Hamilelik belirtisi mi hamilemiyim

Hiç ilaç kullanmadım adetime 2 gün var daha pskolejikmi oluyo diye bende düşünüyorum bazen

Dİrek böyle hamilesinşz demek doğru değil bence çünkü umut veriyorsunuz seviniyorlar sonra negatif çıksa büyük hayal kırıklığı oluyor kendimden biliyorum kusura bakmayın benim kendi fikrim
Bunlar adet belirtileri deyince de kızıyorlar umudumuzu kırıyorsun doktor musun sen diye.
Biz bilemeyiz ki test yapmanız gerekir desem boş konuşacaklar yorum yapmasın diye azarlanıyorum.

Bu artık Nasrettin Hoca ve eşek olayına döndü, eşeği sırtıma alsam laf edecekler, eşeğin sırtına ben binsem laf edecekler, eşeğin yanında yürüsem yine laf edecekler.

Siz de haklısınız diyeyim.

Benim kızmak gibi bir niyetim yoktu sadece fikrimi söyledim dediğiniz gibi bunlar hamilelik belirtisi falan hamile olabilirsiniz deseniz ayrı direk hamlesin demek ayrı kimse kimseyi burda azarlamaya hakkı yok öyle hissettiyseniz kusura bakmayın afedersiniz

Hiç ilaç kullanmadım adetime 2 gün var daha pskolejikmi oluyo diye bende düşünüyorum bazen
Büyük ihtimal psikolojiktir.Bunlari hepimiz yaşadık her ay bir belirti buldum kendimde çünkü sürekli arıyordum. Hamile kalınca hatırladım belirtiler 5. Haftadan sonra net bir şekilde başlıyor. Çünkü beta o zaman anca biraz yükselmiş oluyor.

Ben hiç kusura bakmıyorum aslında. Bunlr hamilelik belirtisi de değil, bu kadar erken belirti olmaz çünkü. Adeti üç gün gecikmiş olduğu halde test yapmak yerine belirtilerden gebelik tahmininde bulunmamızı istiyordu konu sahibi. Farkındasınızdır. Başlığa da hamile miyim diye yazınca ben başlığa cevap verdim ve tahminde bulunmamızı istediği için tahminimi yazdım. Sonuçta yüzde elli ihtimal. Düşük bir tahmin değil.
Siz de tahmininizi yazmışsınızdır.

Merhaba . Acaba karı kasik agrisi hamile olanlarda ne kadar sürdü başlarda, aralıklı mi aralıksız mi oldu . Bir kere hamile kalmıştım.kurtaj olmam gerekti . Onda bir iki gün ağrım oldu günde birkaç kez . Ama geçiyordu sonra . Simdi süren bir ağrım var. Yarına kadar adet olmazsam test yapacağım sali günü. Neler yasadinis belirti olarak

Kasık ağrısı şişkinlik göğüs hassasiyeti ve büyümesi birde ishal vardı bende

Test yap bizede haber ver çok heyecanlandım

Kasık ağrısı şişkinlik göğüs hassasiyeti ve büyümesi birde ishal vardı bende
Cok ilginc. Hep kabızlık demiş internetre insanlar . Internetteki bilgi veren yazılarda da öyle denmiş. İşte aslında bakmamak lazım demek ki belirtilere . ama elde değil gerçekten

Canım test yaparsan banada yaz aynı belirtileri yaşıyorum düzensiz bir adetim var benim

Cok ilginc. Hep kabızlık demiş internetre insanlar . Internetteki bilgi veren yazılarda da öyle denmiş. İşte aslında bakmamak lazım demek ki belirtilere . ama elde değil gerçekten

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-15-20-26-24-603_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 40
Peki kasik agriniz ne kadar sürdü. Ve ara ara olan bir şey miydi . Şiddeti nasıldı
İshal horman değişiminden kaynaklı erken gebelikte görülür tabiki herkeste farkli belirti olabilir kasık ağrısı hala devam ediyor bazen siddetli oluyor bazen hafif belli olmuyor ilk zamanlar bacaklarıma falan da vuruyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…