Hamilelik belirtisi mi ?

27 si son beraberliginiz yumurtlama tarihiniz degil.reglden itibaren 14 gun sayin o tarihler yumurtlama tarihiniz yani 3-9 eylul tarihleri arasinda yumurtlama olur ve hamile kalma o zaman olur.

27 si son beraberliginiz yumurtlama tarihiniz degil.reglden itibaren 14 gun sayin o tarihler yumurtlama tarihiniz yani 3-9 eylul tarihleri arasinda yumurtlama olur ve hamile kalma o zaman olur.
Son adet tarihim 23.08.24 bitiş tarihi de 26.08.24 reglden sonra korunmasız ilişki 27.08.24 31.08.24 ve devam etti bat olana kadar yani 23.09.24 e kadar sadece 27.08.24 de yapıp bırakmadık korunmasız ilişkilerimiz devam etti naçizane fikrim lütfen yorumları iyi okumanız 😇💕

2 den küçük cıkmış ya neden böyleyim peki neden tüm belirtilerim var beynim benle oyun oynuyor cok heveslenmiştim
Bak benim yaşadığımı yaşamışsın bende kan verirken çok umutluydum öyle böyle değil eşimde dedi kesin hamilesin diye kan bi geldi bende şok oldum eşimde benimde tüm belirtilerim devam ediyor gecikmenin 4.günündeyim dün göğüslerimin ve rahmimin ağrısından duramadım sonucun tam kaç çıktı ?

Bak benim yaşadığımı yaşamışsın bende kan verirken çok umutluydum öyle böyle değil eşimde dedi kesin hamilesin diye kan bi geldi bende şok oldum eşimde benimde tüm belirtilerim devam ediyor gecikmenin 4.günündeyim dün göğüslerimin ve rahmimin ağrısından duramadım sonucun tam kaç çıktı ?
<2 yazıyor canm
İnşallah ikimizde geç yumurtlamışızdır
Döllenmeden 10 gün sonra her halde kana yansıyor geç yumurtladıysak ondan cıkmamış olabilirmi
Varmı acaba böyle negatif götp sonra pozitif dönen
Neredeyse 15 senedir adet oluyorum hiç geçikmem hep günümde veya 1 gün önce
Sadece ilk gebelikte gecikti işte
Gögüslerime el değmiyor hiç o kadar vok belirti varki

<2 yazıyor canm
İnşallah ikimizde geç yumurtlamışızdır
Döllenmeden 10 gün sonra her halde kana yansıyor geç yumurtladıysak ondan cıkmamış olabilirmi
Varmı acaba böyle negatif götp sonra pozitif dönen
Neredeyse 15 senedir adet oluyorum hiç geçikmem hep günümde veya 1 gün önce
Sadece ilk gebelikte gecikti işte
Gögüslerime el değmiyor hiç o kadar vok belirti varki
Vallahi inan hiç bilmiyorum ki tekrar bu konu hakkında konu mu açsak acaba ?

Be adetten 3 gün önce test yaptım negatif 3 gün sonra adetim geldi 2 buçuk gün sürdü sonra kahverengi oldu adetim bittikten 1hafta sonra test yaptım ikinci cizgi silik çıktı varla yok arasi neden acaba

Eklentiler

• 1000119968.jpg
    1000119968.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 1000119969.jpg
    1000119969.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 16
Vallahi inan hiç bilmiyorum ki tekrar bu konu hakkında konu mu açsak acaba ?
Selamlar hep okuyorum burdaki yazılanları bu sefer ben de yazmak istedim sürekli kendimde belirtiler arardım bu sefer anladım direk. Reglim gelmeden önceki gün regli geldiği günkü gibi çok ağrım ateş basması kramplar hepsi oldu bikaç saate geçti hepsi bi daha da olmadı sonra anladım direk . Ertesi gün testte negatif çıktı sonraki hergün test yaptım hepsi negatif çıktı ama ben emindim😅 6. Günü çift çizgiyi görüp kan verdim çok düşük bir değer çıktı 22 sonra 5 gün daha bekledim 292 çıktı doktorum geç döllenme olduğunu bir sorun olmadığını söyledi bakalım süreç nasıl ilerlicek

Birisi böyle yazmış bizimde olurmu dersn

X