hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

kızlar slm benimde adetime 5 gün var belimde sırtımda ağrı kabızlık uykuya eğilim kasıklarımda ağrı falan var acaba bende hamile olabilirmiyim eşim varikosel ama spermlerinde bir problem yok.1 ccde 66 milyon %75 hareketli....
2 yıllık evliyim bi kaç kez daha böyle hayali gebelik yaşadım ve çok üzüldüm evimde sürekli hazır gebelik testi bulundururum ama yapmıcam bu sefer bende anne olmak istiyorum yaaamafoldumben

kızlar merhaba;ayın kaçı oldu bende merak ettim ne durumdasınız hala hamiş haberi yok mu? benimde adetime 10 gün falan var ama zaman geçmek bilmiyo. geçen ay kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay meleğim gelmiştir ve tutunmayı başarmıştır. Sanki sizlerden iyi haberler alırsam benimde olacakmış gibi geliyor.

bende bugün hamile oldugumu ögrendim kizlar cok mutluyum...:sm_cool: benim adetime 10 gün kala basladi belirtiler. her sabah midem bulandi, midemde yanma vardi sabahlari ve aksamlari.. gögüslerim baya büyüdü ve sizliyo.. ve yorgunluk tabi cok yorgun geliyodum isten eve hic böyle olmazdim..

allahim istyeyen herkeze bu duyguyu nasip etsin:Saruboceq:

bende bugün hamile oldugumu ögrendim kizlar cok mutluyum...:sm_cool: benim adetime 10 gün kala basladi belirtiler. her sabah midem bulandi, midemde yanma vardi sabahlari ve aksamlari.. gögüslerim baya büyüdü ve sizliyo.. ve yorgunluk tabi cok yorgun geliyodum isten eve hic böyle olmazdim..

allahim istyeyen herkeze bu duyguyu nasip etsin:Saruboceq:

canimmm hayırlı uğurlu olsun.Bebekle birlikle neşe ve huzurun daha fazlası girsin yuvanıza.. bize de dua et.:1hug:

sagol canim insallah rabbime dua ediyorum isteyen hersin bebisi olsun diye... ama kizlar bir gercek var bu ay tam aklimdan cikarmistim yeter artik dedim her ay stres yasiyoruz. esimle hic dikkat etmedik iste su gün bu gün bilmem ne diye hesap kitap yapmadan girdik iliskiye ne bacaklarimi havaya kaldirdim ne yastik koydum hic birsey yani. bu ay zaten olmaz diyodum ama oldu iste.:ecrin_bebek:

benım hıc bı belırtım yoktu. hıcbısey ama. sadece tuhaf bı sekılde ıcıme dogmustu hıssedıyodum hepsı bu :) sonuc;sımdı 9 haftalık bebegım :) allah ısteyen herkese versın.aminnn.

merhaba arkadaşlar hamile olalara bi sorum olacak gebelikte oluşan vajinal akıntı nasıl ne renk ne kadar koyulukta oluor? bende adetme 8 gün var ama 4 gündür kasıklarımda iğne batması şeklinde sürekli ağrı belimde biraz ağrı ve akıntı var.göğüslerimde bişey yok midem ii ama çok yiyorum bazen tokluk ve gaz hissi yanma oluyo...bana yardmcı olurmusunuz ? özellikle akıntı hakkkında öğrenmek istiorum

bence de balsuratcım haklı 10kala belirti olmaz sadece kendimizi sitrese sokuyoruz kendimizi dinleyip hamileymişiz gibi hareket etmeye başlıyoruz arkadaşlar bende 5 yıldır uğraşıyorum arkadaşlar kendimizi lütfen yıpratmayalım :eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

Dikkat edilirse hamile kalan bazi arkadaslar hamile kalmadan once ozellliklede kasik agrisini cekmisler.ben inaniyorum.en azindan hissi bir sey.o zaman bu topikte 10 gun onceki belirtilerini yazip hamile kalmis olan arkadaslara verecek cevap:kendinizi kandirmayin hamile degilsiniz demek mi?

Hamile oldumu adetime 7 gün varken öğrenmiştim
kasiklarima batma gibi seyler oluyodu ama benim tüp bebek muhtemelen test günümden önce ogrendiydim

910 gun öncedenmı 9 10gun öncesı dediğiniz yumurtlamanızın bıttıgı gunlerdır nasıl belirti olsunki

ilk hamileliğimde sadece hamile oldugum içime dogmuştu oda belirtideğil zaten.
ama kaç gun önceden hissetmiştim bılmıyorum ama adeetim 5gun gectıkten sonra hamile oldugumu ögrenmiştim

kızlar 10 gün sonra belirti olup olmadığı konusunda kanıt veremem ama ben 4 gün kala hamile olduğumu doktora gittim ve öğrendim demekki bebek varsa belirti olma ihtimali de olabilir

ben bebeğim 10 günlükken idrar testiyle öğrenmiştim yani adetten 4 5 gün önce yapma nedenimde koku hassasiyeti hamileliğimde öyle geçti zaten bütün dünya normalden daha fazla kokuyordu:)))kaydirigubbakcemile3

X