Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi gözün aydınnn Zaten regl gelince bi artık bu ay kafaya takmayacağım demeler başlıyor. Sonra yumurtlama ve bat yaklaşınca görcem ben seniii
Kız ben neye isyan etmişim okudun mu bi benim tek sorunum yumurtlamayı bulamamam ve akabinde bat ne zaman geliyor bilememem! Tükendiğim noktalar bunlar, 10. Gün ovu testine mikroskopa başlıyorum ben artık 20. Gün geliyor 10 gün negatif negatif negatif göre göre yeterince yumurtlayacağıma da kadınlıığıma da olan inancımı kaybedip herseyi çöpe atıyorum, sora akıntıyı görünce geldi sanıp kavga dövüş eşimle silah zoruyla birlikte oluyorum ardından adamı kendimden soğuttuğumdan bi hafta uzak duruyo benden, hah işte o bi hafta içinde oluyo yumurtlama ve ihtimal hep sıfırda. Ben bu ay bakmıcam öyle ya baksam da olmuyor. Ne zaman istiyosak o zaman olur sevişme hay yıprandığımıza değmiyor

yaa o zaman akşamdan başlarsan 13. Gün sabah yiyip bitir canımmm. İnşallah ya inşallah bu ay muradımıza ererizzz. Evet benim de ilk olacak. Sen kaç aydır deniyorsun
Aynen kesinlikle ben de yapamıyorum konuşup anlatması güzel ama malesef uygulama yok
Aslında belki şuan bana öyle geliyor belki ama. Eğerki benim bi tane olsaydı belki çok sallamazdım yaa. Yada bekara karı boşamak kolay hesabı bilemiyorum. Bak ne güzel senin varmış. Kaç tane bilmiyorum ama

Doğru kız sanki sen bi önceki ayda da böyle yarıda kesmiştin ovulasyon testi olayını sonra demiştin burda ben bırakınca olmuş gibi bişey. Hadi bakalım bu ay bi salla sen yaaav az oğlunla ilgilennnn onla kafayı meşgul ett zaten hep beklenmedik anda oluyor sanırımmm. Daha da oğlanın adını öğrenemedik bak aklıma geldi

hadi yaa geciktim o zaman benim 4. gunu neyse ben de yapym olsun denerim sansimi

Ay yok gecen ay 10-39arası baktım pik görmeden adet geldi 39 da, ya 10-22 arası ıdrarda bakmıştım, sonra mikroskoba gecmiştim, ama arada 3-4 gün ara olmuştu mikroskop gelene kadar o arada olmuş. Ama ben inat edip 30 a kadar test yapsam yine çım az, bırakınca pik olur gibi gelio bana

ay ben yarim yamalak okumusum tamam canim olsun deneyim nolcak sanki

Allah sabır versin kız ben yoruluyorum sen anlattıkçaaaa

Bir tane kızım var ama öyle olmuyor aslında insan isteyince kaç tane de olsa olmayınca zor

Kızlar bende bal cörekotu tarcın sayesinde hamile kaldım diyebilirim. İlk ay olmazsa diger ay tekrar yapın. Ben 3.kez kullanişımda hamile kaldim. Çünkü karışımı kullandıgım zaman ovulasyon testinde t cizgisini cok koyu gördüm. Normalde oyle görmüyordum. Yumurtayi cok guzel gelistiriyor.

Bir tane kızım var ama öyle olmuyor aslında insan isteyince kaç tane de olsa olmayınca zor
öyledir mutlaka canım. Ama ben yaşamadığım için tam bilemiyorum tabi rabbim bekletmesin kimseyi inşallah
benim de bu 2.olacak ama ilkini yaklaşık 3 ay önce yapmıştım inşallah bu ay nasip olur sende bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah canım benim
amaan nolcak kiz deneyim gitsin
Tamam kızz yarın başla tamam mı haber et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…