Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valllaa bacımmm sonunu düşünen kahraman olamaz şaka bi yana herkesin vücudu farklı inan bilmiyorum sonuç ne olur. Niye bu ay değil de diğer ayyy diyonki
Çünkü eşimin sperm tahlil sonucu cok kötü
15 gün önce ilaç tedavisine vitamine başladı.. Bende ona bol bol ceviz badem yediriyorum, çakşır suyu, keçi boynuzu özü vs vs.. Şimdi bu kürü ben uygulasamda bişi değişmiyecek diye gelecek aymı yapsam die düşündüm.. Belki ilaçlar eşimde etki eder

Bak bak bak sana ne dicemmm. Eneaciz in açtığı bi konu var onu okusana bi. Çörekotu ile yine. Onunda eşinde sorun vardı. Tam 7 yıl olmamış. Bu kürü yaptığı ay olmuş. O tane tane yazmış sağolsun bi baksana profilinden kız hemen

Ayy görmüş gibiydim.. Dur hemen bakıyorm.. Saol bacı

tüp bebek diyorlar bana da kuzum sen o kadar umut oldun ki
doktoruma söyledim çörekotu yapcam diye o da çok duymuş o şekilde hamile kalan tamamen destekledi sağ olsun.
haber bekliyor benden.

Ayyy doktorun desteklemesi ne kadar güzel yaaaa. Bir arkadaşa doktoru baya bir kızdı. Çörekotu yaptı diye. O arkadaşın yumurtası çatlamadı, kist oluştu sandı. Ama adete kadar ilişki derken o yumurtalarla gebe kaldı adet olmadan :))))

Merhaba canım taze öğütülmüş çörek otunu nerde bulabiliriz acep

ay ne güzel olur valla benimki süper doktor hadi bu ay kür yap dedi çörekotundan bahsedince. bilinçsiz tüketmeyeceğimi biliyor. o yüzden kızmadı sanırım. ayrıca çok ilaççı biri değil ve pozitif sürekli bu ay olacak kafasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…