Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim çörekotu kürüm dün bitti şimdi çatlamayı görme sırası inşallah ❤
Hadi bakalım İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.... çatladığındada tutsun bırakmasın İNŞALLAHHH...
bende bu ay İNŞALLAH olurum... eşime bu kadar takviye kür ilaç.. kendime folik asit ve çörek otu kürü.. Allahım lütfen artık ya

Canım benim ya rabbim duysun sesimizi duamızı inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın bu ay da bizim ayımız olsun inşallah Yarın arefe çok dua edelim rabbim büyüktür

ama ben hala kist yüzünden 12 yemeye korkuyorum... doktor bana Femera diye bir ilaç vermişti 5 gün kullandırmıştı... acaba bu kürüde 5 günmü kullansam

Valla bende şaşırdım canım yani adetimden itibaren 12. günümde çatlamış oldu. bugün 15. günüm ama ilişkiye yine devam edicem ne olur ne olmaz
Tabiki adete kadar düzenli devam edelim inşallah elimizden geldiğince artık takdir Allah’ın

kızlaaar ben küre başlayalı 3 4 gün olduuu ve çatlatma iğnesi sancısı ve şişkinliği olur ya aynı ondan yaşıyorum
size neler oluyor?
sanki çatlatma iğnesi vurulmuşum gibi kasıklarım şişti oturunca batıyor canım yanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…