Hamilelik belirtisi mi hamilemiyim

Elf2800

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2022
420
104
25
Arkadaşlar bilgi verir misiniz çok heyecanlıyım eşimle bebek düşünüyoruz 4 buçuk aylık evliyim beklenen adet günüm 3 gün gecikti karnım taş gibi kasıklarımda ağrı var yürürken otururken batma oluyor çok özür dileyerek bugün akıntım sarı renkte böyle beyaz sarı karışık sırtımin orta bölümü bide kalçamın üst kısımlarında ağrı bazen midem bulanıyor bazende yok atmıyorum ama bide yorgunluk var gözlerimde solukluk hamilelik belirtisi mi bunlar bazı kişiler soğuk almış olabilirsin diyor ama adetim gecikti test için erken diye düşünüyorum ama heyecanlıyım baya

Adetiniz düzenli mi olur? Adete son 1 hafta kala beyaz akıntı gelmezmiş. Benim regle1 hafta kala beya akıntı ve bulanti sebebiyle şüphelenmistim. Bence test alıp deneyin nasıl duruyorsunuz anlamış değilim.

Test için erken değil hemen alıp yapabilirsiniz. Rabbim gönlünüze göre versin. Atlyrica bu belirtiler adet döneminde de olabilir gebelik döneminde de. O yüzden en güzeli test yapmak.

Kız reglin geçmiş hemen test yapppp ve bize haber varrr

Adetiniz düzenli mi olur? Adete son 1 hafta kala beyaz akıntı gelmezmiş. Benim regle1 hafta kala beya akıntı ve bulanti sebebiyle şüphelenmistim. Bence test alıp deneyin nasıl duruyorsunuz anlamış değilim.
Akıntım var baya adet döneminde genelde göğüslerim şişerdi bu sefer hiç yok bacaklarım agrirdi bide ağrıdi gün olurdum adetim evlendigim günden beri düzelmiş normalde 40 günde bir olurken 4 aydır 23 olmuş bekle 10 gün olsun sonra test yap diyorlar bilmiyorum

Test yapın çıkar varsa

Herşeyin hayırlısı olsun canım benim eşimde çok istiyor ama Rabbimin var Birliği vakti değil sanırım
Ben kaç aydır deniyorum valla en son bı kadın var bizim burda bende tam anlamam ama zam diyorlar ismine baya düşmüş dedi senin Türkçede yumurtalık tersligi galiba onun yanına gittim masajla birşeyler yaptı ama yumurtalıklarım baya ağridi ilk 3 gün sonradan böyle yumurtalık ters olunca da olmuyormuş dendigine göre bide ben baya iltihap kapmistim 1 hafta boyunca antibiyotik kullandım doktor kontrolünde şuan çok şükür böyle

Yok öyle şeyle yaptırmam ben tehlikeli geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…