Hamilelik belirtisi mi ?

Ayyy teşekkür ederim vallahi nane içiyorum sadece oda fayda etmez oldu kekik çok işe yarıyor bende ama kekikte düşüşe sebep olduğu için varsa diye korkuyorum yinede her ne kadar olmadığını bilsemde
Kekik içme aynen o düşünen yok açıyormuş
Eğer adet olursa inşallah olmazsında
Maydonoz süt buharıda cok iyi geliyor
Ben bebeğimi enfeksiyon yüzünden kaybettim doğum sonrası dutu yapamadım sütüm artıyor diye maydonoz buharını yaptım resmen legene aktıgını görüyorsun
Gebe kalmayı kolaylaştırıyor

Kekik içme aynen o düşünen yok açıyormuş
Eğer adet olursa inşallah olmazsında
Maydonoz süt buharıda cok iyi geliyor
Ben bebeğimi enfeksiyon yüzünden kaybettim doğum sonrası dutu yapamadım sütüm artıyor diye maydonoz buharını yaptım resmen legene aktıgını görüyorsun
Gebe kalmayı kolaylaştırıyor
Başın sağolsun kuzum😔
Nasıl yapıyorsun o maydanoz buharını?

Başın sağolsun kuzum😔
Nasıl yapıyorsun o maydanoz buharını?
1 litre sütün içerisine 1 bağ maydonoz koy kaynasın
Sonra sıcaklığına biraz cıkınca kovaya boşaltıp onun buharına oturuyorsun dikkat et yakma ama kendini
Beline battaniye sarıp kalabildiğin kadar kal hatta ben soğuyunca gidip ısıtıp tekrar oturuyordum süt boşa gitmesin diye 😀
Adetin bitecek iyice 3 gün üst üste yapacaksın gercekten bitiyor enfeksiyon tıkalı olan tüpü bile açıyormuş

Şekil bozukluğu gibi bir şey mi nasıl doktor acıklayamıyor ya
Genetik test yaptırdın mı
Benimki 23 haftalıkken suyum geldi susuz şekilde 22 gün karnımda kaldı sonra acil sezeryana alındım 26 haftalıkken doğum yaptım akşam oğlumu gördüm ona süt sağıp bıraktım sabah fenalaştı diye haber geldi o hastanede yataktan dikişlerimle nasıl tek başıma kalkabildiğimi hala hatırlamıyorum rabbim çektiğimiz cefanın mükafatını yumuk yumuk eller olarak versin bize
senin acın benimkinden kat be kat sen görmüşsün süt sağmışsın kesinlikle aynı değil çok üzüldüm inan ki 26 hafta dile kolay 😔 rabbim peygamber sabrı versin çok zor yaşanılan şey 😔 pataloji de çıkan sonuç uterin rüptür müdür nedir bebek eşinin anne karnından yırtılıp ayrılması kopmasıymış ve bunu o kadar kontrole gittim hiç farketmediler 7 güne yaklaşık hastanede yattım ölüyordum neredeyse 😔

Hsjshsjssj inşallah öyledir hiç umudum yok gerçekten ama olur mu olur büyük ihtimal amcasını çok kınıyorumsu gibi birşey başıma gelcek aynısı 😄😄😄 kendide diyo abla sen beni çok kınıyosun ama sen bi doğur tipi huyu aynı bana benzeyecek diyo ki şansa bak şuan hamile isem normal zamanda doğarsa aynı burç olacak amcasıyla fkfkdk
umutsuz olma ama çokta umutlu da olma ortada durak aşko 😂😂😂o değil bide üstüne ben söyledim kesin öyle olacak hayatım kimi kınarsan rabbim baş ucuna dikermiş 😂😂 aynı burç olması da cabası bide 😂😂

senin acın benimkinden kat be kat sen görmüşsün süt sağmışsın kesinlikle aynı değil çok üzüldüm inan ki 26 hafta dile kolay 😔 rabbim peygamber sabrı versin çok zor yaşanılan şey 😔 pataloji de çıkan sonuç uterin rüptür müdür nedir bebek eşinin anne karnından yırtılıp ayrılması kopmasıymış ve bunu o kadar kontrole gittim hiç farketmediler 7 güne yaklaşık hastanede yattım ölüyordum neredeyse 😔
9 haftada ne ara plasenta oluştuda ayrıldı
Kolaymı canm ya insanın canndan bi parça gidiyor .sen bence bi genetiği test yaptır öyle gebelik düşün canm
Aynı şeyleri yaşamaktan cok korktugum için kaç aydır bekliyorum ben test sonucu cıksın diye

Oyy canımm kız kuruma çizgisi işi kolay bi damla su damlatınca kuruma çizgisiyse eğer gidiyor ama normalse kalır diye düşünüyorum bilmiyom anam zaten kaderime tüküreyim şansa baksana allahtan 3 4 tane kaset test aldım 🤦🏻 ilk yaptığımda çizgi çıkmadı yine şaka gibi ama gerçeeeeekk 😄 agam bizle eğleeeniirr o yüzden diğerini yaptığım gibi aşağı indim
Kuzum böyle c çizgisi de çıkmayan testleri götürünce aldığın eczaneye yenisini veriyorlar diye duymuştum paran ziyan olmasın üç beş diye diye binlerce para gidiyor testlere

9 haftada ne ara plasenta oluştuda ayrıldı
Kolaymı canm ya insanın canndan bi parça gidiyor .sen bence bi genetiği test yaptır öyle gebelik düşün canm
Aynı şeyleri yaşamaktan cok korktugum için kaç aydır bekliyorum ben test sonucu cıksın diye
Ben martta düşük yaptım o zamana kadar düşükten sonra tekrar sağlılıklı gebelik oluşması tam ideal bekleme süresi 6 ay denildi o dediğim uterün rüptür de pataloji de yazıyordu . Genetik test randevusu aldım ama gel gelelim gebelik mevzuları patlak verdi bu ay 😇🥰💕

Ben martta düşük yaptım o zamana kadar düşükten sonra tekrar sağlılıklı gebelik oluşması tam ideal bekleme süresi 6 ay denildi o dediğim uterün rüptür de pataloji de yazıyordu . Genetik test randevusu aldım ama gel gelelim gebelik mevzuları patlak verdi bu ay 😇🥰💕
Şu an hamilemisn sennn

1 litre sütün içerisine 1 bağ maydonoz koy kaynasın
Sonra sıcaklığına biraz cıkınca kovaya boşaltıp onun buharına oturuyorsun dikkat et yakma ama kendini
Beline battaniye sarıp kalabildiğin kadar kal hatta ben soğuyunca gidip ısıtıp tekrar oturuyordum süt boşa gitmesin diye 😀
Adetin bitecek iyice 3 gün üst üste yapacaksın gercekten bitiyor enfeksiyon tıkalı olan tüpü bile açıyormuş
Eğer hamile değilsem deneyeyim regl bitet bitmez dimi

X