Hamilelik belirtisi mi hamilemiyim

Elbette çıkar özellikle yazınca 😄
İnandım. Tamam .şaka bir yana genel belirtiler yazınca ben hep kabızlık gördüm ondan dedim

Elbette çıkar özellikle yazınca 😄
İnandım. Tamam .şaka bir yana genel belirtiler yazınca ben hep kabızlık gördüm ondan dedim
Bunun yazmak yada sizi inandirmak gibi bişeyin içinde değilim herkese farkli belirtiler olabilir sonuç olarak hamileyim sorduğunuz da bu değil mi

Bunun yazmak yada sizi inandirmak gibi bişeyin içinde değilim herkese farkli belirtiler olabilir sonuç olarak hamileyim sorduğunuz da bu değil mi
Hani size inanmamisim gibi atmışsınız ondan dedim . Sert bir şekilde yazmadım. Ya da alaycı. Öyle okumayın lütfen

Kızlar benim adetim bugün 3 gun gecıktı ve kan verdım <2,30 yanı negatıf adetlerım duzenlıdır belırtılerım koltuk altından göğüse ağrı, adet sancısı gbı hafıf agrılar,ve karnım baya sıstı sankı ıkı üç aylık hamıle gıbı duruyor ..sizce gec döllenme olabılırmj bu durumu yasayıp hamıle kalan var mı

Bende ilk gebeliğimde ishal olmuştum ve gecıkmenın 2. Günü hamıle oldugumu öğrenmiştim ..şuan cevremde ishal olup hamılr oldugunu cok arkadasım var tabı dıger bazı belırtılerle beraber

Kızlar benim adetim bugün 3 gun gecıktı ve kan verdım <2,30 yanı negatıf adetlerım duzenlıdır belırtılerım koltuk altından göğüse ağrı, adet sancısı gbı hafıf agrılar,ve karnım baya sıstı sankı ıkı üç aylık hamıle gıbı duruyor ..sizce gec döllenme olabılırmj bu durumu yasayıp hamıle kalan var mı
Benimde karnım baya şişti hatta gaz problemim çoktu 3.gün idrarda negatif çıktı 6.gün pozitif olmuştu geç döllenme olabilir

Kızlar ben gebeyim test yaptım ve anında çıktı iki çizgide çok belirgin Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 😍😍

X