Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sizin değerlerle benim eşimin değerleri aynı ama dr bize eşimde sıkıntının olmadığını söyledi. aklım karıştı:S
Sayi ve hiziniz iyi gorunuyor doktorlar morfolijiyi pek onemsemiyorlar ama saglikli icin 7 nin uzernde olmasi gerekiyor yaziyir nette

Bi de bol C vitamini alacak
Bizim kullandığımız çakşır suyu sayısını hiç kimse kullanmamıştır sanırım 20 şişeden fazla hiçti hıza etkisi yok çakşırın zaten sayıya iyi geliyor sabah akşam 3 ay boyunca portakal suyu sıktım bol c vitamini olan meyve salataları yaptım kuru yemiş bol yedirdim proxeed plus içti 3 ay keçi boynuzu kürü ve özü tüketti bal polen arı süü propolis karışımı yedi zeytin yağında incir falan yok olmuyor. Bizim yerimize normal bir çift bunları yapsa dokuz doğururdu

Dna hasar testi yaptırdınız mı

Kullanmaya basladigimin 9. Gunu bugun sanci basladi an itibariyle kasik.ve bel agrisi bakalim.akinti olacak mi yine uyutmayacak mi agri ben tatildeym.esim yok heba olmasak bari 2 gun sonra gelecek

Kullanmaya basladigimin 9. Gunu bugun sanci basladi an itibariyle kasik.ve bel agrisi bakalim.akinti olacak mi yine uyutmayacak mi agri ben tatildeym.esim yok heba olmasak bari 2 gun sonra gelecek
Akıntı da yumurtlamayı anlıyor musun senn

kızlar merhaba,
Bende hamile kalmadan önce ki ay bu kürü uygulamıştım çok da araştırmıştım, denk mi geldi bilmiyorum kürün bittiği ay hamile kaldım darısı tüm isteyenlere olsun inşallah ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…