Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa inşallah inşallah bu ay bizlerde öyle deriz. Kaç ay sonra oldu bebekAllah sağlıkla dünyaya getirmenizi nasip etsin

Yaa inşallah inşallah bu ay bizlerde öyle deriz. Kaç ay sonra oldu bebekAllah sağlıkla dünyaya getirmenizi nasip etsin

Aminn inşallahh
Ocak ayından beri düşünüyoruk nisan da kürü kullandım mayıs ayında hamile kaldım çok şükür,
Çok zorlu bir süreç beklemek gerçekten çok yıpratıyor ama ne kadar düşünüp kafaya takarsan o kadar erteleniyor,
Bir de benim Haşimato tiroidim de var, o yüzden de korkuyordumi
Bol bol dua edin kendinizi bunaltmayın sürekli ona odaklı yaşamayın Allah hiç beklemediğiniz anda nasip eder inşallah

Teşekkür ederim canım. Takmamak zor ama deneyeceğim. Dualarını eksik etme sende

Teşekkür ederim canım. Takmamak zor ama deneyeceğim. Dualarını eksik etme sende

Çok iyi anlıyorum seni o dört ay çok zor geçmişti doktorlar her şeye normal demesine rağmen tedirgin olmuştum,
Dualarım seninle ve tüm isteyenlerle Allahım en kısa zamanda göbüşlerinizi doldursun inşallahh sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

İnşallah canım. Bizde kasımdan beri istiyoruz gerçekten yoruluyor insan düşünmekten. Hele bu ay nedense uyuyamıyorum hep yatarken hayal kurardım bebeğimin olduğunu bu sefer sürekli olumsuz şeyler geliyor aklıma

Canim yumurta aki kivamnda oluyor genelde 1 gun suruyor bazisinin cok suruyormus o haftayi degerlendiriyorim akintidan 2 ya da 3 gun sonra diyemem o hafta degerlendirmk lazim oluyor genelde
Su gibi değil yani biraz katımsı mı oluyor. Özür dilerim ama sümük gibi mi

Yaa inşallah bu ay güzel bi şekilde anlarım güzel değerlendirir ve hamile olurumm canım çok sıkılıyor

Amin inşallah canım. İlk defa bu hafta bunun için ağladım. İnşallah bu ay bizde oldu diye sevinir buraya yazarız.
Yaa kıyamammm bende çok üzülüyorum aklıma geldikce gözlerim doluyor ya. İnşallah sabrın sonu selamet olsun. Bekletmesin Rabbim tez versin ben ona ne güzel bakarım ki yaa

Bende şuraya sıvısıyım,
6aydır deniyoruz bizde, hormon testi yaptırdım hiçbir problem yok, doktorum bugun klomen yazdı. 6 Ağustos bat. Eğer adet olursam, insallah olmam Bende bal-Çörekotu kürüne baslıcam. Ay insallah hepimiz hamiş oluruz yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…