Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay ne güzel olur valla benimki süper doktor hadi bu ay kür yap dedi çörekotundan bahsedince. bilinçsiz tüketmeyeceğimi biliyor. o yüzden kızmadı sanırım. ayrıca çok ilaççı biri değil ve pozitif sürekli bu ay olacak kafasında 😊
Nerde oturuyorsun canım hangi doktora gidiyorsun?

ay ne güzel olur valla benimki süper doktor hadi bu ay kür yap dedi çörekotundan bahsedince. bilinçsiz tüketmeyeceğimi biliyor. o yüzden kızmadı sanırım. ayrıca çok ilaççı biri değil ve pozitif sürekli bu ay olacak kafasında 😊

Aaa doğruu en başından beri arkadaş gibi olan doktorun bu dimi :) ❤️

Kızlar aşağı yukarı kaç gr çörek otu gidiyor? Hiç almadm ben çörek otu :) gidip alacamda.. Regl oldum.. Yarın bende başlıyım bari

Kızlar bu kürü yedim de çörek otları ağzım da kalıyo ciğniyom azıcık ama iğrenc 🤢 sonra su içip yutuyom. Su dan bişey olmaz demi

Kızlar aşağı yukarı kaç gr çörek otu gidiyor? Hiç almadm ben çörek otu :) gidip alacamda.. Regl oldum.. Yarın bende başlıyım bari
sen aktara belirt canım 10 tatlı kaşığı kullancam diye onlar az çok ayar biliyor, ben öyle yaptım çünkü🤗 şifa olsun inşallah
Kızlar bu kürü yedim de çörek otları ağzım da kalıyo ciğniyom azıcık ama iğrenc 🤢 sonra su içip yutuyom. Su dan bişey olmaz demi
inşallah işe yarar canım tadı cidden çok rahatsız edici yapacak başka bişey yok😏😏

selam kızlar bende başladım buna
inşallah güzel haberleri veririz
gerçi ben 8.günümde başladım biraz geç oldu ama hayırlısı
yumurtlamam genelde 13.gün de başlıyor ovulasyonla takip ediyorum

X