Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnnn ben her zaman şöyle dua ediyorum Rabbim olmayıp da isteyen herkese tez vakitte sağlıkla nasip etsin benim gibi isteyen herkese de nasip etsin inşallah binlerce şükür kızım var tabi bunun İçin çok şükrediyorum sizede Rabbim nasip etsin

benim de bu 2.olacak ama ilkini yaklaşık 3 ay önce yapmıştım inşallah bu ay nasip olur sende bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah canım benim
Amin canım inşallah. Bence bir sıkıntı olmazsa olana kadar dene canım. Ovulasyon testi de kullan. Bide iliskiden sonra kalcanızın altına yastık koyun. Ben bunları yapmıstım. Cuma günü ögrendim hamile oldugumu

tamam tatlim yarin baslicam haber ederim ben basladim diye

Neye faydasi var
kaliteli yumurta oluşuyor canım inşallah
ohh ağzına sağlık inşallah Rabbim cümle isteyenlere nasip etsin
ohh gözün aydın. İnşallah bizim de bu ay olur. İsteyen herkesin de. Ama ben ovulasyon testi yapmak istemiyorum o beni biraz geriyor kuzum
Bende bugün başladım ya umarım faydasını görürüz.
İnşallah canım. Benim ilk yaptığım da kasık ağrılarım olmuştu çokcaa

İnşallah canım Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin. Evet ovulasyon insanı biraz geriyor ama yumurtladigini görmekte bi ayrı mutlu ediyor. Sen nasıl rahat edersen öyle yap canım. İnsallah hepinizin bu ay olur

İnşallah canım benimmmm inşallah dualarını eksik etme

Ben nerdeyse 1 yıldır

Merhaba kızlar bende bu kürü yapmaya baslamıstım adetimin ikinci günü, sabah akşam olmak üzere 1er kasık yedim ama son 4 gundür düzenli uygulayamadım bugun yıne devam edıyorum bi sıkıntı olur mu yada etki eder mi etmez mi bilmiyorum olumlu dusuneyım de olumlu olsun bu arada aynı zamanda ovulasyon testi ile de takip ediyorum ama adet bıtımınden sonrakı gun bıraz koyu olmustu t cızgısı o zamandan bu zamana da hıc cızgı belırmıyor daha ne anlama gelıyor anlamadım daha yumurtlamamam mı olmadı o ılk gunmuydu anlamadım

Kızlarr geçen sene bu kürü yapmış biri olarak tavsiyede bulunacağım.. yumurtaları erken geliştiriyor. Varsa ovülasyon testi kullanın benim reglim 3 gün erken gelmişti ve aylar öncesinden rezervasyon yaptırdığımız (regl düzenime göre) tatilimiz rezil olmuştu :)

selamlar, bu kür adet düzenini vs şaşırtıyor mu gecikme filan
canım ben 3 -4 ay önce yapmıştım sadece 2 gün erken regl oldum. Ama herkeste farklı olabilir tabiii
gunaydin kizlar nasilsiniz ben basladim bugun kuru yaptim az once
günaydın canımmm. Ben daha yemedim çünkü geç uyandım birazdan yiyeceğimmm
Ben nerdeyse 1 yıldır
bende 1yıllık evliyim ama bu 6.Ay denemede inşallah bi 2 ay beklememiz gerekti bu ay yeni deneyeceğiz inşallah beklediğimize değer
Kızlar ovulasyon akıntılarınız nasıl oluyor? Çatladığınınasıl anlıyorsunuz
ben anlamıyorum valla yaaa hala da çözemedim o işi.
Günaydın canım. Bence de olumlu düşün yine de işe yarar inşallah ben öyle düşünüyorum. acaba adetten sonra mı yumurttladın sende, bazen öyle olanlar oluyor çünküüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…