oyle olmuyor

Corek otunu cektirmeden attim icine burda da okumustm bi kadin oyle yapmis agizda iyce ogutmek icin ben de sakizla ogutmeye calisiyorum gercektn farkediyor bogazimda yanma hissi oluyor normal cignedigimde corekotunu oyle olmuyor
Yaaa sakızla ilk defa duydum. Bende bi öncekinde çektirmemiştim çıtır çıtır yemiştim ama çok zor olmuştu. Bu sefer çektidimmm

aynen bizde öyle düşünüyorduk ama doktorumuz degerlerin gayet normal oldugunu söylemişti. siz de doktoramı göstermiştiniz
Evet biz sürekli kontrole gidiyoruz zaten çünkü eşim Mart’ta varikoselden ameliyat olmuştu şükür düzeldi tabi bize de doktor gebelik bekleyebilirsiniz ama morfoloji azıcık da olsa düşük demişti

Evet biz sürekli kontrole gidiyoruz zaten çünkü eşim Mart’ta varikoselden ameliyat olmuştu şükür düzeldi tabi bize de doktor gebelik bekleyebilirsiniz ama morfoloji azıcık da olsa düşük demişti
bu değerlerdeykenmi ameliyat olmuştu eşiniz. yoksa yükselmiş halimi bu

Kızlar morfoloji hız vs bunlar ne ben hiç bilmiyorum

canım doktor bizlerden test isterken eşlerimizden de sperm testi istemişti. Morfolojide sperm testindeki bir değer spermlerin şekliyle ilgili bilgi veriyor
Hmm benim eşimden de istedi geçen hafta. Artık ne zaman yaptırırsa beyimiz

Morfoloji 1 den 2 ye çıkmış hızda 6 dan sayı da 50 milyondan yükselmiş canım
tamam canım ozaman sayı ve hız şuanki durumu göre iyi demişti bizim doktor senin eşinle birebir aynı benimkide morfolojiyi çok önemsemiyor doktorlar %2 bile yeterli onlar için inşallah biran önce kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…