Hamilelik belirtisi mi ?

Ayy bu rahim içinin kalp atışı gibi atması benim ilk gebeliği öğrenmeden önce olurdu
Cidden mi 🥹 bilmiyorum bende de öylemi kafayı yicem bugün sağlık ocağına gittim ıraklı suriyeli doluydu kuyruk vardı resmen 9 dan 11 buçuğa kadar sıra gelmedi kan verme saati de geçti çünkü bizim buradaki sağlık ocağı 8 buçuktan 10 a kadar kan alıyor bende sinirlendim çıktım yarın gideceğim tekrar 😔

Cidden mi 🥹 bilmiyorum bende de öylemi kafayı yicem bugün sağlık ocağına gittim ıraklı suriyeli doluydu kuyruk vardı resmen 9 dan 11 buçuğa kadar sıra gelmedi kan verme saati de geçti çünkü bizim buradaki sağlık ocağı 8 buçuktan 10 a kadar kan alıyor bende sinirlendim çıktım yarın gideceğim tekrar 😔
Rabbim yarın güzel haberler aldırsın inşallah şu ana kadar bende olmadım
Sabaha olmazsa test yapacam bacaklarım aşırı ağrıyor ve gögsümde damarlar belirginleşti

ayaktayken özellikle daha çok ama uzanınca da regl ağrısı gibi ağrıyor ama yok regl felan bugün de olmazsam 2.gün gecikme
Benimde ayakta belime ağrı giriyor uzaninca azalıyor biraz ama daha önce olmamıştı . Birde benim adet zamanı belim ağrımaz kasık ağrısı olur daha adete 12 gün var olması suphelendirdi. Bel fitigmda yoktu yani anlamadm inşallah hamilesindr cnm tutmustur

Benimde ayakta belime ağrı giriyor uzaninca azalıyor biraz ama daha önce olmamıştı . Birde benim adet zamanı belim ağrımaz kasık ağrısı olur daha adete 12 gün var olması suphelendirdi. Bel fitigmda yoktu yani anlamadm inşallah hamilesindr cnm tutmustur
Ayyy inşallah sende hamilesindir bitanem 🤲🏻teşekkür ederim kalbin kadar güzel dileklerin için ♥️🥰💕

Rabbim yarın güzel haberler aldırsın inşallah şu ana kadar bende olmadım
Sabaha olmazsa test yapacam bacaklarım aşırı ağrıyor ve gögsümde damarlar belirginleşti
amin bitanem inşallah 🤲🏻 aslında hiç testle felan uğraşma git direkt kan versene kesin çözüm sonuç olarak ben sonradan kendime çok kızıyorum o kadar test yaptığıma bi test 25 30 liradan başlıyor inşallah sende hamilesindir ben hamile değilsem şayet burada tanıştığım kızçelerimin hamilelik müjdelerini aldığımda bile çok mutlu oluyorum 🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻♥️

X