Hamilelik belirtisi mi hamilemiyim

Valla canım birçok kişide oluyor genelde o zam düşmesi dedikleri şey genelde adet döneminde çok ağrısı olan kişilerin düşmüş oluy
Geçen regl dönemimde ağırdı yoksa ağrı olmuyor çok şükür ama çevremde var onlara önerebilirim

Arkadaşlar bilgi verir misiniz çok heyecanlıyım eşimle bebek düşünüyoruz 4 buçuk aylık evliyim beklenen adet günüm 3 gün gecikti karnım taş gibi kasıklarımda ağrı var yürürken otururken batma oluyor çok özür dileyerek bugün akıntım sarı renkte böyle beyaz sarı karışık sırtımin orta bölümü bide kalçamın üst kısımlarında ağrı bazen midem bulanıyor bazende yok atmıyorum ama bide yorgunluk var gözlerimde solukluk hamilelik belirtisi mi bunlar bazı kişiler soğuk almış olabilirsin diyor ama adetim gecikti test için erken diye düşünüyorum ama heyecanlıyım baya 🥰🤭🙈
Test yaptınız mı .

Ayn canım varsa tanıdık öyle birileri gitsinler iyi yanı birçok kadın da olan bişi bu
Tanıdık yok maalesef ama araştırmalarını söylerim teşekkür ederim burdan o kadar çok şey öğrendim ki o yüzden çok mutluyum bu da bilgilerimin arasına girdi sayenizde belki de bir çok kişi hamile kalabilir ya da varsa sıkıntısı gidebilir 🤗

Tanıdık yok maalesef ama araştırmalarını söylerim teşekkür ederim burdan o kadar çok şey öğrendim ki o yüzden çok mutluyum bu da bilgilerimin arasına girdi sayenizde belki de bir çok kişi hamile kalabilir ya da varsa sıkıntısı gidebilir 🤗
Valla Batman'da oturan kişilere yardımcı olurum tanıdık bize kadın çünkü bu arada test aldım yarın ilk idrarla yapcam içim içime sığmıyor bugün 4.ncu günüm hala olmadım

Valla Batman'da oturan kişilere yardımcı olurum tanıdık bize kadın çünkü bu arada test aldım yarın ilk idrarla yapcam içim içime sığmıyor bugün 4.ncu günüm hala olmadım
Batman da hiç yok tanıdığım kuzum ya. Aslında gecikmen var yapsan çıkar hadi inşallah güzel haberle gelirsin 🤲🏻🤍 bana yazmayı unutma 🧚🏻‍♀️

Adet gibi kasıkların ağrıyor mu adet olacakis Gibi his varmi
Adet olacak gibi değil canım biraz daha farklı bu sefer karnimda gerginlik var dün arabaya bindim kimildiyor diye rahmim yerinden çıkıyordu sanki baya ağrım oldu dün gece midem bulanıyordu ikidebir tuvalete gidip durdum birşey anlamadım valla adet olmadım ama test yaptım şimdi sonuç negatif dedi

Test negatif diyor canım 🙄ama olmadım hala eşime nasıl soylicem negatif bilmiyorum o kadar sevinmişti inş var diye 😐
Keşke söylemeseydin bende şimdi eşime olmadı yine diyorum çünkü belirtim yok 🥺 hala regl olmadıysan umut vardır geç döllenme vs 🤲🏻

Adet olacak gibi değil canım biraz daha farklı bu sefer karnimda gerginlik var dün arabaya bindim kimildiyor diye rahmim yerinden çıkıyordu sanki baya ağrım oldu dün gece midem bulanıyordu ikidebir tuvalete gidip durdum birşey anlamadım valla adet olmadım ama test yaptım şimdi sonuç negatif dedi
Bir doktora gidin neyin nesi olduğu anlaşılir

Keşke söylemeseydin bende şimdi eşime olmadı yine diyorum çünkü belirtim yok 🥺 hala regl olmadıysan umut vardır geç döllenme vs 🤲🏻
Bilmiyorum valla canım herkes varsa çıkar diyordu idrar testi yine o ben uzulmim diye takmadı gibi yaptı biliyorum takıyor üzüldü oda hala olmadım inş canım inş🥺

X