Hamilelik belirtisi mi hamilemiyim

İnşallah hamilesindir canim bende çok istiyorum benimde 4 gündür bazi belirtilerim var belimde ağrı goguzlerimde ara ara sizlama var ama bilmiyorum belirtimi bunlar inşallah oyledir

İnşallah hamilesindir canim bende çok istiyorum benimde 4 gündür bazi belirtilerim var belimde ağrı goguzlerimde ara ara sizlama var ama bilmiyorum belirtimi bunlar inşallah oyledir
İnş canım bunlar hem gebelik hmde regl belirtileri reglin gecikti mi yoksa

Canım nasılsın bi gelişme oldu mu
Aynı canım bugün sırtım bide başım çok ağrıyor bide pazarımız var bugün yetissem kan tahlili verecem ne değildir bileyim en azından böyle ağrı kesici de alamıyorum sen nasılsın nasıl gidiyor

Ver canım inşallah güzel haberler alırsın bugün iyiyim şükür dün çok kasık ağrım vardı 6 ocakda kadın doğuma randevu aldım onu bekliyorum

Merhaba yumurtlamamdan sonra sol kasık ağrısı çektim mide bulantım oldu bel ağrısı yaşadım karnımda aşırı şişlik var çok sert akıntım fazlalaştı sık idrara çıkma başladı damla damla kanamam oldu bi kaç gün adetime 10 gün kala kan testi yaptım 1.20 çıktı doktor adetini bekle dedi yeni yerleşiyo olabilir dedi şuan adetime 2 gün var sanki adet olacakmışım gibi ağrılar giriyo göğüs hasasiyetim olurdu ama bu ay hiç olmadı böyle yaşayan varmı hamileliğinizin başında böyle adet olacakmış gibi hissediyomuydunuz test yapsam belli olurmu

Hamilesin veya değilsin denemez ama kullandığın ilaclarda ertelenmiş olabilir. Birde mide bulantısı kaşık batması vs vs bunlar 5.-6. haftalarda çıkan belirtiler hamile kalır kalmaz mide bulanmaz kendinde sürekli belirti ararsan hepsini hissedersin. Sonra insan hayal kırıklığına uğruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…